Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Mam pytanie do osób, które posiadają internet mobilny z INEI. Jak oceniacie jego działanie ? Kończy mi się "lojalka", wszechwładny konsultant zadzwonił z propozycja nowej (3-Pak [internet, mobilny, TV] ) przy czym zmieniłbym dekoder, prędkość łącza (z 50 Mb/s) + dostałbym mobilny. Nie przeszkadza mi podpisanie "lojalki" na 2 lata, bo czy chcę czy nie to nie mam żadnej, dobrej alternatywy niż INEA. Mobilny wykorzystałbym w domu, ale jeśli działa on w sposób powodujący codzienne zdenerwowanie, lub po prostu nie działa jak powinien to daruje sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj zadzwoniłem na infolinie bo kończy mi się umowa z końcem marca a obecnie mam komfort pvr, net 50mb i tel z 300 minutami place za to 149.90 i powiedziałem ze chce wypowiedzieć umowę a oni do mnie ze maja promocje i zostanę przy komfort pvr , neta dostane 100mb i ten smieszny telefon diamentowy czy cos tam to wszystko kosztuje 159.90 ale przez 6 miesięcy będę za to płacić 29.90 , jak się zapytałem gdzie na stronie są warunki promocji abym mógł sobie poczytać to oni do mnie ze na stronie nic o tym nie piszą....tragedia co za operator.....jak tu później ich nie krytykować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli zaś chodzi o oczekiwaną deklarację konkretnych włączeń, przełączeń to jest to problem o tyle, że nie jest to tak precyzyjnie zaplanowane, jakby mogło się wydawać. Jest pewien szkic, są propozycje, które bierzemy pod uwagę, ale domykanie zmian ma miejsce na cały czas, na bieżąco rozmawiamy z nadawcami, negocjujemy warunki umów i czasami plan A jest zastępowany planem B. Dlatego trzymamy się zasady, żeby informować tylko o zmianach 100% pewnych (no, czasem zdarza nam się zdradzić coś pewnego w 90%).

 

INEA, kilka ladnych dni temu, napisalaliscie (napisalas ?, napisales ?), ze na dniach bedzie wlaczac nowe kanaly, a dzis informujecie, że nie jest to precyzyjnie zpalanowane.... takze O CO CHODZI? Czy jestescie kompetentni? czy jaja sobie robicie? musicie miec to zaplanowane, bo budzet 2012 robiliscie pewnie we wrzesniu 2011 i macie miesieczne spotkania biznesowe, na ktorych, na pewno sa te tematy poruszane, poza "jaka pyszna kawa lub pyszne ciastko" i jak tam rozwija sie Leszno....

 

Napiszcie po prostu, ze w roku 2012 nie planujecie uruchomienia nowych programow HD, poza tymi oferowanymi przez TV publiczna. Przynajmniej, abonenci nie beda sie "napalac" i czytac codziennie forum, tak jak ja :):)

 

ps.

owszem, dzieki temu, ze mam oferte 5paka i dostalem promocje, 6mc 99PLN i reszta 249 to jestem zadowolony :)

Wychodzi sredno na 24mc 211 PLN/mc. czyli dobra oferta, porownujac z c+, n, neostrada.

 

Pozdrowienia i do uruchomienia nowych HD - np. minimini:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy co to za promocje o których piszecie powyżej?

 

Ja obecnie mam (3-pak) Ekskluzywny+100Mb+diamentowa za 289,90 zł. Okres przywiązania to koniec kwietnia 2012,

czyli co mam zadzwonić do nich i powiedzieć, że chcę wypowiedzieć? wtedy dostanę nowe warunki? czyli np. 6 m-cy za 99 zł? itp????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie po prostu, ze w roku 2012 nie planujecie uruchomienia nowych programow HD, poza tymi oferowanymi przez TV publiczna. Przynajmniej, abonenci nie beda sie "napalac" i czytac codziennie forum, tak jak ja :):)

No Filmboxa HD uruchomili :P

 

Ponawiam pytanie o jakość mobilnego w 3-paku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nie bierzcie nic w ciemno bez mozliwosci przeczytania warunkow promocji umowy !! ,oraz regulaminu bo pozniej juz tylko bedzie za pozno i bedziecie mogli sobie w pięte strzelic jak sie okaze ze ZWIAZALISCIE SIE LOJALKA NA 24 mce HAHAHAHAHA albo ze cos wam konsultant nie powiedzial a wy sie zlapaliscie na CHWYT INEI :)

żal ze ludzie biora jescze cos takiego jak " TELEFON STACJONARNY " a raczej jest on wciskany do umow przynajmniej takie odnioslem wrazenie :)

