Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

A mi pisali w mailu o początku listopada jakieś 10 dni temu, a dziś był brat w biurze INEA i to samo powiedzieli, więc być może w Koninie się wywiążą ;) Jakoś u mnie w mieście większych problemów brak, aczkolwiek na dębinie w Poznaniu już tak fajnie nie ma i kilka razy już nie było zarówno netu jaki i TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi już nie chce się z nimi dyskutować o nowościach z telewizją związanych - nawet dekoder który mi wymienili w sierpniu znowu wariuje - stop klatki, rozmazywanie obrazu (REJS-u nie dało, się oglądać na Kino Polska), Zatrzymywanie się obrazu głównie na kanałach Polsat - u. Brak EPG lub jego zaniki.

 

Na maile odpowiadają po kilku dniach

Kanały które Pan podał, przekazałam wyżej. Jeżeli będzie duże zainteresowanie, to napewno kanały te będą dostępne.

 

I znowu nic się nie dowiedziałem konkretnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... nie mamy wyjscia bo niektorzy mieszkancy poznania skazani sa TYLKO NA INEA , nie ma innej opcji oferty innego operatora kablowego , oni rzadza i mozna :crazy:

 

glupota dla mnie bylo wprowadzac mega promocje na internet gdzie PROMOCJA dziala moze u 10% abonentow i to nie zawsze poprawnie

pytam sie po co to dla komercji dla szpanu WOW faktycznie zachwycilem sie , a maja taki bajzel w biurze ze szok, dzwonia z samego rana ze dzien dobry ze w pana lokalizacji od dzis dostepny jest szybki internet ze wziac modem i wymienic w BOKu, poszedlem ale na szczescie bez modemu to czlowiek za biurkiem patrzyl na mnie jak na barana bo w planach mojej lokalizacji do neta szybkiego jeszcze nie ma , bo byla ale ja zmienili , moze bedzie 2011 styczen , wiec puscilem nagranie telefoniczne w BOKu to dopiero zrobili oczy a PANI ktora tak sciemniala zostala zwolniona z pracy !!!!

 

oferta programowa zostanie dopiero rozszerzona moze na wiosne 2011 , tak powiedzieli i odpisali maila...

 

cuda wianki z ta FIRMA a wyboru nie ma :(

 

pozdrawiam CIERPLIWYCH :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internet 25-100mbit na moim obszarze miał być dostępny koniec sierpnia, najpóźniej od września, przełożono na październik, to głupi człowiek pomyślał: a co tam, dam im trochę czasu, zmienię pakiet od listopada. I co ? Oczywiście niedostępny, do końca roku powinien być :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Krzysiu, nie łatwiej Tobie wejść na stronę www.inea.pl i dziale TV - Promocje otworzyć odpowiadającego Twoim pytaniom pdf-a?, ew. kliknąć na live chata? w ostateczności pozostaje tel. 61 222 22 22. To że dyskutujemy na tym forum w temacie INEI to nie znaczy, że wiemy na jak długi okres można podpisać umowy, :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś może jaką prędkość internetu można sobie wziąść przy ul.Kościuszki w Poznaniu? Aha no i kiedy położą tu światłowód chyba, że już położyli? I jeszcze jedno czy w Inei jest takie coś jak okres testowy? Chodzi o to, że np chcę wziąść internet na próbę by zobaczyć jak się sprawuje a np po jakiś trzech miesiącach zrezygnować z usługi. Najlepiej bez podania przyczyny choć jeśli tak się nie da to może być również z uzasadnieniem odpowiednim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie

 

 

od 25.10 dzialaja okolice św wojciech podgorze solna w strefie szybkiego neta ;-)

 

okazalo sie ze oddano tereny wczesniej tylko nikt tego nie " zanotowal " :lol2:

 

wiec , wzialem od szanownej INEI modem cisco i wielkie rozczarowanie ,

modem ma LAN i USB ale , usb jest zablokowane i mozna dzialac tylko na LAN

oczywiscie nigdzie tego nie ma napisane , wiec jak [beep] probowalem zainstalowac sterowniki do laptopa siostry do USB , co zakonczylo sie NNIE ODNZLEZIENIEM sprzetu przez windows

 

dobrze ze oba laptopy maja wifi wiec udostepniam sygnal siostrze UFF

we wtorek ide po modem wifi , tyle tylko ze trzeba poprosic by odblokowali p2p z automatu , bo jak pisaliscie jest to poblokowane ...

 

uff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy, że USB jest zablokowane ? Czyli nie ma, jak w starym modemie Motoroli kabelka łączącego modem z PC za pomocą USB, tylko trzeba podłączyć się bezpośrednio do LAN-a ?

 

BTW. Według Call-Center ulice Brzask, Grochowska, Świt i okoliczne są w strefie działania szybkiego internetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otoz to dokladnie jak napisalem

 

w modemie CISCO dziala tylko opcja LAN , mimo ze modem posiada opcje USB ale ta jest zablokowana i nie mozna zainstalowac sterow bo komp nie wykrywa nawet nowo dodanego sprzetu ... to juz przegiecie , ciekawe jak mam podlaczyc 3 laptopy , nie bede jednego miec wlaczonego wciaz by udostepniac polaczenie z niego :(

a routera tez nie kupie specjalnie :) szok&żal.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie dwa szybkie pytania.

 

1. Czy można bez problemu zamienić/dokupić jakiś modem, który obsługuje USB ("obsługuje USB - brzmi dziwnie ?). Jednocześnie zaznaczam, że nie jestem zainteresowany modemem WIFI ;)

 

2. W przypadku przejścia na szybki internet po jakim czasie będę mógł się z niego cieszyć ( w przeszłości każda nowa umowa i szybsze łącze oznaczało czekanie na rozpoczęcie usługi do "1" kolejnego miesiąca). W tym wypadku jest podobnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... na chwile obecna sa TYLKO 2 modemy obslugujace siec inea DOC.SIS szybka siec

 

wi-fi ponoc poblokawany z zainstalowanym przez INEE wlasnym oprogramowanie co ma na celu zdalna kontrole modemu przez siec :evil:

 

cisco drugi modem w ofercie ale z NIEAKTYWNA opcja podlaczenia po USB ---- MASAKRA :twisted:

 

nie ma innych informacji o dostepnosci innych modemow :(

 

swiadczenie uslugi SZYBKI INTERNET odbywa sie dosc plynnie tzn BOK odrazu odfiltrowuje szybkie lacze na gniazdku abonenta, wystarczy reset modemu i mozna cieszyc sie NOWYM INTERNETEM ale UWAGA ... nowe modemy do nowej sieci pierwszy raz loguja sie do 48 godzin , wiec jesli cos nie halo jest na TWOIM laczu mozesz nie miec dostepu do sieci nawet az 2 dni , druga sprawa PRZYPILNOWAC w BOA aby osoba u ktorej podpisujesz aneks do umowy - DO SYSTEMU musi wprowadzic adres modemu , jesli tego nie zrobi dysponent to MOZESZ czekac na internet ze hoho i jeszcze dluzej , tak samo jesli pomyli adres modemu :):) to tak ze SZKOLENIA jakie przekazano pracownikom :)

 

 

mysle ze jeszcze nie raz bedziemy sobie rwac wlosy z glowy :)

 

np po podlaczeniu nowego modemu NIE MAM dostepu do sieci w DEKODERZE , brak ikony koperta na wyswietlaczu dekodera , brak wykrytego modemu przez dekoder :):evil: a z tego co wiemy VOD ma za chwile zawitac do INEA a tu zonk :)

 

 

pozdrooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...