Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

4Mbps uploadu do zastosowań "normalnych" to już wystarczająca prędkość ;) Dzięki temu jak sobie serwis www spakuję lokalnie zipem do paczki powiedzmy 500MB to upload pójdzie całkiem szybko - ~15 minut to nie tragedia ;)

Byle nie anomalnie z gatunku 50/1 albo 25/640kbps ;)

 

I tez uważam, że zbyt duży UP dla szaraczka i ludzie zaczną stawiac serwery WWW albo będą używać do seedowania wiadomo gdzie ;) Jak ma to mieć wpływ na jakość mojego połączenia to ja dziękuję - postoję ;) Overselling to nie jest dobra praktyka - zarówno u ISP jak i hostingach.

 

tylko pewnie zanim ten nowy net od Inea "przyjdzie" do Konina, to ja już się do Poznania przeprowadzę i tak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób zorientowanych w temacie. Jestem od wczoraj posiadaczem łącza 8/640. Niestety, używając wszelkich programów typu P2P, walczę z niskim uploadem ( maksymalnie 20 kb/s ). Czy to znamienny problem w przypadku INEI ( podobno z uploadem generalnie u nich słabo ) ? jakie wartości uploadu powinienem osiągać realnie przy moim łączu ?

 

Z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oferta interesujaca ale

ja np wzialem 8mb w promocji za 69,90 PLN

 

 

a teraz 25 MB jest za 69,90 pln i CO OKAZUJE SIE ze moge nie dostac tej predkosci bo jest w tej samej cenie co 8 MB

i bede musial wziac 50mb za 89,90 PLN bo jest drozsza niz promocja ktora mam dotychczas

 

 

troche niesprawiedliwe dla abonentow ktorzy podpisali inna promocje !!

 

 

no i zamieszanie z modemami !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też o mało nie przedłużyłem cyfrowego domu w sierpniu. Co ciekawe odwiodła mnie od tego miła Pani w BOA. Ładna byłaby wtopa. 8Mbps za 70zł i umowa na półtora roku. A już od września cena spadła o 10zł i okres umowy na 6 miesięcy, a teraz 50Mbps za 50zł i nadal 6miesięcy. Kto podpisał w wakacje ten poległ...

Zobaczymy teraz jak szybko oferta stanie się dostępna w poszczególnych lokalizacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@youandi:

Możesz zmienić umowę w tej samej lub wyższej cenie. Skoro masz 8 mb/s za 69,90 zł to możesz przejść na 25 mb/s też za 69,90 zł. Ja tak zrobiłem przechodząc z 3 mb/s na 6 mb/s. Potem sami mi zwiększyli na 8 mb w ramach jesiennego przyśpieszenia. Podpiszesz nową umowę i wszystko. Okres jej trwania zacznie się w dniu jej podpisania.

 

 

Mnie bardziej ciekawi kto będzie mógł 20 września przejść na nową ofertę? Chodzi mi o to, jakie obszary w pierwszej kolejności zostaną podłączone. Mogliby podać na stronie informację o terminach przyłączeń dla konkretnych miast, osiedli i ulic.

 

I czy przejście odbędzie się w dniu podpisania nowej umowy i wymiany modemu? Czy może trzeba będzie czekać do początku nowego miesiąca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no muszę przyznać, że INEA mile nas zaskoczyła :) :) :) czekam teraz na ogólne warunki cyfrowego domu (kolejną pozytywną nowością są umowy lojalnościowe tylko na 6 miesięcy)

Mam nadzieję, że to nie wszystkie pozytywy tej jesieni w INEI, ja osobiście czekam na lepszy dekoder PVR, bo ten ADB coś nie pracuje tak jakbym tego oczekiwał, zawiesza się, bardzo grzeje, zresztą jest to mój drugi dekoder, pierwszy "rozsypał" się po 3 miesiącach.A tyle miałem dobrych programów na dysku.

 

Liczę na dekoder PVR technisata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

mam do was pytanie dot. internetu w poznaniu :)

 

Jestem studentem i dotychczas korzystałem w usług INEI w różnych rejonach Poznania,

 

niestety teraz trafiłem na lokalizacje w której nie ma możliwości kontynuacji INEI ...chodzi o ul. KRAŃCOWĄ (50, 52, 54 , 3 wysokie bloki)...

 

Moje pytanie jacy dostawcy internetu obsługują tamte tereny oprócz EAST&WEST... Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem pod adresem Telewizji Swarzedz konferencje z przedstawicielami Inea moze kogos zainteresuje, bo troche odpowiedzi jest na pytania zadawane na forum i informacje o nowosciach planowanych http://www.telewizja-swarzedz.pl/index.php?MENU=news&video=4424, no i jeszcze to http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,36001,8387287,Nowe_zycie_poznanskiej_palarni_kawy_Astra.html. Co do ostatniego linku to niedlugo bedziemy pic kawe marki INEA przy podpisywaniu umowy-mowiac tak troche zartem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutrzenka od 15 października.

 

Ja mam dosyć mojego ADB PVR obraz jest tragiczny szczególnie razi to na Canal +. Twarze się rozjeżdżają, smuży jak :censored: , rozlewają kontury. Na Eurosporcie w trakcie meczu tenisa piłeczka lata ze smugą. Ma ktoś podobne doświadczenia z tym szajsem? Ja już tracę cierpliwość!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od wczoraj nocy a w zasadzie od poltora tygodnia INEA boryka sie zproblemami technicznymi w POZNANIU , glownie pada INTERNET ,

dzis 20.09 techniczne problemy obejmuja wieksza czesc starego miasta , okolice ulic plac wielkopolski za cytadela ,solna itp...

 

problemy wiaza sie ze zmianami dotyczacymi sily predkosci internetu

 

a tak na marginesie opcja NOWYCH predkosci internetu w okolicach STARY RYNEK , plac wielkopolski , solna na mapie rozwojowej OBEJMIE od 15 pazdziernika

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...