Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Żenada i bezsens, szkoda czasu i środków na taką aplikację. Wymuszają zakup 4-paka z biedną taryfą mobilną, zamiast 2/3-paka. Bareja z Tymem lepiej by tego nie zrobili!

Jak się człowiek raz na jakiś czas ucieszył że zdążyli ze Sportem w HD na Olimpiadę to za chwilę dostanie niezłego ataku śmiechu z tą mobilną :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam do was ogromna prosbe i jesli mozecie odpowiedzcie na to pytanie, wlaczylem tv od ok 71 min meczu Legi z Korona (canal plus sport HD) zauwazylem problemy z dzwiekiem oraz okresowa pikseloze , a nawet bym okreslil to jako powazne zaklocenia (stojacy obraz poszatkowany) problem wystepowal co jakis czas na meczu a pozniej w studiu pomeczowym , do osob posiadajacych canal plus sport hd , mieliscie u siebie podobne zjawisko ? u mnie dotychczas nie bylo z tym kanalem zadnych problemow , chce poprostu wiedziec czy zglaszac to czy moze problem byl globalny na sieci , z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Powiedzcie mi czy u was też występuje ten problem co u mnie. Chodzi o C+ to jest jakaś tragedia od 2-3 dni nie można spokojnie obejrzeć meczu lub filmu są takie cięcia i zaniki programu że człowieka krew zalewa :evil: dziś rano włączyłem sobie nagrany film z wczoraj i co ciekawe pół filmu też się cieło a mniej więcej w połowie film się zaciął jak by ktoś włączyl pauzę i już tak zostało !!!!! no K****a mać co to ma być!!!!!!! :censored::censored::censored::censored::censored::censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na forum fb inei, wypowiedz z około godziny temu

 

Dziękujemy za cenny głos. Mamy Abonentów zarówno korzystających z internetu, jak i posiadających usługi telewizyjne i oglądających filmy VOD.

Jeśli chodzi o internet, to wciąż zajmujemy się stabilnością usługi i jesteśmy w trakcie zmian, które powinny być odczuwalne już jutro.

to nie tylko w tv cos będą zmieniac, a rowniez w internecie, czyzby male zamieszanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam do was ogromna prosbe i jesli mozecie odpowiedzcie na to pytanie, wlaczylem tv od ok 71 min meczu Legi z Korona (canal plus sport HD) zauwazylem problemy z dzwiekiem oraz okresowa pikseloze , a nawet bym okreslil to jako powazne zaklocenia (stojacy obraz poszatkowany) problem wystepowal co jakis czas na meczu a pozniej w studiu pomeczowym , do osob posiadajacych canal plus sport hd , mieliscie u siebie podobne zjawisko ? u mnie dotychczas nie bylo z tym kanalem zadnych problemow , chce poprostu wiedziec czy zglaszac to czy moze problem byl globalny na sieci , z gory dziekuje

 

U mnie było to samo, dzisiaj jest też tak jak opisałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do jasnej chol......y !!!!! pisze to w przerwie meczu Zaglebie Górnik , znowu zaklocenia obrazu stojacy obraz pikseloza!!!! ja juz w tym momecie nie prosze ja ządam by przedstawiciel inei piszacy na tym forum ustosunkowal sie do problemow wystepujacych z canal plus sport hd!!!! czy to jest globalny problem i wina sieci kablowej czy moze (tez tego nie wykluczam) zawalaja cos technicy z canal plus ? moze ci idioci z c + przycieli bitrade programu by upakowac jakies inne pprogramy na transpoderze albo tez emitujac mecze rownolegle na family 1 i 2 obcinaja bitrade c+ sport ktorego pozniej nie wystracza na prawidlowa transmiesje , CZEKAM NA ODPOWIEDZ!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a od kiedy wchodzi ten powiększony abonament? I czy od razu po jego wejściu można rezygnować z usług Inei? Chce zerwać umowę ponieważ Inea związała się z Lechem Poznań, niech wiedzą że część abonentów im ucieknie z tego powodu. Chociaż myślę, że nie będzie ich wielu.

 

Chyba będę musiał zrezygnować z usług Apple, bo to amerykańska firma !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na meczu Lech Slask byly problemy i to porzadne pikseloza stojacy obraz nawet przez jakis czas brak obrazu (czerwona plansza komunikatu dekodera) ktos jeszcze to mial ? wiecie co sobie pomylsalem ? my tu wszyscy psioczymy narzekamy ale kto z nas juz wykonal do nich telefon ? ja sie przyznam ze jeszcze nie , nie sadze by byli zasypani meilami czy zgloszeniami , z drugiej strony to ich za[beep]y obowiazek monitorowac programy szczegolnie te dodatkowo platne , czy za kazdym razem abonent ma do nich dzwonic sami tego nie widza ze cos jest nie tak i to od kilku dni ?!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...