Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam taki problem: Podłączyłem dekoder HD z Inea (ADB-5809C) kablem hdmi do TV full HD Sony Bravia. Dekoder sam przestawił się na rozdzielczość 1080i, i co jakiś czas pojawiają się poziome mrugające linie. W szczególności widać to "mruganie" jak włacze EPG. Nie jest to wina kabla HDMI bo po podpięciu innego jest to samo. Ktoś wie o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy ktoś z forumowiczów jest w stanie odpowiedzieć na pytanie, czy z dekodera HD ADB bez PVR wychodzi jednocześnie sygnał przez złącza HDMI i component?

Czyli jeśli jest "aktywne" złącze HDMI, to czy cała reszta wyjść jest nieaktywna? Ktoś to może testował, niestety nie mam jak tego sprawdzić?

Idealnie jakby jednocześnie sygnał wychodził zarówno z HDMI jak i z componenta. Mam plan jak kopiować na kompa programy w HD, skoro nasza kochana INEA zablokowała złącze USB, uwalając w ten sposób skutecznie PVR Ready :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy miesiąc a nowych kanałów nie dołączą, a na pytanie mailem odpowiedź

Wszelkie informacje o dodaniu nowych programów do oferty są umieszczane na naszej stronie internetowej w sekcji "aktualności"
:brawo:

 

A POLSAT jak się haczył tak się haczy było kilka dni dużo lepiej i znowu klapa :read: - chyba jedna przesiadka na jakąś platformę. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweo79, to nawet nie chodzi o te 10 zł, ale o fakt jak w INEI traktuje się klientów płacących więcej (conajmniej o te 15 zł/m-c za dekoder PVR), którzy 2 miesiące muszą czekać na usługę, z której inni mogą korzystać już od połowy grudnia !!!!!!!!!!!!!! Ja mogę się założyć, że i tak nie będzie to druga połowa lutego tylko później, podobnie mogę się założyć, że np.CANAL+gol pojawi się w INEI za 2-3 lata, inni operatorzy (poznańscy i nie tylko) już dawno go dodali bez łaski do oferty, ale INEA ma głęboko w d... swoich abonentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj aż coś włączą, lepiej niech poprawią zatrzymywanie się obrazu na Polsacie dziś przez godzinę trzy razy było wstrzymanie :censored::read:

 

A jak już dołącza to pewnie z 15 albo 20 kanałów i podniosą sobie abonament tak aby ONI byli zadowoleni - abonent niekoniecznie :lol2: o dekoderach nie wspomnę - szkoda gadać. Ja już poważnie rozważam przejście na "N" oraz C+ pewnie podobny pakiet uda się zmontować za podobną cenę. :!::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem dlaczego macie problemy z polsatem u mnie polsat sie niezawiesza chodzi płynnie fakt faktem men chodzi bardzo wolno i czasem niema epg jak juz są jakies problemy to na analogu którego juz sie prawie ogladac nieda program jak nie poucinane to jakoś tak nienaturalnie powiekszone ze szkoda gadać oferta analogowa w inea to jakaś kpila np na tvn turbo na analogu widac tyulko z nazwy "RBO" myślałem ze to jakis nowy kanał:P:lol2: jAK to zobaczyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Polsatami był problem od nadawcy, ale po nowym roku go poprawili. Po 3 tygodniach nowego roku problem znowu się pojawił.

Kolejna wymiana dekodera i znowu to samo - najlepsze to że przeważnie 16.30 - 18.00 nie wiem czy to zamierzone, czy tylko dekodery Tecnisata MF-4 - K CXV nie wyrabiają, albo może napchali na danych częstotliwościach kanałów i przez to jakość się pogarsza.Ciekawe że programy TVNu czy TVP są ok nie emitują żadnych takich sytuacji.

Z analogu mieli powoli wychodzić, ale coś "POWOLI" im to idzie tylko MEZZO wyłączyli z analogu.

nea zapadla w gleboki sen zimowy

Może na wiosnę coś dołączą. Mieli włączyć CZWÓRKĘ -info od nadawcy, ale daty niestety brak. TVP Seriale też mogli by dołączyć ale tutaj już brak jakichkolwiek informacji.

 

Ważne że dostają nagrody i ordery :brawo: Abonentom pozostaje czekać. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tej pory miałem duży dystans do "numerów" jakie wykręca INEA swoim abonentom, ale dzisiaj się trochę w******* otóź fragment z super "czatu" z FACHOWCEM z INEI

 

Dyspozytor5 - Podłączony( a ).

Ty napisałeś(aś):

 

witam

 

kiedy wreszcie pojawi się VOD na dekoderach ADB PVR?

 

Dyspozytor5 napisał(a):

 

pod koniec lutego

 

Ty napisałeś(aś):

 

to chyba żart, najpierw miałbyć styczeń, druga połowa, potem koniec stycznia, następnie połowa lutego, a teraz koniec???????

