Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

inwestycje, jesteś jedyną osobą od której można się coś konkretnego dowiedzieć, dzięki za to. Nową stronę miałem już okazję oglądać (przez 1 dzień była dostępna w sieci) podoba mi się, można powiedzieć: NARESZCIE, miejmy nadzieję, że aktualizacja tej strony będzie następowała częściej niż obecnie.

Na koniec do Ciebie pytanie: czy INEA na Święta przygotowuje niespodziankę w postaci nowości programowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednego dnia byla testowo dostepna nowa strona inea

 

dev.inea.pl

 

 

calkowicie ja przerobiona stala sie naprawde bardziej przejzysta

i byla przedstawiona oferta filmow vod

 

 

zreszta o chwilowym dostepie do nowe strony pisla jeden z uzytkownikow

 

mi o vod powiedziala pani w KING CROSS i na infolinii jak zglaszalem poroblem z pvr i siecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko dziś byłem przy Polnej były czynne chyba 3 lub 4 stanowiska, przy dwóch siedziały Panie i coś tam robiły przy komputerze, a kolejka na dwie godziny czekania.

 

Czat - kuleje

Infolinia - kuleje

info drogą mailową - brak lub odpowiedź po kilkunastu dniach, ale za to od kilku konsultantów. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, ja brałem też na oświecenia i dostałem informacje że EPC 3212 nie ma i będą w okolicy stycznia , ale nie narzekam bo model z wifi działa dobrze (wifi standard "n", 1 Gbit) co po sieci lokalnej się przydaje :)

,a co do VOD to w biurze obsługi powiedzieli mi ,że na moim dekoderze ADB 5809C vod nie będzie działać bo ten dekoder nie ma jakiegoś kanału zwrotnego czy coś takiego, i będę musiał wymienić dekoder, ale zobaczymy jak to z tym będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie przed chwilą "kompetentna" Pani z obsługi poinformowała, że modemy EPC 3212 na Oświecenia nie są dostępne :)

 

Mnie w poniedziałek "kompetentny" Pan Przedstawiciel Handlowy chciał namówić na skorzystanie z oferty promocyjnej na internet, chciał nawet przyjechać do mnie do domu w celu podpisania umowy, żebym nie musiał stać w kolejce w BOKu. Tylko nie wiem czy świadomie czy nie oferował mi takie parametry, które powodowały, że musiałbym zapłacić kare za zerwanie dotychczasowej umowy. Nie wiem czy było to celowe czy nie i nie chce wiedzieć, a z usług przedstawiciela nie skorzystam, bo to dłużej trwa niż w BOKu, bo jak sam powiedział może nawet do 7 dni, jeżeli zrobimy to przed weekendem np. czwartek lub piątek. Najpierw podpisuje się z nim umowę on to wprowadza w tym samym dniu lub następnego dnia do systemu. Inea sprawdza czy wszystko jest dobrze wypełnione i wysyła modem kurierem do mnie. To już wolę iść osobiście do BOKu i odczekać parę minut w kolejce i mieć załatwione w tym samym dniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy włączenie DMZ i wyłączenie WiFi załatwia sprawę problemów z P2P ? Pytam, ponieważ w kwetiach związanych z działaniem sieci jestem absolutnym laikiem. Z góry dziękuję za pomoc i Pozdrawiam

=============

DMZ rzecz jasna załatwia sprawę. WiFi wyłaczasz jedynie aby nie mieć zbędnej sieci w eterze i byc może mniej energii idzie, ale tego nie wiadmo chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno mnie dziwi - podpisałem 25Mbit bez WiFi za 69.90, modem dostałem z WiFi, ale na ów modemie nic nie jest zablokowane ... mogę WiFi włączyć ... gdzie jest kruczek? :>

 

A nie korzystasz z promocji INEA BONUS Wi-Fi ?

