Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Do attila:

 

Na dzień dzisiejszy -( montaż był 5.03) to mam jeden dekoder sd aktywowany, drugi hd nadal ma blokade , necik nadal jest 6 MEGABITÓW czyli startowy - cały czas czekam na aktywację reszty :-(

Dziś zadzwonię do BOK to może ten drugi dekoder mi aktywują - było by fajnie.

Z telewizji analogowej nadal mam 15 kanałów :(

Niech mi ktoś podpowie do kogo mam dzwonić żeby mieć więcej kanałów analogowych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dekoder inea z karta, wszystko tu dziala ok. Chcialbym natomiast moc odbierac wszystkie kanaly cyfrowo bezposrednio poprzez telewizor (posiada DVB-t/c i common interface). Wyszukiwanie wszystkich kanalow cyfrowych w tv dziala, ale odbieraja tylko te podstawowe (TVP1,2,WTK,polsat etc), pozostale sa zablokowane). Karte wlozylem w common interface, ale nie wiem czy dobrze szczerze mowiac (troche luzna jest:) Czy da sie cos takiego wogole zrobic w inei?

W tej chwili nie ma takiej możliwości. Jeżeli wdrożymy taką opcję to na pewno poinformujemy na naszych stronach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

 

Czy wiecie cos o nowych programach HD, ktore maja sie pojawic w INEA??

Pozdrawiam

Piotr

 

A Ty coś wiesz?

 

w zeszlym mc zmienialem abonament na 3 w jednym, no i dziewczyna w obsludze powiedziala cos o koncu marca, takze szukam potwierdzenia.

w infolinii, niestety, nic nie mogl powiedziec (moze wiedzial, ale nie powiedzial, lub nie wiedzial i nie powiedzial :):) )

 

Czyli,

INEA, kiedy beda nowe kanaly HD?? np. z pakietu C+ ??

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może coś się pojawi -->http://rtv.gadzetomania.pl/2012/03/05/tvp1-i-tvp2-oficjalnie-w-hd-od-czerwca

a najlepsze jest ostatnie zdanie w 2 akapicie "...Operator zapewnia także, że dostarczy sygnał za darmo wszystkim operatorom kablowym i satelitarnym. ..."

Co wy na to?

To nie znaczy, że inea nam je da za darmo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie 2 dni w Poznaniu, modem Thomson i coś zrywa, lampka online miga jako aktywna net zwiesza się na kilkadziesiąt sek-kilka minut. Przez to rozłącza zarówno transmisje internetowe jak i gry przez sieć, co potrafi mocno wkurzyć.

Jeżeli występują problemy z internetem prosimy o telefon na naszą infolinię (nr: 61 222 22 22), po podaniu danych adresowych sprawdzamy od razu czy wszystko jest w porządku z modemem, zweryfikujemy także, czy po naszej stronie nie ma jakiejś awarii i ewentualnie umówimy wizytę.

 

Do Inea: zrobicie coś z fatalną jakością TVP Sport? Ktoś od Was tłumaczył to już na fb, ale wiele z tego nie wynikało.

Zgłosiliśmy to do odpowiedniego działu.

 

Czesc,

Czy wiecie cos o nowych programach HD, ktore maja sie pojawic w INEA??

Cały czas pracujemy nad rozwojem naszej oferty, kolejne info już na dniach :)

 

 

Zawsze można podpisać multiroom w pakiecie gdzie jest on tańszy(lub nas nic nie kosztuje kolejny juz dekoder) i dać kumplowi całą skrzynkę za te symboliczne 5zł/mies. Jak Kuba Bogu, tak Bóg kupie, niech sobie parują dalej. Ten którego stać zawsze może pomóc nieco uboższemu pakietowo koledze :)

Osobno karta w innym dekoderze nie będzie działać. Jeżeli chodzi o udostępnianie dodatkowych dekoderów nie jest to legalne!! Według naszego Cennika jest Kara: za nieuprawnione udostępnienie Usługi osobom trzecim 1000,00 zł Klient podpisuje równiez regulamin swiadczenia usług telekomunikacyjnych gdzie są zawarte informacje że klient na ma prawa na udostępnianie usług osobom trzecim:

 

Abonent nie ma prawa umożliwiać dostępu do Usługi innym podmiotom.

