Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

niech sobie to HBO GO wsadzą (jest okres przedświąteczny,dlatego nie powiem gdzie) a poza tym wygląda,że korzystać z tego mogą jedynie abonenci internetu w INEI więc ja i tak mam to z głowy. A wogóle to usługa miała być od dzisiaj a na inea.pl cisza (jak zwykle zresztą) idę o zakład,że większość pracowników i tak nie wie o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO Central Europe, dostawca telewizyjnych kanałów premium w Europie Środkowej, uruchomiło 16 grudnia br. w Polsce HBO GO – serwis „wideo na życzenie” dostępny przez Internet na domowym komputerze. Usługa HBO GO będzie w pierwszej kolejności dostępna dla klientów INEA, największego regionalnego operatora telekomunikacyjnego w Wielkopolsce. Nowy serwis zostanie docelowo uruchomiony w 14 krajach Europy Środkowej, w których obecne jest HBO. Będzie on dostępny tylko dla abonentów, którzy posiadają pakiet HBO i Internet u wybranego operatora.

 

 

 

- Cieszymy się, że możemy ogłosić dziś pierwsze w Europie uruchomienie tej innowacyjnej usługi. Będziemy rozwijać naszą ofertę telewizyjną, dostępną od dziś również w Internecie, by nadal zapewniać naszym abonentom najwyższej jakości rozrywkę - powiedziała Linda Jensen, prezes HBO Central Europe.

 

- Z chęcią wdrażamy nowe rozwiązania funkcjonalne dla naszych abonentów. Jesteśmy przekonani, że HBO GO zostanie dobrze odebrane przez widzów kanałów Premium i Internetu INEA. Naszemu Partnerowi gratulujemy wyznaczania nowych trendów w usłudze telewizyjnej - powiedział Janusz Kosiński, prezes zarządu INEA S.A.

 

HBO GO może być dostępne u operatorów oferujących telewizję cyfrową i Internet. Serwis działa w najnowszej technologii streamingu, która umożliwia odbiór wybranych programów w najlepszej możliwej jakości, bez zakłóceń w oparciu o analizę szybkości posiadanego łącza internetowego.

 

W HBO GO abonenci znajdą ponad 100 godzin zróżnicowanej oferty programowej: filmów, seriali, produkcji dokumentalnych i koncertów z aktualnej oferty HBO. Wybrane produkcje własne będą dostępne jeszcze przed premierą na antenie HBO. Oferta będzie aktualizowana co tydzień, aby widzowie zawsze mogli znaleźć w niej nowości programowe.

 

Serwis umożliwia abonentom oglądanie wybranych programów za pomocą komputera przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki temu abonenci HBO GO mogą oglądać filmy i seriale, kiedy chcą i ile razy chcą.

 

https://satkurier.pl/news/61898/hbo-go-juz-w-polsce.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do konfiguracji DMZ. Wyobraźcie sobie, że niektórzy ludzie mają problemy z konfiguracją pojedynczego routera. A wytłumaczyć laikowi, że ma dwa routery i dwie sieci wewnętrzne w domu (3 rodzaje IP) to nie jest łatwe zadanie. Do tego dochodzi przepinanie kompa, żeby dostać się do konfiguracji routera A, ustawienie stałego IP routera B w sieci A itp. itd.

EEE ?

Mam podpięty router pod router ... w przeglądarce wpisując 192.168.1.1 wchodzę w konfigurację TP-Link'a, a wpisując 192.168.0.1 w CISCO ... bez żadnych przepinań kabli.

 

Zrobienie z CISCO "Modemu" jest proste.

 

192.168.0.1 -> homeu/homep -> zakładka z Gamingiem i tam zaznaczyć DMZ dla IP routera (CISCO zapewne przydzieli mu 192.168.1.10) ...

 

całość trwa ... 30 sekund? Dodatkowe kilkanaście sekund na wyłączenie Wi Fi (zaraz po zalogowaniu - na dole).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobienie z CISCO "Modemu" jest proste.

 

192.168.0.1 -> homeu/homep -> zakładka z Gamingiem i tam zaznaczyć DMZ dla IP routera (CISCO zapewne przydzieli mu 192.168.1.10) ...

 

całość trwa ... 30 sekund? Dodatkowe kilkanaście sekund na wyłączenie Wi Fi (zaraz po zalogowaniu - na dole).

 

Prościej chyba już nie można tego wytłumaczyć. Pisałem też o tym już wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@barat

tak jak już pisałem DMZ nie robi z routera modemu to nadal jest router i jak router działa czyli łączy 2 sieci.

Skutek jest taki, że z poziomu swojego routera lub komputera jeżeli jest bezpośrednio wpięty w cisco nie masz adresu publicznego i nie znasz go (możesz go sobie odczytać ze statusu Cisco ale nie z automatu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@barat

tak jak już pisałem DMZ nie robi z routera modemu to nadal jest router i jak router działa czyli łączy 2 sieci.

 

No i co z tego? Czy to jakoś wpływa na działanie internetu?

 

Adres IP (zewnętrzny) można odczytać na kilka sposobów, nie trzeba wchodzić w ustawienia routera. Chociażby dodatek do Firefoxa Live IP Address lub najprostszy z możliwych - google z pytaniem "moje ip". Dwie sekundy, nic trudnego. Ale jak ktoś na siłę szuka problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Filmbox, Fox Life, Polsat Film, Ale Kino,Cbeebies czy Nickelodeon. To tylko część kanałów telewizyjnych, które do końca roku abonenci Inotela mogą oglądać zupełnie za darmo.

