Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

witajcie,

rozmawiałem z działem obsługi klientów, ponieważ od dawna brakuje mi podstawowych, dostępnych fta kanałów obcojęzycznych, takich jak Rai1, Pro7 i innych które są na HB/Astrze.

 

Otrzymałem informacje, że przekazują takie sugestie do odpowiedniego działu, ale oczywiście im więcej ludzi się zainteresuje, tym szanse na szybkie wprowadzenie większe.

 

Właśnie, czy mogę liczyć na to, ze cokolwiek w INEA stanie się szybko?

 

Pozdr

qlex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie,

rozmawiałem z działem obsługi klientów, ponieważ od dawna brakuje mi podstawowych, dostępnych fta kanałów obcojęzycznych, takich jak Rai1, Pro7 i innych które są na HB/Astrze.

 

Otrzymałem informacje, że przekazują takie sugestie do odpowiedniego działu, ale oczywiście im więcej ludzi się zainteresuje, tym szanse na szybkie wprowadzenie większe.

 

Właśnie, czy mogę liczyć na to, ze cokolwiek w INEA stanie się szybko?

 

Pozdr

qlex

 

Gdyby tak było to "zabrakło" by chyba miejsca na dekoderze - a co do przekazywaniem informacji do odpowiedniego działu to chyba jednak fikcja.

Ja napisałem do SPORTKLUBU odnośnie udostępnienia kanałów w INEI to odpowiedź jaką otrzymałem mówiła dużo - BRAK ZAINTERESOWANIA ZE STRONY INEI!!!!!

Ale próbuj może Tobie się uda coś wskórać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pakiet cyfrowy SD, obraz w miarę często zanika przy złej pogodzie. Nieraz wystarczy mocniejszy tylko deszcz, jak przed chwilą zaniknął mi eurosport, z napisem "kanał kodowany", jak zwykle w ciekawym momencie :/

Czy to może zależeć od dekodera? Czy problem jest po stronie inei przy odbieraniu kanału z satelity?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pada deszcz to jest taka możliwość. U mnie dziś podczas deszczu przy antenie satelitarnej 85cm obraz znikł, a Inea jeszcze miała ma większe anteny. Ale po chwili i Inea miała problem z pozyskaniem sygnału głównie z HOT BIRDA te najszybciej zniknęły.Tutaj niestety nic nie zrobimy, musimy po prostu czekać aż przestanie padać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej niech dołożą jakieś kanały SD - po ostatnim dołączeniu pewnie nic nie dołożą a HD tym bardziej(za wszystkie kanały to jest już i tak bandycka :crazy: cena)

 

Może by lepiej postarali się o lepsze dekodery SD i HD (mi wymienili Technisata w tym kwartale już dwa razy - zawieszanie tunera,reset, itp)

Mam pytanie dostaliście już jakieś gazetki z Inei w tym miesiącu?

Były w czerwcu nr 6/2010. Jeżeli nie dostałeś podejdź do BOA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

pytanko do posiadaczy PVR HD, czy też macie problem z dźwiękiem na Nsport HD, tzn. fonia nie jest zsynchronizowana z obrazem ???

Na pozostałych kanałach ten problem nie występuje, a w opcji dekodera nie ma funkcji ustawienia "rozbiegania" tych dwóch elementów dźwięku i obrazu.

 

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

1. Słyszałem od kogoś że prawdopodobnie dodawanie nowych kanałów cyfrowych wiąże się obecnie z koniecznością zwolnienia kolejnego kanału analogowego (co pewnie będzie miało miejsce przy kolejnym dodawaniu jednoczesnego większej ilości nowych kanałów cyfrowych) - żadnych szczegółów nie znam.

2. Klient ma już od jakiegoś czasu prawo wyboru modemu WiFi Thomson (np. kupując trójpaki (1zł/m-c)). Chyba o tym na forum za dużo nie było.

3. Testy sieci GPON - FTTH w lokalizacjach os. Literackie (domki) oraz Grudzieniec (kamieniczki) weszły w fazę Friendly User Trials.

