Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

otoz to dokladnie jak napisalem

 

w modemie CISCO dziala tylko opcja LAN , mimo ze modem posiada opcje USB ale ta jest zablokowana i nie mozna zainstalowac sterow bo komp nie wykrywa nawet nowo dodanego sprzetu ... to juz przegiecie , ciekawe jak mam podlaczyc 3 laptopy , nie bede jednego miec wlaczonego wciaz by udostepniac polaczenie z niego :(

a routera tez nie kupie specjalnie :) szok&żal.pl

 

Hej

 

Mam od kilku dni modem Cisco

2 komputery podłączone: jeden przez USB a drugi przez Ethernet.

Usb jest na kompie z Win 7, żadnych problemów z instalacja nie ma.

Najbardziej cieszy mnie transfer miedzy komputerami, około 5000 KB/s!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W listopadzie nowe opcje multiroom w zależności od posiadanego pakietu usług:

Pakiet Oszczędny, Wygodny lub Wygodny HD: miesiąc aktywacyjny - 9,95 zł; miesiące pełne - 19,90 zł

Pakiet Wygodny PVR: miesiąc aktywacyjny - 2,50 zł; miesiące pełne - 5,00 zł

Pakiet Ekskluzywny: miesiąc aktywacyjny - 0 zł; miesiące pełne - 0 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma opcji zeby zle zainstalowac modem skoro obydwa komputery wogole nie widza sprzetu ze jest podlaczony i nie instaluja sterownikow albo o nie nie prosza po podpieciu USB

 

adresy sa wpisane poprawnie , modem zresetowany po 30 minutach podlaczam USB do kompa i wywala ze urzadzenie jest nieznane ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie mam 3 pytania

 

1 Czy w Inei jest coś takiego jak okres testowy przez który możemy testować usługę? Konkretnie chodzi mi o internet

2. Czy w internecie firmy Inea są jakieś limity transferu danych?

3. Jak oceniacie ogólnie jakość ich internetu

 

No i prośba jeśli kilka osób może to prosiłbym o wyniki ze speedtest.net w godzinnach porannych popołudniowych i wieczornych/nocnych. Prędkość nieważna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i badz madry pisz wiersze ,

jeden mowi ze nowe predkosci chodza tylko po LAN , usb nie powinno dzialac

w BOA uprzejma Pani powiedziala dokladnie to samo , ze na USB nowe predkosci nie beda dzialac

 

 

no wiec mam wifi , dziala jak narazie stabilnie , predkosci wg licznika na poziomie 23-24MB

 

pytanie do fachowcow czy po LAN i po wifi bede miec te same predkosci ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko , z tego co zaobserwowalem pliki przez wifi sciagaja sie w granicach 2,3mb-2,6mb wiec chyba nie jest zle co :lol:

 

 

a tak marginesem szkoda ze dekodery INEI nie maja opcji NAZIEMNEJ TV CYFROWEJ , mimo iz tez kanaly sa w ofercie :D

w dekoderze cyfry u rodzicow NTC smiga ze az milo , mimo ze te kanaly i tak sa w ofercie ale zawsze cos :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soft nowy ale zadnych zmian jakoś nie widze ... moze rzeczywiscie kosmetyka , poprawa funkcjomnalnośći itd .... tak powiedzą ..

 

miałem nadzieje na to ze będzie uśpienie dysku bo po co ma urządzenie cały czas pracować i pobierać tyle prądu ... kolega ma tez ADB w N i tam po paru minutkach usypia się dysk i jest cisza

 

a tu w INEA - nie dośc ze gorący dekoder to jeszcze słychać dysk a w nocy ... szok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bingo to tylko KOSMETYKA :( jak zawsze :( rozczarowanie hehe

 

chyba zaden sprzet w domu u mnie nie robi takiego halasu , nie nagrzewa sie jak patelnia w kuchni , i nie zre tyle pradu hahaha

kombajn to to nie jest wiec skad taka ŻRĄCA i halasliwa moc w tym dekoderze

 

czekam na NOWEGO pvra od inea o ktorym uslyszycie niedlugo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasza INEA teraz wariuje z internetem,

o ofercie tv jakos znow zapomniala i szczyci sie rewolucja wprowadzenia ok 26 kanalow od kwietnia do sierpnia 2010 = ŻENUA.PL a jest tyle kanalow ktorych brakuje w NASZEJ ofercie

