Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Z tym całym IP zewnętrznym, skoro tak zbywają z tygodnia na tydzień i jeśli Rzecznik Klienta już nie ma kogo pogonić to może warto pomyśleć o skrobnięciu do UKE?

W końcu Inea gruszki na wierzbie nikomu nie musi wyhodować. Gdyby chodziło o stałe IP to mają wykręt, a wam chodzi o dynamiczne IP zewnętrzne o którym nigdzie nie piszą, że już nie udostępniają. Wręcz są informacje, że włączają od ręki klientom na "poproszę" - przyjmują zgłoszenia.

Może gdy UKE zainteresuje się zbywaniem klienta, bo zapewne wysmarują zapytanie do Inea w tej indywidualnej sprawie, to IP od ręki włączą.

Szkoda tylko czasu na korespondencję do UKE, ale wątpię aby argument, że włączono NAT bez wcześniejszego poinformowania abonenta o wprowadzanej zmianie i trwające wieki przywrócenie publicznego IP nie zainteresował UKE w świetle pogorszenia usługi.

Ciekawe jak wyjaśnią urzędnikom, może tak jak nam, że NAT w ogóle nie utrudnia korzystania z sieci. :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie czekasz od jesieni, czy problem dotyczy innego zagadnienia?

 

Przepraszam za zamieszanie, swój wpis połaczylem z twoim, ponieważ wg mnie laczy je, czas realizacji, oczywiscie mój dotyczyl innego zagadnienia.

W moim przypadku odpowiedz rzecznika po dwoch miesiacach /jak wspomnialem, blebleble, odpowiedz nie na temat/, a twoim przypadku przeciagajaca sie sprawa ip.

Zastanawiam sie nad jednym czy dzial utrzymania klienta jest tylko po to by serwowac atrakcyjne oferty, czy rowniez po to by przyspieszyc realizacje nawisow uslug, bo nic innego nie poprawia poczucia przywiazania do uslugodawcy jak poczucie klienta ze problem jaki go dreczy jest tym ktory budzi zainteresowanie bok i jest szybko rozpatrywany.

 

inea poszukuje administratora sytemow it, to znaczy masz sprawe zalatwiona, szyb.......ko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ w inea ostatnio na meczach na żywo cały czas błędy wyskakują za co człowiek płaci cały czas coś

To nie są błędy.

C+ walczy z nielegalną transmisją w internecie i nielegalnym puszczaniem sportu w pubach.

Na każdej połowie meczu pojawia się numer karty abonenckiej, tak by można było sprawdzić kto rozpowszechnia sygnał.

Na innych forach jest o tym dużo informacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mak , czy moglbys rozwinac temat bo mnie zaitrygowales tym postem i to bardzo , czyżbyś sugerowal ze te moje problemy z canal plus sport hd w czasie meczu (zanik calkowity na 2,3 sek obrazu , przycinki dźwięku ) jest wynikiem zmiany kodu przez c + , w tym momencie karta pobiera nowo wprowadzony kod i stad ta przerwa w odbiorze transmisji ?? ? podaj linki na fora gdzie omawiaja tą kwestie bo chetnie poczytam

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z najnowszego listu INEA:

Informujemy również, iż ze względów technicznych od dnia 4 maja br. zaprzestaniemy świadczyć w technologii analogowej następujące programy telewizyjne: Teletoon+, TVN Meteo, Polsat Sport, TVN Style, Eurosport, Polsat Cafe, TVN24, Nick Junior, MTV Polska, TVN Turbo, Sky News, National Geographic i Polsat News
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jakość HD: wystarczy źe sygnał zbliży się przy większosci kanałów do pojemności bitrate 12 MBit/s lub do jakości kanałów HD niemieckich na Astrze i ja to akceptuje, a jeśli przekierowujesz mnie na blu-ray to informuje Cie że korzystam z tego typu urządzenia odtwarzanego na tv UHD. Ale jak wiesz doskonale sygnał HDTV raczkuje, a technologia idzie z postępem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...