Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Na HB jest polska wersja językowa, - nie wiem na co INEA czeka aby dodać fonię.

 

Od paru dni na kanale Test3 pojawiło się EPG kanału TVN

............

- zgadza pojawiło się. Za to od dnia jak dodali VH1 to do dziś nie ma EPG.

Konsultanci także wypisują dziwne informacje w mailach (mi powiedziano że TVP HD jest w moim pakiecie {INEA WYGODNY HD + INEA Max}) - czekam teraz na info jakim cudem, choć w pakiecie wygodnym HD mogli by go dodać skoro pobierają 5 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś rozmawiałem z PH odnośnie TVPHD - wszystko rozbija się oczywiście o kasę. TVN i Polsat dają równoległe kanały HD za friko jako do dodatki do kanałów SD. Natomiast TVP traktuje TVPHD jako odrębny kanał i udostępnianie jego nie jest ponoć tanie. Trzeba zatem w jakiś sposób go "wymusić" od INEI. :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś rozmawiałem z PH odnośnie TVPHD - wszystko rozbija się oczywiście o kasę. TVN i Polsat dają równoległe kanały HD za friko jako do dodatki do kanałów SD. Natomiast TVP traktuje TVPHD jako odrębny kanał i udostępnianie jego nie jest ponoć tanie. Trzeba zatem w jakiś sposób go "wymusić" od INEI. :jupi:

 

Tylko Inei argumenty są trochę słabe.

Cyfra + w pakiecie OPTIMUM HD za 87 zł. już jest dostępny TVP HD nie mówiąc o wszystkich wersjach CANAL +.

POLSAT cyfrowy w pakiecie FAMILIJNYM HD już za 39.90 zł. jest dostępny razem z POLSATEM HD, oraz TVN HD i TVN HD+1

TELEWIZJA N w pakiecie ŚWIAT HD za 59 zł. także dostępne jak w PC.

 

Więc słaby argument że TVP pobiera dodatkową kasę - to jest akurat prawda (źródło TVP), ale czy nie lepiej udostępnić kanał w pakiecie wygodnym HD, może więcej chętnych by zainteresowało się ofertą, a i wpływy z pobieranej kasy by się zwiększyły. To cała INEA.

 

 

 

EURONEWS na HB jest nadawany wieczorem po 17 po polsku - Inea nie dodała kolejnej wersji językowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Euronews nadal brak polskiej wersji językowej, szkoda, że na FB nie poinformują np.że są problemy. Zastanawiam się co szykuje INEA, przesuwając (zamieniając miejscami) tak wiele kanałów TV. Pierwszy etap już pojutrze, drugi pod koniec lipca. He he, w celach informacyjnych wykorzystali Test2 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...