 

no i naczekacie sie troche na nowe kanaly oj naczekacie , a propos MOBILNEGO - dziala on okey bo na strukturze ORANGE , ale uwazajcie bo daja mobilny z limitem danych 200MB !!!!!!

wiec zanim odpalisz komputer to same aktuazlizacje WINDOWS maja nieraz ponad 300MB wiec nie zdziwcie sie ze bedziecie placic jak za zboze bo kazde dane z mobilki beda rozliczane :) co do grosza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

456play, bez przesady, "komórka" jeszcze długo nie wyprze całkowicie stacjonarki, min.przez jakość rozmów, albo potężnej ilości darmowych minut jakie właśnie daje INEA przy taryfie diamentowej. (10 000 minut) w cenie 20,10 zł? na wszystkie numery stacjonarne w PL i UE.

A co do regulaminów min.na 24 miesiące to wszędzie jeszcze tak jest, żeby dostać niezłe promocje trzeba się związać na 24 miesiące. Nie bronię tutaj INEI ale jest ona firmą, która ma zarabiać a nie rozdawać.

Za najwyższy pakiet czyli:

- TV ekskluzywny, z możliwością dobrania trzech dodatkowych multiroomów HD za 0 zł

- internet 100 Mb/s

- telefon (10 000 minut)

- mobilny (wraz z modemem za 1 zł na własność)

- sim (z którego nie trzeba korzystać, każdy już ma komórkę)

 

całość średniomiesięcznie za 212 zł myślę, że to naprawdę niezła promocja !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. 24 miesiące to w sieciach kablowych norma za tego typu usługi (przyklad - UPC Super Pakiet 114 kanałów cyfrowych (4 HD) + Internet 60Mb/s + WiFi za 130 zł z umową na 24 miesiące).

 

Rzeczywiście ten mobilnym ma limit 200MB, co nawet przy głupim przeglądaniu Youtube'a szybko zostanie wchłonięte :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy co to za promocje o których piszecie powyżej?

 

Ja obecnie mam (3-pak) Ekskluzywny+100Mb+diamentowa za 289,90 zł. Okres przywiązania to koniec kwietnia 2012,

czyli co mam zadzwonić do nich i powiedzieć, że chcę wypowiedzieć? wtedy dostanę nowe warunki? czyli np. 6 m-cy za 99 zł? itp????

 

No ja tak zrobilem i dokladnie taka promocje mi zaproponowali, albo 3 pal za 29,90 - 6 miesiecy - kolejne 12 za 159,90 lb ekskluzywny za 99 zl przez 6 miesiecy i koleje 12 tam za 249 zl

 

umowy są na 18 miesiecy a nie 24 jak jeden kolega pisał post wyżej i oczywiscie nic sie w ciemno nie podpisuje wiec dzisiaj chyba skocze do BOA zobaczyć o co kaman czy wszystko jest tak jak mówili...jeżeli tak by bylo to ta oferta jest warta uwagi szkoda ze tylko o niej nigdzie nie slychać i dowiadujesz sie o niej jak rzucasz wypowiedzenie :jupi:

Jeżeli tak bedzie to przez te 18 miesiecy w skrócie zaoszczedze 600 zł to chyba warto :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musicie miec to zaplanowane, bo budzet 2012 robiliscie pewnie we wrzesniu 2011 i macie miesieczne spotkania biznesowe, na ktorych, na pewno sa te tematy poruszane, poza "jaka pyszna kawa lub pyszne ciastko" i jak tam rozwija sie Leszno....

 

Napiszcie po prostu, ze w roku 2012 nie planujecie uruchomienia nowych programow HD, poza tymi oferowanymi przez TV publiczna. Przynajmniej, abonenci nie beda sie "napalac" i czytac codziennie forum, tak jak ja :):)

 

Planujemy uruchomienie nowych kanałów HD w tym roku. Na przestrzeni 2012 ma być ich kilkanaście (choć bliżej 11 niż 19 :) ), natomiast wierz lub nie, mimo że są jakieś założenia to konkretnych dat dla konkretnych nowości nie mamy. Taka jest specyfika tego rynku, że czasami negocjowanie włączenia trwa miesiące, a czasami temat jest zamykany po kilku dniach. Też nie jesteśmy z tego powodu szczęśliwi nie mogąc zaplanować wszystkiego z takim wyprzedzeniem jakbyśmy chcieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pic, bo 3-paki są na 18-miesięcy a 5-paki na 24 miesiące, no chyba, że te specjalne warunki obowiązują tylko na 18 miesięcy, we wszystkich opcjach? Wtedy byłoby jeszcze korzystniej, bo na ten 5-pak z ekskluzywnym i 100Mb wychodziłoby średniomiesięcznie za 199,90 zł :) przez 18 miesięcy

A fakt, szkoda, że o tym nie piszą ale to chyba tak jest. Zauważcie, że np. jak kładzie się wypowiedzenie np. w Orange albo T-Mobile, zaraz dzwonią z "biura utrzymania klienta" i proponują niestandardowe warunki, których oficjalnie na stronie www nie znajdziemy.

