Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Mi też powiedzieli tydzień temu o TVP SERIALE ale skąd ONI mogą się dowiedzieć jak nie z tego forum. :lol2:

 

Nam pozostaje tylko czekać. Jedynie co znalazłem w poprzednim roku to 08.04.2010 przesyłali informacje do abonentów w formie listownej - może tak będzie i teraz. :cry:

 

Tak przy okazji jak podłączyć dekoder ADB z DVD? Już pisałem ale nie otrzymałem żadnego info.

 

Dokładny opis jak bym chciał podłączyć wszystkie urządzenia tak abym nie musiał przełączać kabli

- TV(1x HDMI,1x EURO)TV SAT (2x EURO,1X HDMI) nagrywarka DVD (2x EURO) dekoderem ADB z INEI - tak aby była możliwość szeregowo podłączenia, wszystkich urządzeń, głównie nagrywarki DVD.

Jak na razie nie mogę sobie poradzić.

Po podłączeniu ADB z TV SAT i TV poprzez EURO niestety brak MENU jest obraz ale dopiero jak włączony jest dekoder od TV SAT - po wyłączeniu dekodera obraz znika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie to i tak jakieś info się pojawiło że INEA coś dołączy oficjalnie na stronie internetowej, wcześniej niestety kanały dołączali a informacje na stronie internetowej pojawiały się później.

 

Jedynie dziś mieli jakąś "chyba" awarię od 13 do 14 obraz znikał i pojawiał się - może coś grzebali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejna AWARIA na Grunwaldzie brak od około 20.30 TV i internetu.

Tak ogólnie nie wiem czemu mnie to nie dziwi. :censored:

Czyżby dołączenie dziś TVP SERIALE aż tak przeciążyło sieć :lol2::read:

 

Wczoraj od 13.30 do 14.30 częste przerwy w odbiorze TV.

 

EDIT: po 2 godzinach jakimś cudem udało się przywrócić emisję tv. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie wszystkie programy z EPG (oczywiście oprócz dwóch "kanałów planszowych") muszę obiektywnie stwierdzić, że kwiecień zaczął się obiecująco. TVP seriale, Multiroom HD, mobilny internet za 0 zł w opcji pakietowej. Żeby tak jeszcze poprawili jakość "czatu" oraz nie przesadzali z cenami byłoby naprawdę ok. No może jeszcze trochę lepsza oferta programowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do sportklubu to raczej bym nie liczył, np.sieć kablowa TOYA od 1 kwietnia wyłączyła ze swojej oferty sportklub i sportklub+ jak napisali ze względu na spadek atrakcyjności kanałów. Nie mówiąc o jakości nadawania, miałem okazję oglądać i rzeczywiście niektóre transmisje jakby były nadawane z kaset VHS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście wolałbym C+gol i mam nadzieję, że go dołączą, skoro inne sieci już to zrobiły a ceny za cały pakiet C+ są podobne jak u nas. A jeśli chodzi o inne kanały to chciałbym: Discovery Historia, Orange Sport info (jest w wielu sieciach min.poznańskim tesacie), nFilm HD, nFilm2 HD, MGM HD, History HD, Polskie radio czwórka (w styczniu pisali, że wkrótce w wielu sieciach min.INEI ??) a ponadto liczyłbym na wersje HD HBO2, HBO Comedy, Cinemax, Cinemax2, Canal+. Zobaczymy co z tego się pojawi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypytywalem handlowca o kanały ale nic nie wiedział:(

podobno przedstawiciele i callcenter są z innej spółki - Telekomunikacja Wielkopolska, co tłumaczyłoby ich niewiedzę w wielu tematach.

 

za to mówił coś że INEA planuje wkrótce uruchomić konto na Facebook... to chyba krok w dobrym kierunku w komunikacji z nami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...