Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie widzę pierwszą wadę nowej oferty. W Cyfrowym domu trzeba do szybkiego internetu wziąć co najmniej taryfę Złota 300min, któa kosztuje w tym wypadku aż 30,10zł. Jeśli ktoś, jak ja, mało używa tel stacjonarnnego i to raczej do odbioru rozmów, i mam taryfę Złotą za 1zł ( a płacę za tel zwykle ok 10zł)- sprawa staje się wątpliwie opłacalna...

Zresztą każdy prawie Cyfrowy dom, przy obecnych cenach za telefon stacjonarny (min 25zł) przestaje mnieć powoli sens. Przypomnę, że zaczynało się od tego że jedna z 3 usług była za symboliczne 1zł. Z roku na rok to rosło i teraz mamy min 25zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widzę pierwszą wadę nowej oferty. W Cyfrowym domu trzeba do szybkiego internetu wziąć co najmniej taryfę Złota 300min, któa kosztuje w tym wypadku aż 30,10zł. Jeśli ktoś, jak ja, mało używa tel stacjonarnnego i to raczej do odbioru rozmów, i mam taryfę Złotą za 1zł ( a płacę za tel zwykle ok 10zł)- sprawa staje się wątpliwie opłacalna...

Zresztą każdy prawie Cyfrowy dom, przy obecnych cenach za telefon stacjonarny (min 25zł) przestaje mnieć powoli sens. Przypomnę, że zaczynało się od tego że jedna z 3 usług była za symboliczne 1zł. Z roku na rok to rosło i teraz mamy min 25zł.

 

Masz rację: Cyfrowy dom z nowymi prędkościami internetowymi został tak sprytnie skonstruowany, że najtańsza taryfa telefoniczna to wydatek 30,10 zł.

Chrzanienie i reklamowanie,że cena 50 MB/s 59,90 zł to wszystko pic na wodę. Zresztą INEA jest z tego znana. Jedynym plusem wziącia całego pakietu to fakt, iż podpisujem "lojalkę" jedynie na 6 miesięcy. Szkoda,że nie zostawiają wybory dobrania sobie dowolnej taryfy telefonicznej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... awarii ciag dalszy i to na powaznie

 

nadal technicy nie potrafia uporac sie z awaria ktora nastala akurat w dzien nowych promocji internetowcyh INEA i obejmuje okolice Starego Rynku, Grunwaldu, Jeżyc, Łazarza, Górczyna, Starego Miasta w Poznaniu oraz w Skórzewie, Dąbrówce, Dąbrowie, Komornikach, Luboniu

sprawa jest na tyle powazna iz technicy ponoc dzialaja nawet w nocy a problem nadal istnieje !!! :evil::evil:

internet wlacza sie i wylacza , modem nie potrafi sie zalogowac do siecie

a gdy juz tak sie stanie predkosc neta jest zupelnie inna niz ta ktora mamY w umowie , generalnie jeden wielki haos w BOA,kolejki pretensje i na infolinii identycznie

Jesli sytuacja awarii utrzyma sie powyzej 48h , bedzie mozna skladac reklamacje i rzadac upustu na abonament wg regulaminu takie info uzyskalem w BOA i na infolinii

 

SZOK and SZOŁ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko: ISTNA PORAŻKA Z TĄ AWARIĄ, OD PRAWIE 2 TYGODNI NIE MAM PORZĄDNEGO INTERNETU, ZA KTÓRY PŁACĘ REGULARNIE I TO NIE MAŁO!!!!!!!!!!!!!

 

ZAPIS: Jesli sytuacja awarii utrzyma sie powyzej 48h , bedzie mozna skladac reklamacje i rzadac upustu na abonament wg regulaminu mogą sobie wsadzić w buty, bo do takich sytuacji dochodzi rzadko pewnie, natomiast rozłączanie internetu bądź prędkości mniejsze niz zawarte w umowie są na porządku dziennym, wobec tego mogą nas w ciula robić jak chcą, gdyż wg. powyższego zapisu jaki podał kolega wyzej nie podlegamy reklamacji, przez co w ten sposob mogą nas robic tak ciągle byle by im kasa wpływała regularnie POPROSTU ŻENADA I OSZUSTWO!!!!!!

