Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Chyba podobny problem był w Kórniku lub w Śremie spółdzielnia blokowała - faworyzowała jednego operatora.

Konkurencja by się przydała w całym Poznaniu.

W dalszym ciągu brak nowych kanałów, do tego znów zamrożenia obrazu na TVN , POLSAT - już brak słów - na czacie te same formułki, nawet ostatnio arogancja w odpisach można się doczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!

Mam pytanie do forumowiczów chodzi mi o reklamowane przez TVN wybór ścieżki dźwiękowej i napisów w filmach piątkowego superkina, czy w waszych dekoderach ta usługa jest dostępna ? Właśnie oglądam Zmierzch w TVN i pomimo informacji o możliwości wyświetlenia napisów zamiast lektora to w dekoderze ta funkcja jest niedostępna. Sprawdziłem działanie tej opcji w TV odbierającym sygnał naziemnej telewizji cyfrowej i tam wszystko działa zgodnie z zapewnieniem nadawcy. Czyżby nasz kochana INEA miała z tym problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!

Mam pytanie do forumowiczów chodzi mi o reklamowane przez TVN wybór ścieżki dźwiękowej i napisów w filmach piątkowego superkina, czy w waszych dekoderach ta usługa jest dostępna ? Właśnie oglądam Zmierzch w TVN i pomimo informacji o możliwości wyświetlenia napisów zamiast lektora to w dekoderze ta funkcja jest niedostępna. Sprawdziłem działanie tej opcji w TV odbierającym sygnał naziemnej telewizji cyfrowej i tam wszystko działa zgodnie z zapewnieniem nadawcy. Czyżby nasz kochana INEA miała z tym problem ?

 

 

Widzisz co do TVN -u to nawet nie ma możliwości wyboru nawet przy wyborze dźwięku - masz na razie wersję językową Polską i AC-3(Polski), a na satelicie jest jest wersja Polska i oryginalna (AC-3) oraz Polskie napisy.

 

Tak jak szybko zareagowali na TVN 7 i TV 5 MONDE z uruchomieniem możliwości wyboru napisów - tak na TVN-ie brak!!

 

 

Może sami nie wiedzą, ale wiesz mi po napisaniu na tym forum pewnie zostanie uruchomiona usługa - skądś przecież muszą się dowiedzieć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj właśnie w czasie filmu Zmierzch do wyboru był dźwięk zwykłe stereo po polsku lektor i oryginalny (AC-3) 6ch po angielsku.

To też była niezła kiszka bo oglądanie z pięknym dźwiękiem przestrzennym pozostało tylko w oryginale. Dziwne to troche ale cóż w INEI wiele rzeczy jest dziwnych :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie jakie zauważyliście zamiany w dekoderze PVR od 8 marca (po wgraniu nowego firmware?), ja na razie zaobserwowałem następujące zmiany:

- VOD (główna i najważniejsza zmiana)

- po zrobieniu stopklatki, a następnie powrocie do programu pojawia się napis "na żywo"

- wchodząc do nagrań, najnowsze pojawiają się od góry, poprzednio były na dole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj właśnie w czasie filmu Zmierzch do wyboru był dźwięk zwykłe stereo po polsku lektor i oryginalny (AC-3) 6ch po angielsku.

To też była niezła kiszka bo oglądanie z pięknym dźwiękiem przestrzennym pozostało tylko w oryginale. Dziwne to troche ale cóż w INEI wiele rzeczy jest dziwnych :-)

 

U mnie też niestety to samo. Opcja napisów nieaktywna. :(

 

Polsat HD działa bez problemów....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem znowu "Brak dostępu do programu kodowanego" - tym razem TVN 24 około 20.45, dodatkowo "haczenie" się obrazu na TVP INFO oraz dziś rano na WTK :censored:

 

Za to poziom sygnału nawet dochodził do 67 siła sygnału 100 :?::!:

 

 

Dodatkowo od kilku dni pojawił się nowy problem z dekoderem SD na kanale TVN 7 kilka razy mi się wyłączył - zresetował się, znikła godzina, następnie pojawiły się kreski na wyświetlaczu i ponownie się włączył na kanał 1 :!::!: Jakaś nowa przypadłość dekodera czy po dodaniu możliwości wyboru wersji napisów dekoder nie wyrabia?? Jak tak mają dekodery działać to może niech nie dołączają już żadnych kanałów bo aż strach pomyśleć co będzie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie jakie zauważyliście zamiany w dekoderze PVR od 8 marca (po wgraniu nowego firmware?), ja na razie zaobserwowałem następujące zmiany:

- VOD (główna i najważniejsza zmiana)

- po zrobieniu stopklatki, a następnie powrocie do programu pojawia się napis "na żywo"

- wchodząc do nagrań, najnowsze pojawiają się od góry, poprzednio były na dole

 

 

Potwierdzam zmiany i od siebie dodam, wydaje się jak by trochę sprawniej Dekoder zaczął działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam te niusy,

 

https://satkurier.pl/news/64291/inea-chc ... up-tv.html

 

co Inea planuje i krew mnie zalewa nie potrafią jednej usługi wprowadzić od A do Z tak, aby było wszystko działało na 110 % a już chwalą się informacjami prasowymi, co następnego wprowadzą.

 

:/:/:/

 

A tak przy okazji rozbawiły mnie statystyki za zeszły rok.

 

Największą część stanowiły osoby, które wykupiły telewizję analogową – 123,5 tys.

 

Nadal masakrycznie dużo :shock:

 

Natomiast z wprowadzonej na początku ub.r. usługi telefonii komórkowej na koniec roku korzystało 2,6 tys

 

Patrząc na tą liczbę to się chyba długo im nie zwróci :lol2:

 

Internetu mobilnego udostępnionego klientom w grudniu 2010 r. - 100 użytkowników.

