Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdz jakie ip masz na komputerze/routerze. Cisco EPC3925 domyślnie nadaje adresy od 192.168.0.10 wzwyż. Wystarczy sprawdzić jakie ip zostało przydzielone i ustawić dmz. A kolor diody zielona - komputer, pomarańczowa - router to tylko informacja bez wpływu na działanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz mam problem. Wrzuciłem w dmz przydzielony mi adres IP z połączenia sieciowego i teraz mam wykrzyknik(brak połączeń przychodzących) a wcześniej był zielony znacznik, czyli ok. Co z tym zrobić, jakiś resest ustawień? Na stronach p2p "niedostępny"

 

Automiatic security config: disabled czy wps? tak na marginesie

I jaka różnica między 2,4 a 5ghz w 802.11. Z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem że żaden:)

ja się tylko pytałem kilka postów wcześniej dlaczego dioda zmienia kolor w zależności od tego co podłączam router/pc

pytam bo nie chce jakieś dziwacznej kary dostać za podłączenie "nielegalnych " urządzeń

 

A dostał już ktoś kiedyś karę za "nielegalne" urządzenia? Nie słyszałem. Zawsze można sprawdzić co jest podłączone do modemu. Nawet na starych motorolach była taka możliwość Pytanie czy operatorowi chce się to robić i w jakim celu. Setki ludzi korzystających z Inei ma podłączony router do modemu. Sam korzystam z internetu tak od dwóch lat. Regulamin jest trochę "niedzisiejszy". Mam rejestrować każdy telefon z wifi, drukarkę, dysk sieciowy? Niektórzy tłumaczą go tak, że płaci się za urządzenie/urządzenia podpięte do modemu. Masz podpięte jedno urządzenie (router) to płacisz za jedno. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po co się rozpisywać w tym wątku, skoro kilka stron dalej zadawane są ciągle te same pytania.

 

Tu macie pełną rozkminkę dotyczącą regulaminu:

 

viewtopic.php?f=10&t=299&start=3090#p415285

 

Jeżeli chodzi o ryzyko kar to powiem tyle: według relacji użytkowników, Inea ze wszystkimi żyje dobrze.

 

Co do Pasma 2,4 / 5 Ghz. Też pisałem o tym w jednym z poprzednich postów. 802.11n wyciąga pełną szybkość tylko w paśmie 5 Ghz. Natomiast tylko na paśmie 2.4 Ghz istnieje możliwość kompatybilności z urządzeniami 802.11g. W praktyce Twój router na paśmie 5 Ghz w 802.11n może wyciągać np. 50 Mbit, a w paśmie 2,4 już tylko 30.

 

Jak masz same urządzenia 802.11n (i to pracujące na 5 Ghz - są urządzenia 802.11n pracujące tylko na 2.4 Ghz) - wtedy bajka, nie zastanawiasz się i jedziesz na 5 Ghz. Jeżeli oprócz nowych, posiadasz też stare urządzenia (lub telefony, drukarki) to i tak nie możesz włączyć 5 Ghz, bo nie będą miały neta. Więc pozostaje 2,4 i spowolniony net.

 

Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest Router dual band, który jednocześnie zakłada obie sieci. Np. D-Link DIR-825, lub Apple Airport Extreme.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 Mbitów to faktycznie bez różnicy, praktycznie każdy router to pociągnie bez problemu.

 

Trudno mi mówić o konfiguracji, może wpisałeś np. zewnętrzny IP, zamiast lokalnego? Swój modemo-router odbieram dopiero jutro :)

 

Jeżeli masz router podpięty do routera to zabawa będzie trochę bardziej skomplikowana, bo musisz wpisać w DMZ adres lokalny swojego prywatnego routera, a nie komputera.

 

Generalnie - obsługa techniczna. Płacą im za coś do [beep]y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dziwny problem z modemem epc 3212 bez wifi(na oświecenia mają pełno)

w poniedziałek zmieniłem ofertę z 8 na 25Mb/s podłączyłem wszystko śmiga ładnie ale nurtuje mnie jedna dziwna rzecz

jak podłączam modem bezpośrednio do komputera dioda "online" świeci normalnie na zielono lub miga, natomiast gdy podłączę router (wrt54gl openwrt) i podłącze zasilanie spowrotem do modemu dioda ta zmienia kolor na pomarańczowy. kto mi może powiedzieć czym to jest spowodowane?? bo państwo z infolinii nie znają odpowiedzi na to pytanie

jak było to przepraszam ale nie czytałem wszystkich postów:)

Pozdrawiam

 

W przypadku EPC3925 określona dioda świeci kiedy użytkownicy są podłączeni za pomocą kabla Ethernet do modemu. Nr diody odpowiada numerowi portu z tylu modemu. Kiedy miga sygnalizuje transfer danych pomiędzy klientem a modemem. Dioda świecąca kolorem pomarańczowe oznacza połączenie o szybkości 100 Mb/s, zielone 1Gb/s. Ty posiadasz modem z jednym portem eternetowym i prawdopodobnie to oznacza dokladnie to samo czyli jaki sprzet podlaczyles do modemu.