Do 31 grudnia wielkopolski operator wszystkim abonentom udostępnia bez opłat pakiety Film, Sport, Rozrywka i Max HD."

A co na to nasza Inea ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

East&West

2010-12-16

 

Nowe programy

 

W ofercie naszej firmy pojawiły się nowe programy:

DOMO

FOX

FOX HD

FOX Life HD

BBC HD

Wszystkie programy do końca roku dostępne są w pakiecie Start.

Parametry

DOMO

Częstotliwość 402 MHz

Modulacja 256 MHz

 

Pozostałe kanały

Częstotliwość 450 MHz

Modulacja 256 MHz

 

A w Inei od zawsze w [beep]ie mają swoją abonentów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego zrezygnowalem z east west i teraz jestem w inotelu,bardzo dobra siec kablowa,oferta programowa super,ceny na poziomie,obraz szklo nic nie skacze nic nie przerywa teraz dodali jeszcze animal planet i discovery hd a w east west od stycznia znaczaca podwyzka i cennik jedno wielkie nieporozumienie drozyzna jak diabli dziwie sie ze jeszcze maja tylu abonentow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mi nie mów od 14 grudnia wykonałem już trzy telefony, a wcześniej 12 listopada dzwoniłem i nic. Może jutro się coś więcej dowiem mają oddzwonić.

 

Jeszcze poczekam ale cierpliwość już jest na wykończeniu. Jedyna pociecha jest taka że dziś podczas rozmowy dowiedziałem że to wina raczej softu dekodera(od dwóch chyba lat im o tym mówię)

 

Ja mam problemy z zatrzymywanie obrazu POLSAT, kilka razy zdarzyło się na TVP INFO, TVN, oraz NATIONAL GEOGRAPHIC MUSIC - piksele.

Do tego dochodzą restarty dekodera, zawieszanie się dekodera itp.

 

Ja czekam do jutra !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i tak postęp, bo do mnie mają oddzwaniać, sprawdzać i ... no i doczekać się nie mogę. Muszę powiedzieć , że jestem strasznie rozczarowana , kiedyś miałam od nich neta i awarie ( wiadomo że wszedzie sie zdarzają ) usuwali szybciutko i naprawdę nie było się do czego doczepić. A teraz? Jakieś nieporozumienie :(.

Na szczęście mam umowę testową, chciałam przejść na stałe ale teraz się poważnie zastanawiam :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, jakie macie prędkości downloadu przy opcji 25 Mb?

Wczoraj podpisałem aneks o przyśpieszenie z 6 Mb, dostałem tymczasowo router wifi Cisco, i pliki testowe z ftp inea i icpnetu leca mi z predkoscia ok 2,5 MB/s, czyli jakieś 20 Mb o ile się nie mylę?

Czy to wina przeciążenia łącza, czy konfiguracja routera może wpływać na spowolnienie prędkości (szyfrowanie itp) ? Rataje os. Boh. II Woj. Św.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ściąga ze średnią prędkością 2,6-2,7 MB/s ,w porywach od czasu do czasu pokazuje 2,8 MB/s. Pretensji nie mam bo nie ma o co.

 

"Czy to wina przeciążenia łącza, czy konfiguracja routera może wpływać na spowolnienie prędkości (szyfrowanie itp) ?"

 

Łącze nie jest przeciążone, szyfrowanie może spowodować jakieś spowolnienie ,ale to tylko po WIFI po kablu nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

ze względu na zmianę transferu na większy otrzymałam od INEA nowy modem cisco epc3925. Sprzęt został podłączony. Dostęp do internetu możliwy. Niestety, mimo, że transfer miał być bardzo wysoki, internet ledwo działa. Co można z tym zrobić i co może być przyczyną? I jeszcze jedno pytanie. Modem ma wbudowany router. Jak można ustawić internet bezprzewodowy?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć, jak działa u was VOD ? Czy ruszył terminowo ? akurat jestem w grupie abonentów dla których start usługi zaplanowano na 21.12 i nie wiem czy tylko u mnie nie działa ( o naprawe Polsatu HD, FoxLife itp dalej się nie doprosiłam :| ) czy jest problem globalny ? :D już mi się nie chce dzwonić na infolinię bo mogę zacząć rzucać mięsem, a w sumie biedny konsultant niczemu nie zawinił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

sorrka zatruje jeszcze temat modemów chociaż niektórzy maja już dosyć tego tematu. podłączyłem przed chwilą modem cisco w zaszadzie działa pytanie tylko gdzie znajde jakies ustawienia tego modemu odnośnie wifi :o

ok juz zrobiłem wszystko za szybko zapostowałem, dziecinnie proste :roll:

Wesołych Świąt 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INEA razem z nadawcami programów dla dzieci i młodzieży przygotowała niespodziankę na Święta i Nowy Rok – otwarte okno dla następujących programów tematycznych: Baby TV, Boomerang, CBeebies, Da Vinci Learning, JimJam i KidsCo. Programy będą dostępne dla Abonentów pakietów Wygodny, Wygodny HD i Wygodny HD PVR od 22 grudnia do 2 stycznia 2011. Zapraszamy do oglądania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

nowe kanaly ktore mialy wejsc do oferty w grudniu CISZA nikt nic nagle nie wie :lol::lol:

 

 

Youandi a skąd wiesz, że coś mieli włączyć w grudniu? Bo wygląda, że nic nie włączą, co więcej w najbliższym czasie (kilka miesięcy) prawdopodobnie oferta nie zostanie poszerzona o żaden nowy kanał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...