 

Ja sprobuje złożyć reklamacje wobec ostatnich awarii i poinformuję Was wszystkich Forumowiczów o wyniku, czy zostałą uznana czy też nie.

 

A spróbuję gdyz tak zalecaja "wspaniali konsultanci", którzy nigdy nic nie wiedzą i głupa rżną, albo jak się ktoś o coś pyta to każdy mówi co innego.

 

Ja osobiście zalecam wszystkim którzy mają obecnie problemy z internetem złożyć również REKLAMACJĘ, dodam też , że by to zrobić trzeba napisać ręcznie na kartce bąź na komputerze taką reklamację opisując całe zdarzenie i orientacyjny czas kiedy to było I DOSTARCZYC DO KTÓREGOŚ Z BIUR INEI A NAJLEPIEJ NA ULICĘ POLNĄ, a trzeba W TEN SPOSÓB ponieważ INEA nie posiada gotowych druczków na reklamacje, pewnie zresztą dlatego, ze by nie wyrabiali z ich dokładaniem ŚMIECH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko: ISTNA PORAŻKA Z TĄ AWARIĄ, OD PRAWIE 2 TYGODNI NIE MAM PORZĄDNEGO INTERNETU, ZA KTÓRY PŁACĘ REGULARNIE I TO NIE MAŁO!!!!!!!!!!!!!

 

ZAPIS: Jesli sytuacja awarii utrzyma sie powyzej 48h , bedzie mozna skladac reklamacje i rzadac upustu na abonament wg regulaminu mogą sobie wsadzić w buty, bo do takich sytuacji dochodzi rzadko pewnie, natomiast rozłączanie internetu bądź prędkości mniejsze niz zawarte w umowie są na porządku dziennym, wobec tego mogą nas w ciula robić jak chcą, gdyż wg. powyższego zapisu jaki podał kolega wyzej nie podlegamy reklamacji, przez co w ten sposob mogą nas robic tak ciągle byle by im kasa wpływała regularnie POPROSTU ŻENADA I OSZUSTWO!!!!!!

 

Ja sprobuje złożyć reklamacje wobec ostatnich awarii i poinformuję Was wszystkich Forumowiczów o wyniku, czy zostałą uznana czy też nie.

 

A spróbuję gdyz tak zalecaja "wspaniali konsultanci", którzy nigdy nic nie wiedzą i głupa rżną, albo jak się ktoś o coś pyta to każdy mówi co innego.

 

Ja osobiście zalecam wszystkim którzy mają obecnie problemy z internetem złożyć również REKLAMACJĘ, dodam też , że by to zrobić trzeba napisać ręcznie na kartce bąź na komputerze taką reklamację opisując całe zdarzenie i orientacyjny czas kiedy to było I DOSTARCZYC DO KTÓREGOŚ Z BIUR INEI A NAJLEPIEJ NA ULICĘ POLNĄ, a trzeba W TEN SPOSÓB ponieważ INEA nie posiada gotowych druczków na reklamacje, pewnie zresztą dlatego, ze by nie wyrabiali z ich dokładaniem ŚMIECH

 

 

Napisz w mailu reklamację tak jak byś pisał w dokumencie WORD i wyślij mailem na adres info@inea.pl i zaznacz żeby odpowiedź przyszła na piśmie.

 

Ja wysłałem na ten adres tyle że dotyczyła telewizji i dekodera - powiem SUKCES uznali dali prawie 50 zł. upustu za poprzednie miesiące - zawsze coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy internet na Jeżycach a dokładniej rejon Dąbrowskiego ma być od 18 października.

 

Półwiejska też od 18 października.

Ktoś mi mówił, że mają światłowód podciągnąć do mieszkania, ale koleś z Call Center

powiedział, że zmieniają tylko modem. Niestety nie zna modelu,

nie brał udziału w szkoleniu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

modemy do nowego szybkiego neta to thomson i cisco :)

bezprzewodowy WIFI modem to rozniez thomson

swiatlowody tylko w nowopowstajacych budynkach mini osiedlach ,

 

wieksza czesc poznania - centrum ma miec nowy INTERENET po 18 pazdziernika , moje okolice Plac Wlkp takze

dopier gdy bedzie swiadczony nowy net beda wymieniac na nowe modemy obslugujace nowy "format' przesylu danych

 

 

 

ciekawe jak im pojdzie wywiazywanie sie z terminow :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ratajach zaczynają się wieszać modemy konkretnie u mnie i u paru moich znajomych. :evil:

Objaw jest taki, że modem świeci normalnie tylko sygnał nie dochodzi do kompa.

