Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Nic pozostaje nam czekac na nowe kanały

Ile to lat dyskutujemy zgadujemy co dodadzą itp. przecież wszyscy więksi operatorzy TV KAB i TV SAT robią 3 kroki w przód to wtedy Inea daje jeden. Tak było jest i będzie... niestety juz do tego przywykłem.

pozdro dla wszystkich :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@polinik18

Pudełka od dekoderów są opisane właściwym rozmiarem dysku, czyli jeśli w środku siedzi taki z 500GB to opakowanie ma oznaczenie 500GB.

Wpływ na otrzymanie dekodera ma przede wszystkim to, jakie znajdują się w danym momencie na magazynie :) Jeśli są oba rodzaje to nie powinno być problemu żeby uzyskać 500.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak coś chyba nasza Inea coś doda. Na kanale ESPN jest informacja o przeniesieniu kanału na pozycję 173.

 

Nie zauważyłem czy jeszcze jakieś przesunięcia lub zmiany mają się pojawić (wg informacji z EPG), gdyby ktoś znalazł info niech napisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety od niedzieli zaczął by się kolejny 6 miesięczny okres umowy i dopiero za pół roku bym mógł podpisać kolejny aneks

podpisałem na pakiet ekskluzywny za 99zł przez 6 miesięcy później 249 o tej promocji nie mówią bo to proponują tylko gdy ktoś chce wypowiedzieć umowę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam :-)

 

Widzę że mój post o promocji sie przysłużył innym wiec jestem zadowolony :-) jedyna wada tego taka że mi tak samo sie umowa konczyla i by mi automatycznie przedłużono o kolejne 6 miesiecy ale jak by nie bylo w skali rok coś zaoszczędzi się ale znajać życie jakaś promocje wjedzie skoro zaczeli taką ,,ukrytą'' promocje dali - ludzie trzeba sie buntować i jest efekt :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw proponowali standardową promocję taką jak na stronie dopiero gdy powiedziałem że wiem o takiej promocji to powiedziała że to prawda że jest ale proponują ją tylko tym co rezygnują ale skoro wiem o tej promocji to też mogę z niej skorzystać

ten cennik promocyjny jest już od 16 stycznia

oszczędny +optima 1mb+złota 60 minut 6 miesięcy za 0zł tak samo komfort hd +ultra net 25+złota 60 minut i komfort hd + 50mb+złota 300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tak samo dostalem wykaz tej promocji o czym pisalismy powyzej i tez sie zdziwilem ze ta promocja jest tak dlugo a nikt o niej nie wiedzial .....podejscie do klienta tragiczne i na dodatek INEA.PL nic od paru dni nie pisze na ten temat pewnie nie wiedzą jak sie wytłumaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, to jest sprytne rozwiązanie z tym automatycznym przedłużaniem umowy o kolejne 6 miesięcy. Powiedzmy szczerze niewielu klientów pamięta, że kończy im się umowa i często jest tak, że ciągną taką umowę przez dłuższy czas nie wiedząc, że mogliby coś zyskać idąc do boa. No ale takie życie, wszędzie trzeba mieć głowę na karku. Dobrze Panowie, że mamy to forum i możemy sobie wzajemnie podpowiadać różne pomysły i spostrzeżenia :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...