 

Tu szaleją na maxa :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiosenne okno otwarte w INEA

 

 

Z okazji rozpoczęcia wiosny INEA razem z nadawcami programów tematycznych zaprasza do oglądania wybranych programów w emisji promocyjnej w dniach od 21 do 23 marca br. W oknie otwartym znajdą się następujące programy: Fashion TV, Nat Geo Music i Domo, dostępne tradycyjnie w pakietach INEA Rozrywka i INEA Max oraz BBC Knowledge, Nat Geo Wild i Travel Channel. Są to programy z pakietu INEA Max. Programy będą dostępne dla Abonentów pakietów standardowych - Wygodnego, Wygodnego HD i Wygodnego HD PVR. Zapraszamy do oglądania!

 

 

INEA, największy alternatywny operator telekomunikacyjny w Wielkopolsce, jest najbardziej cyfrową siecią kablową w Polsce. Z usługi telewizji cyfrowej operatora korzysta już blisko 60 proc. abonentów telewizyjnych, czyli ponad 70 tys. gospodarstw domowych. INEA oferuje ponad 150 programów telewizji cyfrowej, przejrzystą ofertę pakietów standardowych, a także bogatą ofertę atrakcyjnych cenowo cyfrowych pakietów tematycznych – INEA Rozrywka, INEA Film, INEA Sport i INEA Max oraz pakietów HD – Sport HD, Nauka i Natura HD oraz Max HD. W ofercie operatora są także pakiety Premium z programami HBO i Canal+.

źródło: INEA http://www.inea.pl/pag/pl/713.php

 

A co z abonentami pakietu INEA MAX może jakąś promocję na kanały PREMIUM ???

 

Chyba jednak nic nowego nie dodadzą skoro robią otwarte okna, ale za rok na pewno już coś włącza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo zdanie, płacę za pakiet ekskluzywny maxa i dla mnie INEA nic już wiecej nie oferuje, najlepiej zrezygnować i korzystać z promocji (pakiety za darmo, pakiety za 0 zł, itp.) a na koniec rezygnować i tak na okrągło

 

godz.22:00

informacja z ostatniej chwili: najprawdopodobniej z dniem 1 kwietnia nastąpi poszerzenie oferty programowej o nowe kanały, pewnym jest: TVP Seriale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyhy :curious: Już Was widzę chłopaki przed telewizorami , kanał TVP seriale i oglądacie M jak Miłość oraz Ojca Mateusza :lol2:

 

Dlaczego niekoniecznie te seriale ale jest tam ich wiele, można sobie poprzypominać szczególnie te starsze odcinki. Każdy ma do wyboru.

 

Mnie tylko ciekawi polityka INEI tzn. sposób wprowadzania kanałów do oferty, jak włączali TVP HISTORIA to nie było "chyba" nawet zapowiedzi i kanał włączyli choć nadal przy nazwie jest "emisja promocyjna" , z kolei jak dowiadywałem się CZWÓRKA -RADIO NA WIZJI u nadawcy to Inea miała go dołączyć - na razie kicha.

Nie wiem jak się ma do kanałów już nadawanych w tv kablowej, przecież łatwiej się dogadać o poszerzenie oferty niż podpisywać kolejną umowę

(kanały z rodziny TVP - brak TVP SERIALE, DISNEY brak PLAYHOUSE DISNEY, grupa FOX brak kanału FOX, nadawca NBC brak kanałów MOVIES 24, 13 STREET UNIVERSAL,UNIVERSAL CHANNEL, SCI - FI CHANNEL, grupa VIASAT- brak kanałów VIASAT NATURE, TV 1000, grupa Discovery Communications brak kanału DISCOVERY HISTORIA, już nie wspomnę o CARTOON NETWORK i TCM w wersji 24 godzinnej).

 

No i w pakiecie Wygodnym HD mogli by dołączyć TVP HD skoro już pobierają haracz za dekoder 5 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko ,czy zdarzylo wam sie kiedys cos takiego w dekoderze adb ze nagle wyskoczyl komunikat "problem z kartą" i zablokowane zostaly wszytkie programy kodowane (zostaly tvp ,tvn , polsat ) rozwiazniem bylo wyjecie karty z czytnika i wlozenie jej ponownie i juz wszytko bylo oki .czym to jest spowodowane ? karta nie przeslala uprawien ? skok napiecia? wiem ze moje pytanie zalatuje u[beep]liwoscia bo powinienem sie cieszyc ze tak banalna operacja pomogla ale zastanawia mnie co bylo przyczyna tych problemow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wtedy zadzwonić na infolinię, ale przyczyn może być kilka - "zgubienie" uprawnień przez kartę, lub coś z napięciem "chyba" też może być tak mi kiedyś w BOA powiedzieli.

 

Ale nie wiem czy to jest problem ze sprzętem który dostałeś od INEI czy w przewodach które dostarczają sygnał do domu, czy jeszcze serwis odpowiadający za poprawny dosył sygnału do abonentów?! Najlepiej dzwoń. Bo kiedyś wyciągnięcie karty może nie pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki michalx za dopowiedz , masz racje zadzwonie do nich bo tak jak twierdzisz kiedys taka operacja moze nie pomoc ))) , co prawda nie sama tv czlowiek zyje (tym bardziej ze za oknem czuc wiosne i pora nieco oderwac sie od szklanego ekranu ) ale kto wie czy taka niespodzianka nie spotka mnie 5 minut przed meczem lub wyczekiwaną od jakiegos czasu premierą ciekawego filmu ))) ps ewidentnie bylo to zgubienie uprawnien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...