Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

To są kpiny i kryminał w biały dzień. Dawać odgrzewane kotlety w postaci HD ze stajni iti. Super. W końcu będę sobie mógł w przyzwoitej jakości obejrzeć na TVN 7 w "kamiennym kręgu", a po pijaku na Style podniecać się i fascynować tematem czy do stołu się siada czy zasiada... Jest tyle możliwości żeby inaczej uatrakcyjnić ofertę...trzeba tylko chcieć. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są kpiny i kryminał w biały dzień. Dawać odgrzewane kotlety w postaci HD ze stajni iti. Super. W końcu będę sobie mógł w przyzwoitej jakości obejrzeć na TVN 7 w "kamiennym kręgu", a po pijaku na Style podniecać się i fascynować tematem czy do stołu się siada czy zasiada... Jest tyle możliwości żeby inaczej uatrakcyjnić ofertę...trzeba tylko chcieć. Pozdrawiam

 

ja uważam że te kanały to fajna opcja :jupi: wielu chyba ze mna sie zgodzi bo nie raz bylo wypisywane kiedy operator to włączy - bardziej boje się tych zmian w ofercie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale daj spokój kolego. Płacę - żądam :D ... Nie wiem jak Ty, ale ja płace nie mało to chyba można czegoś wymagać, a te programy to tylko kropla w morzu. Jak tak sobie czytam to jakaś dzicz, sodomia i gomoria. Takie praktyki z promocjami o których się wspomina tylko jak ktoś chce zrezygnować z usługi... Paranoja jakaś. Ech szkoda tępić język. Dobrze że będzie to karaoke. To sobie wyśpiewam wszystkie żale ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ludzie, ludziska dajcie spokój z narzekaniem, nie dodają - źle, dodają - źle. Skończmy z tą polską przywarą narzekaniem na wszystko.

Mogę się założyć o :beer:, że gdyby dodali jakimś cudem Sportklub, Sportklub+ to odezwą się głosy, a dlaczego nie dodali ESPN America, itp.

 

Podejrzewam, że 16 kwietnia zmieni się zawartość pakietów, pewnie coś przesuną z jednego do drugiego, może z dwóch zrobią jeden, może odwrotnie? Co do cen to obawiam się, że może się coś zmienić in minus, czyli podwyżka (obym się mylił) Ale mimo wszystko liczę, że jeszcze coś dodadzą nowego.

 

A przykład kolego Inea332 pokazuje jakie są oczekiwania abonentów, że nawet posuwają się do takich forumowych "wybryków" hehehe, trochę się pośmiałem, chociaż w wielu miejscach sens był, szczególnie z tymi przesunięciami kanałów pomiędzy pakietami

 

Pojawił się T3, hmm, być może, z akcentem na być 16 kwietnia powstanie nowy płatny pakiet nPremium, zlikwidowali Filmbox, może w miejsce tego za 15 zł pojawi się nPremium 1 HD, nPremium 2 HD, nPremium 3 HD, nPremium 4 HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy INEA mogłaby kiedyś zrobić coś od początku do końca profesjonalnie?????

Gdzie Canal+ VOD????? miał być dzisiaj?

dlaczego na stronie www ani słowa o nowych kanałach HD?

 

CYFRA+ VOD miała być od początku 04.04, czyli dziś. I będzie dziś :)

 

To są kpiny i kryminał w biały dzień. Dawać odgrzewane kotlety w postaci HD ze stajni iti. Super. W końcu będę sobie mógł w przyzwoitej jakości obejrzeć na TVN 7 w "kamiennym kręgu", a po pijaku na Style podniecać się i fascynować tematem czy do stołu się siada czy zasiada... Jest tyle możliwości żeby inaczej uatrakcyjnić ofertę...trzeba tylko chcieć. Pozdrawiam

 

Paczka HD TVN była bardzo wysoko na Waszej liście życzeń (tak, analizujemy co miesiąc pojawiające się propozycje, szczególnie te z naszego forum na FB). To są 3 nowe kanały HD w pakietach Komfort bez żadnych zmian cenowych. Argument z "odgrzewanymi kotletami" jest o tyle nietrafiony, że nie ma wielu opcji na rynku z kanałami HD, których w wersji SD byśmy nie mieli.

 

podwyzka NIEUNIKNIONA , brak pakietu FILMBOX sam za siebie mowi ze INEA za darmo nie przesunela ich do PACZEK , ITI hade za darmo tez nie dal nic INEI , wiec podwyzka gwarantowana PANIE I PANOWIE :)

otwierac portfele raus :)

 

Oczywiście, że ITI za darmo kanałów nie udostępnia :) Natomiast my te opłaty bierzemy na siebie.