4. Zmiana na DOCSIS 3.0 prawdopodobnie nastąpi zgodnie z zapowiedziami na przełomie III/IV kwartału br.. Znana jest już nowa oferta internetowa jednak na razie jest objęta tajemnicą handlową gdyż do uruchomienia jeszcze kilka tygodni więc coś może ulec zmianie. Start prawdopodobnie równocześnie z komercyjnym startem FTTH.

5. Kolejne stacje bazowe WIMAX INEA na terenie Wielkopolski są już w realizacji - wkrótce uruchomienie, a kilka następnych w fazie przygotowań.

6. INEA w najbliższym czasie pojawi się w kolejnych co najmniej 7 miejscowościach Wielkopolski w ramach inwestycji własnych i unijnych. W części miejscowości zastosowana zostania technologia budowy sieci HFC, w części GPON. Szczegóły wkrótce...

7. Powiększyło się portfolio nieruchomości deweloperskich w których INEA realizuje/zrealizuje sieci FTTH:

Ataner Sp. z o.o., BRZASK 10, ul. Brzask, Poznań

Ataner Sp. z o.o., ZESPÓŁ MIESZKANIOWY MARCELIN, ul. Marcelińska/Wałbrzyska/Świerzawska, Poznań

Agencja Inwestycyjna Sp. z o.o., ŻURAWINIEC PARK, ul. Błażeja 11B-C, Poznań

Agrobex Sp. z o.o., CORNER POINT, ul. Warszawska/Krańcowa, Poznań

Agrobex Sp. z o.o., GÓRCZYŃSKA, ul. Górczyńska, Poznań

Constructa Plus Sp. z o.o. Sp.k., KOŚCIELNA/MYLNA, ul. Kościelna 30 / Mylna 40, Poznań (nowość)

Echo Investment S.A., KASZTANOWA ALEJA, ul. Wojskowa, Poznań (nowość)

Echo Investment S.A., MAŁE NARAMOWICE "POD KLONAMI", ul. Rubież / Czarnucha, Poznań (nowość)

GGW Development Grynhoff, Woźny Sp.j., OSIEDLE SŁONECZNY ZAKĄTEK, ul. Stróżyńskiego, Poznań

Jakon Inwest Sp. z o.o. Sp. k., TARNOWO CENTRUM, ul. Szkolna, Tarnowo Podgórne (nowość)

Maexpa Properties S.A., WILLA WIERZBOWA II, ul. Wierzbowa, Poznań (nowość)

Pryzma Developer Sp. z o.o., OSIEDLE PODOLANY, Poznań, ul. Strzeszyńska

Przedsiębiorstwo Begier Henryk Begier i Synowie Sp. j., OSIEDLE PLATANOWE, ul. Szkółkarska, Suchy Las (nowość)

Restaura Maraton Gardens Sp. z o.o., RESTAURA MARATON GARDENS, ul. Maratońska, Poznań (nowość)

River Developer I Sp. z o.o. , WARTA PARK, ul. Armii Poznań / 3 Maja, Luboń (nowość)

SMBDJ "Ławica-Zachód", OSIEDLE Skórzewo V, Skórzewo

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy na ten "Szybki internet sieci kablowej INEA" byle syzbko, bo konkurencja nie śpi i kiedys sie moze skonczyc monopol INEI w Poznaniu jak tak dalej bedzie stac w miejscu z internetem.

 

Mam tez nadzieje, ze jak w koncu rusza z szybkim internetem to w obie strony, nie tylko download ale takze upload, jednym slowem: INEA powinna nie dorownywac innym kablowkom czy firmom dostarczajacym internet, a powinna ich przegonic wlasna oferta np internet symetryczny tak jak wroclawska siec E-Wro 100Mbps/100Mbps to powinien byc wyscig, kto da wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiedzą nawet pracownicy INEA (eboa) spróbuj zapytać, może już dzisiaj coś wiedzą, ale raczej wątpię, często się zdarza, że nawet 1-go dnia miesiąca oni jeszcze nic nie wiedzą

Jestem ciekaw czy za JETIX PLAY zostanie włączony Playhouse Disney ?!

 

Kanał po JETIX PLAY nie został wyłączony tylko przemianowany na TEST 3.

Kilkanaście dni temu zadałem na "czacie" właśnie takie pytanie, otrzymałem odpowiedź: na razie nie plunujemy dołączenia nowego kanału w miejsce Jetix Play

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...