Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne, pierwszy mam gratis, a każdy następny rok temu był za 10zł.

W środę na meczu na każdym krzesełku była ulotka z promocją :lol2: na wszystkie pakiety C+ za 30zł na czas trwania mundialu, którego canal nie pokazuje, mając same powtórki. Czy oni chcą zrobić z ludzi idiotów? Co można oglądać w czerwcu, jak filmy i seriale w sezonie ogórkowym to same powtórki, a piłki nie ma żadnej, bo wszystko ma tvp?

Jak zaczynają coś nadawać, to pakiet wygasa od lipca, mistrzostwo świata. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 15.05.2014 City Net odłączyło sygnał INEA w Swarzędzu, przez co od tego dnia nie mam możliwości korzystania z usługi telewizji kablowej operatora INEA, z którym podpisałem ładny czas temu umowę na świadczenie tej usługi (co ciekawe usługa Internetu dostarczana przez INEA działa w dalszym ciągu). Czy Waszym zdaniem nadaje się to na reklamacje i żądanie zwrotu zapłaconego abonamentu wraz z należnym odszkodowaniem?

Nadmienię, że nie jestem związany żadną promocją z INEA (jeśli chodzi o TV), a faktura za maj zapłacona została w terminie :).

P.S. Dodam jeszcze, że konsultanci w telefonicznym BOA utrzymują, że jest to awaria :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest pytanie, podpisywałem ponad 2 miesiące temu umowe z ineą. Dostałem pakiet HBO na 2 miesiące za darmo. Miałem zrezygnować do 25 maja. Niestety przeoczyłem datę. Dziś idąc do Inei dowiedziałem się że takie przeoczenie wiąże się z tym że przez rok bede musiał płacić za pakiet 26,90. Czy napewno jest to prawda? Nie mogę opłacić tego miesiąca i zrezygnować? Pare razy kobieta z mojego BOA juz próbowała mnie naciągnąć na różnej długości umowy dlatego nie bardzo jej ufam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz regulamin to przeczytaj. Zwykle w podobnej sytuacji rezygnacja to minimum konieczność zapłacenia pełnej ceny za wykorzystane 3 miesiące (upust promocyjny), ale masz to w regulaminie promocji. Tak na marginesie, to po to się daje te darmowe okresy próbne - zobacz ile takich usług jest w telefonii. Tydzień czy miesiąc za darmo, a jak zapomnisz to płać...

Andi - ping masz rzeczywiście bardzo duży, a transfer jak na 5GHz możliwy. Inna rzecz, że w ilu przypadkach odczujemy różnicę między 20 a 80Mbps?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno pisałem, że okres promocji można sobie odbić niepamięcią/niewiedzą abonenta. Zawsze ustawiam przypomnienie w telefonie na dzień przed upływem tego typu rzeczy i wielokrotnie mnie już to ratowało. Niezależnie czy sieć komórkowa, czy kablowa, czy coś jeszcze innego - oni liczą na to że zapomnisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz w mojej sprawie panowie (chodzi o tą przegapioną rezygnacje z HBO). Wyczytałem w umowie coś takiego ale nie bardzo rozumie. Cyt: "W przypadku rezygnacji z pakietu HBO Extra przed upływem 14 miesięcy, w których była świadczona usługa, przez Abonenta lub przez Operatora z przyczyn Abonenta, w tym z powodu opóźnienia Abonenta w uiszczeniu miesięcznych opłat abonamentowych, Abonent zobowiązany będzie do zapłaty na rzecz Operatora Opłaty wyrównawczej w wysokości całej ulgi przyznanej Abonentowi pomniejszonej o proporcjonalną jej wartość za okres od dnia zawarcia Umowy abonenckiej do dnia jej rozwiązania."

 

Ja to rozumie tak że w tym momencie zapłacę za 3 miesiące. Czyli dwa promocyjne plus ten miesiąc który teraz leci. Mam racje czy złe wnioski wyciągnąłem z tej plątaniny słów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, mianowicie interesuje mnie, czy mając w domu tv z inei, jakiś podstawowy pakiet i podłączając w tym domu dekoder z innego mieszkania gdzie jest wyższy pakiet tv, będę miał tylko pakiet podstawowy czy ten wyższy? W kablu jest pełny sygnał i ogranicza go dekoder czy od razu w kablu idzie ograniczony sygnał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, chodzi o dekoder z kartą. Obecnie wynajmuję mieszkanie i chciałbym wziąć dekoder z domu gdzie mam wyższy pakiet. Czyli jeżeli podpiszę umowę na jakiś najniższy pakiet tv i podłącze dekoder (razem z kartą) z domu to powinienem mieć wyższy pakiet? Rozumiem, że nie jest to nielegalne, ponieważ abonament jest płacony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest sygnał w kablu to powinno działać. Raczej nic Ci nie zrobią, w teorii nielegalne udostępnienie sygnału w sieci to kara na 1000zł, by trzeba sprawdzić cennik. Znam ludzi, co jadą w ten sposób długi czas na wysokim pakiecie, opłacając jakiś pośredni, bez canali, hbo itp. Tylko, że nikt się z tym nie afiszuje tak jak Ty tutaj :) Brali skrzynki od znajomych, których kolejny multiroom nic nie kosztował i podłączali zamiast swojej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Multimedii w przypadku pakietów podstawowych ograniczają także pasmo DVB-C mam tylko internet +dvb-t od nich to pasmo jest ograniczone do 520MHz cała zakodowana cyfrówka nie jest dostępna, na paśmie 420MHz idzie z automatu pełna lista kanałów do 778MHz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...