 

To co teraz rozpoczęła INEA to są te zapowiadane przez INEApl, promocje dla stałych klientów? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli twierdzicie, że ta tajna promocja "6 miesięcy taniej" jest tylko dla wypowiadających umowy? Jeśli komuś kończy się przywiązanie i przyjdzie do BOA po prostu podpisać kolejna umowę na nowych warunkach, to jej nie dostanie? To byłoby coś nowego. Dotąd nigdy czegoś takiego w tej sieci nie było. Czy INEApl może się ustosunkować do tego i wyjaśnić zasady tej ukrytej promocji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowy są na 18 miesiecy a nie 24 jak jeden kolega pisał post wyżej

 

Odpowiadam. http://www.inea.pl/dom/pakiety/3-pak/tv ... t-mobilny/

 

Interesujący mnie 3-Pak (PVR+100Mb/s+mobilny) "Umowa na 24 miesiące. Szczegóły w regulaminach promocji."

 

Ale z uwagi, że ten mobilny to tylko 200MB to sobie daruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę kolegę INEApl o doprecyzowanie informacji na temat dostępnych dekoderów w sieci INEA

 

1. dekoder technisat, usługa: SD, multiroom SD

2. dekoder technisat (czarny), usługi: HD, multiroom HD

3. dekoder ADB 5809, usługi: HD, multiroom HD

4. dekoder ADB 5810CD, usługi: HD, VOD

5. dekoder ADB 5810CDX (320GB), usługi: HD, VOD, PVR

6. dekoder ADB 5810CDX (500GB), usługi: HD, VOD, PVR

 

czy tak właśnie wygląda w INEI? bo niestety na czacie pracownicy nie wiedzą

 

Tak, dokładnie tak wygląda dostępność dekoderów.

 

TVP 1 i TVP 2 HD - możemy udzielić informacji, że na pewno nie pojawią się w kwietniu - będą inne kanały HD z innej "stajni" niż TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 kanałow chcecie dodac w tym roku poraszka brakuje wielu i co ??

z innej stajni jakie te kanały?? :shock:

niemacie sie co spinac niedodając w kwietniu TVP 1 I TVP 2 HD oficjalny start 1 czerwca 2012 w DVBT

które z kanałow sie pojawią :?

:lol2: ja stawiam na paczke TVN STYLE TVN 7 I TVN TURBO HD tzw duble kanałow które już są a n poszła pod młotek wiec napewno za wielkie pieniądze ich nieprzechandluje

gdzie są takie kanały jak BBC HD MGM HD Sundance Channel HD nPremium1,2,3,4, HD History HD,Viasat Nature HD/

Viasat History HD, AXN Spin HD,BBC Knowledge HD,AXN HD,Fox HD,Fox Life HD,,o kanałach HD Cyfry + tematycznych już niewspominająć jeśli dobrze policzyłem to wychodzi mi ze ine doda w tym roku oprucz tvp 1 ,2 Hd jeszcze 9 kanałów a potem zapadnie w sen na kolejne 4 lata :read:

OBIECYWANE BYŁO ZE NOWE KANAŁY POJAWIĄ SIE W MARCU a TU NAGLE JUZ KWiECIEN SIE POJAWIA napewno na świeta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie obiecanki cacanki.

 

Może także dekodery jakiejś nowej firmy by się w końcu pojawiły. ADB może bardziej zaawansowane technicznie niż TECHNISAT ale znowu wolniejsze, na nowe softy do Technisatów raczej nie ma co liczyć chyba że SD ( hd już nie są wspierane przez INEĘ nowym softem - SZKODA).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planujemy uruchomienie nowych kanałów HD w tym roku. Na przestrzeni 2012 ma być ich kilkanaście (choć bliżej 11 niż 19 :) ), natomiast wierz lub nie, mimo że są jakieś założenia to konkretnych dat dla konkretnych nowości nie mamy. Taka jest specyfika tego rynku, że czasami negocjowanie włączenia trwa miesiące, a czasami temat jest zamykany po kilku dniach. Też nie jesteśmy z tego powodu szczęśliwi nie mogąc zaplanować wszystkiego z takim wyprzedzeniem jakbyśmy chcieli.

 

Dzieki za info, to jest juz jakis konkret:)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...