,,Rozdział III. Zasady zapewnienia dostępu do Usługi i korzystania z Urządzeń

oraz Wyposażenia dodatkowego,,

 

§ 10

 

3. Zabronione jest w szczególności:

a) uszkadzanie Urządzeń, Wyposażenia dodatkowego lub innych elementów sieci;

B) każde działanie powodujące zakłócenia w pracy Urządzeń, Wyposażenia

dodatkowego lub korzystanie z Usług także przez innych użytkowników sieci;

c) dokonywanie bez pisemnej zgody Dostawcy usług zmian w konfiguracji lub

jakichkolwiek innych przeróbek, nieuprawnionych podłączeń lub udostępnianie

osobom trzecim Urządzeń, Wyposażenia dodatkowego lub innego mienia Dostawcy

usług.

 

§ 11

 

Abonent nie ma prawa umożliwiać dostępu do Usługi innym podmiotom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest, że UPC może wcześniej poinformować o nowościach (zmianach, promocji) dzisiaj jest info, że Vectra pod koniec marca (27) dołączy kilka kanałów HD natomiast INEA tylko zapowiada, że coś może będzie i pary z ust nie puści !!!!???? Dziwna polityka firmy nie informowania swoich abonentów o planach na najbliższe tygodnie. :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my tu sobie gadu gadu o ofercie programowej i ciaglych problemach technicznych a inea podobno dzsiaj nad ranem wyslala do dekoderow ADB nowy soft ktory raz na zawsze ma rozwiazac problem dlawienia sie dekoderow( pikselozy na kanlach hd ) no zobaczymy czy faktycznie cos sie poprawi . ja generalnie zauwazylem ze jakby programy w HD byly ciut inne nie mniej ostre ale jakby bardziej wygladzone (sam nie wiem jakby to okreslic ) tak jakby w tv wlaczylo sie jakas madra funkcje slow motion itp itd heheheh . czy ktos z inei mzoe potwierdzic ze ten nowy soft zostal faktycznie wyslany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam !!!!

Właśnie wywołałem ręcznie aktualizację softu. Ściąganie i aktualizacja trwała ok.15 min.

Zmiany (na szybko) jakie zauważyłem:

 

- szybciej przełączają się kanały

- pewne zmiany w menu (doszło parę funkcji, min. czas)

- EPG (obok tabeli, gazety doszedł trzeci rodzaj lista)

- przyciski pilota szybciej reagują

- pojawiła się funkcja oszczędność energii, można ustawić po jakim czasie dekoder się wyłączy

 

tyle na razie

 

ogólnie wygląda na poprawę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zupełnie inne odczucia:

- dekoder reaguje z opóźnieniem na pilota

- kanały HD pojawiają się po ok. 2sekundach (wcześniej nie było takiego opóźnienia)

 

Poprawa jaką widzę to przejście z Nagrań do programu Na żywo - dekoder się nie "zawiesza" tak jak to było wcześniej

Kanały HD troszkę lepiej wyglądają a może to złudzenie bo przez kilka dni oglądałem w SD :)

Funkcja oszczędzania energii - fajna sprawa tylko dlaczego minimalny czas po jakim dekoder się wyłączy to 4 godziny? Przydały by się czasy 15, 30, 60, 90, 120 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szału nie ma jak dla mnie heh

 

i teraz ZDZIWNIE jakie doznalem , ADB PVR ma DYSK 500GB ??

myslalem ze w opisie bylo 320 GB jak go bralem ponad 2 lata temu

 

a skąd u Ciebie 500GB ? U mnie nadal 320 GB

 

------------------------

wysłano z Iphone 4S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...