 

...................

 

...................

 

...................

 

te kropki oznaczają, że na dalszą odpowiedź czekałem przeszło pół godziny po czym zakończyłem tą owocną w informację dyskusję,

 

za pakiet programów płacę 189,90 zł !!!!!!! (w tym łaskawie mam multiroom) od paru tygodni faktycznie na wielu kanałach pogorszyła się zdecydowanie jakość, "zamarzanie" obrazu, rozmazany obraz itp.

 

biorąc w promocji np. N-kę płacę 48 zł / m-c, za 49 zł dostaję dekoder PVR 250GB umowa na 13 miesięcy, poważnie się zastanawiam nad zakończeniem współpracy z tą siecią, tymbardziej, że oprócz TV nie mam żadnych innych usług, internet z TP (z którego jestem b.zadowolony 10Mbit/s wraz z liveboxem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w inei jest dziwnie DROGIE "HD", podstawowa oferta PVR 70 zeta , w tym 3 podstawowe HDready kanaly ,

przyklad cyfry+ rodzicow maja niemalze pelna oferte ktora jest w inea poza kilkoma kanalami ale OK i placa 50 zl +wszystkie HD oprocz premium plus multiroom 15 zl = 65 zl na miesiac

nie pisze tu o ofercie typu c+ , hbo , bo tego w cyfrze tez rodzice nie wykupili ...

 

cos jeszcze dodac

 

w inei zeby miec pelna oferte

70pln pvr hd

40pln inea max

40pln max HD

 

150 zl

200% przebitki hahahaha

jesli do marca nic sie nie zmieni w INEA w ofercie znikam , policzcie i pomyslcie ile mozna zaoszczedzic

jestem w szoku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tesat umieścił na swojej stronie nr 8 magazynu "Kurier Kablowy nr.8" http://www.tesat.pl/images/stories/stro ... 12.pdf.pdf możecie porównać co piszą do swoich abonentów, pewnie i Tesacie są niezadowoleni. Swoją drogą to INEA także mogła by wydać w wersji pdf "INEA KURIER" było kilka nr, a ostatnio zaprzestali - a szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... kazdy dzien przybliza inee w moim odczuciu do postawienia JEJ krzyzyka na droge :crazy: bye bye

 

cytat z CZAT INEA

 

Dyspozytor3 napisał(a):

planujemy zmiany i nowosci ale sa to informacje wewnetrzne i nie sa przekazywane klientom. Dlatego nie moge udzielic zadnych informacji, nawet o datach wprowadzenia takowych nowosci. Zatem zalecam czekac cierpliwie :)

 

Dyspozytor3 napisał(a):

a co do VOD oficjalna informacja pierwszy kwartal 2011, a mniej oficjalna do konca lutego. w tym przypadku moze byc poslizg, ale moge obiecac ze niedlugo bedzie miec Pan dostep do VOD

 

Dyspozytor3 napisał(a):

oficjalna informacja to pierwszy kwartal i takie info bylo chociazby a aktualnosciach na stronie inea.pl w momencie wprowadzenia VOD

 

Dyspozytor3 napisał(a):

moge Pana zapewnic ze w chwili obecnej jest prowadzonych kilkanascie projektow zwiazanych bezposrednio i posrednio z klientem.

 

Dyspozytor3 napisał(a):

kazda informacja jest przekazywana i analizowana przez nasze poszczegolne dzialy: programmingu, prawnego, rozliczen itp.

 

Dyspozytor3 napisał(a):

dodanie kanalu jest poprzedzane weryfikacja rynku, uzyskanie licencji na nadawanie kanalu, przydzielenie odpowiednich czestotliwosci, ustaleniem warunkow finansowych z nadawca i podpisaniem umowy. Nie jest to takie proste jak Panu sie wydaje

 

Dyspozytor3 napisał(a):

dodanie C+ bylo utrudnione ze wzgledu na umowy jakie byly podpisane z Canal+ i warunki tej umowy ale odnosnie tego nie chcialbym dyskutowac bo to informacje wewnetrzne :)

 

Dyspozytor3 napisał(a):

zatem rewolucji juz nie bedzie bo co mialo byc uruchomione to zostalo. przypomne ze w ostatnich 2 miesiacach bylo wprowadzone VOD, mobilny internet itp.

zaraz przelacze Pana do innego dyspozytora poniewaz koncze prace

 

 

 

 

SZOK SZOK SZOK :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy szefostwo INEI zagląda chociaż raz na miesiąc na to forum (swojego nie mają odwagi uruchomić)? W każdym normalnym biznesie opinie klientów są głównym aspektem poprawy jakości danego przesiębiorstwa, ponieważ z tych klientów firma osiąga przychody i czerpie z nich zyski, zachęcam Prezesa aby prześledził forum i wyciągnął daleko idące wnioski bo wiecznie INEA nie będzie miała w Poznaniu i regionie monopolu na swoje usługi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...