Ja też tak mam i przez 3 miesiące korzystam bezpłatnie z modemu z wifi ,a potem mogę zamienić na modem bez wifi, aby nie płacić dodatkowych 10 zł. miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dziwny problem z modemem epc 3212 bez wifi(na oświecenia mają pełno)

w poniedziałek zmieniłem ofertę z 8 na 25Mb/s podłączyłem wszystko śmiga ładnie ale nurtuje mnie jedna dziwna rzecz

jak podłączam modem bezpośrednio do komputera dioda "online" świeci normalnie na zielono lub miga, natomiast gdy podłączę router (wrt54gl openwrt) i podłącze zasilanie spowrotem do modemu dioda ta zmienia kolor na pomarańczowy. kto mi może powiedzieć czym to jest spowodowane?? bo państwo z infolinii nie znają odpowiedzi na to pytanie

jak było to przepraszam ale nie czytałem wszystkich postów:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie korzystasz z promocji INEA BONUS Wi-Fi ?

 

Nic mi o tym nie wiadomo, na umowie nic nie ma, w załączniku do umowy też nie, bratu podczas podpisywania też nic nie mówiono ... może w Koninie jest za darmo? Ale dla pewności gdzieś w styczniu się przejdę zapytać i w razie czego podziękuję za WiFi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

jak podłączam modem bezpośrednio do komputera dioda "online" świeci normalnie na zielono lub miga, natomiast gdy podłączę router (wrt54gl openwrt) i podłącze zasilanie spowrotem do modemu dioda ta zmienia kolor na pomarańczowy. kto mi może powiedzieć czym to jest spowodowane?? bo państwo z infolinii nie znają odpowiedzi na to pytanie...

Pozdrawiam

 

To całkiem normalne i nie ma żadnego znaczenia. Mam EPC3925 i w zależności czy podpinam router czy komputer dioda zmienia kolor. Cisco rozpoznaje podłączone urządzenie (można nawet odczytać w menu co wykrył - connected devices summary np. switch na eth1 wtedy pomarańczowa). Dostałem Cisco router i nie mam pojęcia dlaczego wszystkim zależy, żeby dostać prostszy model - modem. Dostęp do menu routera jest odblokowany (hasło jest powszechnie znane lub można je dostać dzwoniąc do Inei). Ustawia się DMZ na domyślnym adresie jaki daje router (domyślnie 192.168.0.10) i p2p (torrenty) działają idealnie. Również za wifi nie trzeba nic dopłacać do abonamentu. Nie mieli innych modemów, musieli rozdawać takie, więc wifi jest w bonusie. Podpisywałem umowę niedawno i nie ma mowy o wymianie modemu za jakiś czas czy większych opłatach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To całkiem normalne i nie ma żadnego znaczenia. Mam EPC3925 i w zależności czy podpinam router czy komputer dioda zmienia kolor. Cisco rozpoznaje podłączone urządzenie (można nawet odczytać w menu co wykrył - connected devices summary np. switch na eth1 wtedy pomarańczowa). Dostałem Cisco router i nie mam pojęcia dlaczego wszystkim zależy, żeby dostać prostszy model - modem. Dostęp do menu routera jest odblokowany (hasło jest powszechnie znane lub można je dostać dzwoniąc do Inei). Ustawia się DMZ na domyślnym adresie jaki daje router (domyślnie 192.168.0.10) i p2p (torrenty) działają idealnie. Również za wifi nie trzeba nic dopłacać do abonamentu. Nie mieli innych modemów, musieli rozdawać takie, więc wifi jest w bonusie. Podpisywałem umowę niedawno i nie ma mowy o wymianie modemu za jakiś czas czy większych opłatach.

 

z tym że ja mam model modemu bez WiFi /swicha i nie mogę tego sprawdzić...

 

a większości zależy zapewne dlatego, że mają swój dużo lepszy sprzęt i chcą mieć np wifi w mieszkaniu bez żadnych "udziwnień" albo podłączyć np 2 lub więcej komputerów bez płacenia za dodatkowy sprzęt (co wg mnie jest szczytemgłupoty, żebym musiał płacić za laptopa żeby móc w własnym mieszkaniu korzystać z internetu tylko dlatego, ze internet jest przypisany do komputera stacjonarnego a akurat potrzebuje na laptopa zgrać aktualizacje systemu np - podkreślam tylko we własnym interesie nie daj boże komuś go udostępniać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...