Podwyżka będzie, owszem - pakiet analogowy pośredni, który już nie jest w sprzedaży wzrośnie z 15 zł do 19,90. Inne zmiany przewidziane na 16.04 będą miały kierunek przeciwny, nie będzie to rewolucja w ofercie, ale promocje na wybrane jej elementy. To niespełna 2 tygodnie, poczekajcie :)

 

Ah, nPremiumów na razie nie planujemy. Osobna paczka jest teoretycznie 'bezpiecznym' pomysłem, ale to spowoduje komplikacje oferty, którą staramy się od jakiegoś czasu maksymalnie uprościć.

 

Tylko ciekawe o co chodzi z tym 16 kwietnia chociaż pewnie z pakietu INEA Sport który mam przeniosą jakiś kanał do wygodnego i takiego wała będę miał bo dalej będę musiał 15 zł placić.

 

W pakiecie Sport zmiany są nieuniknione - nadawanie kończy Polsat Futbol. Ale postaramy się, żebyście nie odczuli tej straty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jakos trudno mi uwierzyc w slowa " KOSZTY DODANIA KANAŁOW- INEA BIERZEMY TO NA SIEBIE " inea zawsze SSAŁA klientow do woli i ssac bedzie , taka jej natura :), no ale jest zmieniliscie strategie OCZY sie WAM otworzyly ze jednak klient moze od was odejsc za traktowanie , obsluge , za jakosc , za cene , ZA OFERTE , za mowienie jak grochem w sciane to BARDZO MI MILO i obyscie naprawde nabrali tempa , bo jesZcze fakty nie pokrywaja sie rzecvzywistoscia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tak zwany canal +na zyczenie co jest na cyfrze + jeśli wiesz o co mi chodzi, pare filmow do wyboru chyba z 9 , wlasnie jeden ogladam :D , troche sportu - pare odc ligi plus i ligi plus extra, jakieś łapu capu , pare odc jakiś seriali których nawet nie znam ale muszą lecieć na canal+ 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje apollo , ja juz wczesniej prosilem o wyrazna odpowiedz czy to cyfra vod czy canal plus vod (canal plus na ządanie) bo to zasadnicza roznica , naprawde za[beep]..... profesjonalizm panuje w tej firmie ze nawet osoba "oddelegowana " z inei do kontaktu z nami poprzez to forum kilkarotnie utwierdzala nas w przekonaniu ze bedzie to cyfra vod (ja jakos w to nie wierzylem i neistety jednak dobrze myslalem) miedzy canal + vod a cyfra vod roznica jest jak miedzy maluchem a audi A6 :) na cyfrze vod sa naprawde fajne filmy na canal plus nic juz bo co mzoe byc w programie stacji ktora utracila w przeciagu ok 2 lat 4 znaczace wytwornie filmowe

ps no szkoda ze nie chcecie wlaczyc n premium dzieki waszej [beep]nej polityce jestem tak naprawde pozbawiony dostepu do filmow z foxa monolithu , paramounta deamwork dziekuje ineo !!!!! jest wiecej niz pewny ze wiele osob przzucilo by sie z tego juz w tej chwili zenujacego canal + wl;asnie na n premium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ani jedno ani drugie nie jest warte uwagi , canal+ NA ZYCZENIE to nic innego jak aplikacja z dosytepem do powtorek wybranych losowo pozycja przez CANAL+ taki serwis powtorkowy ,

CYFRA + VOD to wypozyczalnia ale dla platformy CYFRA + , szalu nie ma nie zamierzam w jakimkoliek VOD placic nawet 11 zl za film ktory wiadomo co i jak mozna w sieci ... jak pamietam jak vod wchodzi do INEA to ludziska wypozyczali filmy na potege , kiedys klientka z mezem naogladali sie niemalze za cala kwote limitu 150 zl :) hahahah SZOK and SZOŁ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michuk

Racja, biję się w piersi. Błąd wdarł się w naszych postach tutaj, na stronie od początku była mowa o CANAL+ VOD.

 

Co do jakości filmów to nie da się ukryć, że środek ciężkości się przesunął, ale też prosimy o zrozumienie naszych decyzji. Koszt kanałów nPremium jest znaczny i w zasadzie jedynym rozwiązaniem byłaby dodatkowa paczka. To z kolei wiąże się z komplikowaniem oferty, a mając w perspektywie względnie nieodległą fuzję Cyfry i n trudno przewidzieć, jakie będą losy tych kanałów. Podsumowując - nie chcemy wprowadzać rozwiązania, które za pół roku byśmy musieli zmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...