 

nigdy nie zrozumiem polityki tej firmy i juz ,a maja potencjal a nie potrafia go wykorzytac przyciagajac wieksza ilosc ludzi do siebie rozumujac jak klient a nie jak KASOŻERCA , a robia odwrotnie swoim podejsciem zaklamaniem balaganem i niekompetencja !! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO I ZNALAZLEM 1 babola jaki robi NOWY soft w dekoderze

 

wczesniej gdy przelaczalem na inna wejscie hdmi zeby podpiac laptopa to dekoder dzialal sobie normalnie

 

teraz gdy przelaczam na drugie hdmi zeby obejrzec film sobie z laptopa to w dekoderze pojawia sie CZERWONY TROJKAT i dekoder nie chodzi

 

kroitko piszac nie mozna jednoczesnie korzystac naraz z dwoch polaczen HDMI bo podlaczenie drugiego zakloca prace 1 HAHAHAHA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuu MASAKRA !!!! potwierdzam - jest to poważny bład oprogramowania nie może tak być !!

 

przełaczam TV na inne zródło HDMI i to samo mam trójkąt i dekoder twierdzi ze nastąpił bład .......

 

firmware do POPRAWKI panowie z INEA czy tam nie wiem skąd ( kto to robił ??? ) ... tylko teraz ile trzeba czekac znowu pół roku lub moze wiecej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nie tylko u mnie ten problem :) bo wiecie czasami wrzucaliscie tu ze to wina Tv kabla temperatury haha

 

trzeba ten BUG w oprogramowaniu zglosic bo np nie moge ogladac sobie nic z kompa na plazmie bo dekoder wywala blad a co za TYM idzie NIE NAGRYWA zadnego programu !!! [beep] !! :oops::evil::evil:

 

 

POPRAWKA

 

dekoder nawet gdy jest w trybie TEGO CZERWONEGO trojkata nadal nagrywa i to poprawnie zaplanowana audycje ...

zmieniono opcje zatrzymywania nagrania , jesli w trakcie nagrywania nacisniemy czerwony przycisk NAGRYWAJ na pilocie to pokaze sie okienko ' zmien audycje' lub 'zatrzymajh nagranie ' JEDNAK jesli klikniemy ze ma zatrzymac nagranie to tego nie robi wiec , zeby faktycznie zatrzymac nagranie trzeba nacisnac na pilocie przycisk STOP wowczas nagrywanie zostanie przerwane w danym momencie ...

oraz ZMIENIONO gdy np przelaczamy sobie na kanal i nagle zachce sie nam nagrywania wciskamy czerwony guzik , na ekranie wyskoczy OKIENKO CZERWONE z tytulem audycji ktora zaczynamy nagrywac :)

wczesniej tego nie bylo , przynajmniej ja tak nie mialem jak zaczynalem tzw nagrywanie " z palca"

 

WOW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich . Od jakiegoś czasu posiadam dekoder z twardym dyskiem ten ADB i tak się zastanawiam jak to jest z tym nagrywaniem . Mianowicie w ustawieniach jak wejdzie się na zakładkę dysk mam napisane że mogę nagrać ok. 466 godzin audycji radiowych a telewizyjnych ok. 38 godzin . Oczywiście radia nie nagrywam tylko telewizję ale i tak się zmniejsza ilość miejsca. Czy jest jakiś sposób aby uzyskać te ich rzekome 180 godzin SD lub 70 godzin HD. Wiadomo na dekoderze mało narazie mam nagrane , ale po co piszą takie "bzdury" jak nic nie idzie ustawić . Ktoś mi mówił że to zależy od rozdzielczości . Aktualnie mam 1080i. Może ktoś z was miał podobny problem . Nie chce mi się zgłaszać do reklamacji ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...