 

Dla klientow posiadajacych HBO ciekawy komunikat znalazlem na tej stronie https://satkurier.pl/news/61599/hbo-go-rusza-16-grudnia.html/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... Dioda świecąca kolorem pomarańczowe oznacza połączenie o szybkości 100 Mb/s, zielone 1Gb/s. Ty posiadasz modem z jednym portem eternetowym i prawdopodobnie to oznacza dokladnie to samo czyli jaki sprzet podlaczyles do modemu.

 

 

Faktycznie, tak się składa, że router u mnie to 100Mb/s i dlatego kolor pomarańczowy, komputer z 1Gb/s pokazuje zielony. Kolor zależy od prędkości. A co jest podłączone można odczytać w menu EPC3925.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba do końca ta strona nie jest gotowa, znalazłem w ofercie vod takie coś:

Anal Deluxe Anthology :censored:

 

Najpiękniejsze kobiety i wszystkie gwiazdy, które wzięły udział w wysoko budżetowych produkcjach Marca Dorcela w ciągu 20 lat! 5 godzin pikantnych scen na pewno pozostawi widza wyczerpanego i zadowolonego. - OPIS RACZEJ PRAWIDŁOWY :wink:

,ale z tym się nie zgodzę :

Ograniczenia wiekowe: 0+ :lol2:

 

Czekamy ,aż w końcu VOD ruszy pełną parą !

 

Start vod w inea 15 grudzien 2010

Witam

 

Testowałem tą usługę i powiem szczerze że nie miałem dekodera z PVR. Usługa będzie oparta o full VOD. Uruchomienie polegało na wpisaniu PINu z pilota i od razu uruchamiał się film. Można oczywiście pauzować i wznawiać następnego dnia - do tej funkcjonalności nie jest potrzebny PVR. Szczegółów nie mogę zdradzać więc proszę o nie mnie nie pytać.

 

Start faktycznie już tuż tuż więc wszystko się wyjaśni.

Prawdopodobnie uruchomienie VOD nastąpi w tym samym czasie co start nowej strony internetowej INEA.

 

Użytkownik "inwestycje" miał rację, a więc czekamy na dalsze informacje od niego :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowości chyba jest najwięcej w kategorii XXX, bo tych filmów jest najwięcej. Co do opisów filmów to niektóre są bardzo dokładnie opisane 9 salopes de servicehttp://dev.inea.pl/vod/filmy/film/?title_id=200 lub 2 cocks in the booty 5http://dev.inea.pl/vod/filmy/film/?title_id=247 :D

Po za tym strona całkiem przyjemna, kilka błędów jest, ale strona nie została jeszcze oficjalnie udostępniona, więc błędy mogą być

Szkoda, że formularz zasięgu nie działa i nie można sprawdzić, jakie usługi są dostępne pod wskazanym adresem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strona wciąż jest w przebudowie i niektóre informacje będą znikać i pojawiać się nowe, pewnie dostęp do katalogu xxx będzie wyświetlony monitem o tej zawartości, np widzę jeszcze że w zakładce internet pokazane są stare modemu motoroli i thompsona ,a np nie ma nowych cisco. Nie ma co tego wątku poruszać dopóki strona nie ruszy oficjalnie.

 

A co do VOD to musi przyjść do mnie monter ,zainstalować jakiś kanał zwrotny w dekoderze (co niby trwa chwile) i vod będzie u mnie działać na dekoderze ADB 5809C. Zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przeglądając ofertę VOD na nowej stronie ubawiłem się same nowości i hity.

Powalająca oferta.

 

:lol2::lol2::lol2:

 

no nie przesadzaj - przejrzyj ofertę VOD u innych operatorów (np. 'n') - tam w premierach są i filmy z lat 40.

widać że strona jest robocza bo rano mniej funkcji działało - widać pracują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko razi błąd polegający na nierozróżnianiu megabajta od megabita.

 

Przy tabelce z prędkościami, po najechaniu kursorem pojawia się czas pobierania danego pliku. 10 Mb w 10 sekund itp. Tam powinno być MB.

 

Przypomnę się z tym błędem, jeżeli będzie w wersji ostatecznej (oraz jeżeli będę pamiętał hehe). Generalnie chciałem powiedzieć, że nowa wersja strony jest bardzo fajna, estetyczna i czytelna. Naprawdę duży krok do przodu w zakresie komunikacji wizualnej. Nowy motyw graficzny oraz logo z pewnością będą też dobrze wyglądały w innych miejcach, poza witryną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...