Pomoc techniczna twierdzi za każdym razem, że to wina kabla lub komputera i nie potrafią oczywiście nic poradzić na to. :/

Rozwiązanie jest dość banalne, bo wystarczy wyłączyć modem z prądu na minutkę i wszystko wraca do normy. :wink:

Czyli coś grzebią i się zaczyna sypać. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dziś przemiła Pani dzwoniąca do mnie spod numeru 612222222 uprzejmie próbowała mi zaproponować zmianę mojego dotychczasowego dekodera HD (ADB) na nowy z PVR.

Jedyne 15 zeta więcej per miesiąc, plus inne marketingowe szumienie o promo-pakietach, które generalnie leżą mi szeroko kalafiorem, bo i tak więcej czasu płaszczę 4 litery przed kompem, niż przed dekoderem HD.

Zakomunikowałem co powyższe owej miłej Pani, po czym zagadałem odnośnie szybkiego internetu, który jest mi o wiele bardziej potrzebny niż biadolenie o wyższości nagrywania oraz, a jakże!, przewijania nagranych kanałów HD w przód i w tył :shock: w nowym dekoderze, niż w tym co mam obecnie, który takiej opcji nie posiada!.

Jako że mieszkam na Ratajach (Oświecenia) w ten sposób, że jak się dobrze zamachnę, to z balkonu spokojnie dorzucę doniczką w dach ich BOKu pod nr 59, to zapytałem po prostu "KIEDY mogę zmienić moją dotychczasową opcję 8M/640k na 25M/1,5M"? Pani negocjator musiała się upewnić i sprawdzić, po czym usłyszałem, że dopiero od 1 listopada, co mija się z poprzednimi postami opisującymi dzień 22 października jako pewniak o ponad tydzień... :?

Potwierdziła również sympatyczna niewiasta, iż mając obecny pakiet internetowy w promocji, nie będzie problemem zmiana na wyższy pakiet w tej samej cenie (69,90), okraszając swą wypowiedź stwierdzeniem, że prawdopodobnie wystarczy sam aneks do istniejącej umowy, gdyż tak jej "się wydaje" :mrgreen:

Przemiła Pani zakomunikowała mi również, że w sprawie szybkiego internetu będzie do mnie dzwonić tuż przed wprowadzeniem usługi na Oświecenia, co potraktowałem bardziej groteskowo, niż poważnie :lol2:

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info z czata.

 

w:

mam pytanko

kiedy na Ratajach będzie ten szybki internet ??

 

Dyspozytor4:

1.11.2010

 

w:

wcześniej mi podano date 22 października dlaczego nastąpi poślizg ??

 

Dyspozytor:

jest to szacowana data wdrożenia usługi na tym obszarze i może się zmieniać.

 

Dyspozytor:

informacja taka jest aktualizowana co kilka dni

 

w:

czyli 26 października to była szacowana data i ta czyli 1 listopada to też szacowana czyli tez nie pewna i może się zminić na późniejsz ??

 

Dyspozytor:

nie można tego wykluczyć

 

.....

 

Dyspozytor:

do tego szybkiego internetu będą dostępne nowe modemy

 

Dyspozytor:

ale też będzie możliwość wyboru między przewodowym i bezprzewodowym

 

Dyspozytor:

zgodnie z cennikiem korzystanie z modemu wifi wiąże sie z opłatą 10 złotych miesięcznie a przewodowy jest bezpłatnie wyporzyczany

 

Czyli jak to w Inei nic nie wiemy dokładnie i na 100 % kiedy będziemy śmigać szybciej.

 

PS Czas rozmowy 2 godziny i 4 minuty a można to było zmieścic w 5 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie mi szczęka spadła rano pytałem o termin szybkiego netu dostałem informacje, że 1 listopada a przed chwilą dzwoniła miła pani z inei zachęcają mnie abym wziął dekoder pvr itd. i przy okazji zapytałem ją, od kiedy będzie szybki Internet na ratajach i tu uwaga na datę mamy już 18 listopada.

 

:crazy::crazy::crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...