Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

#dzem, jak sadze, wielu z nas nie miało takiego szczęścia jak ty, nam nic nie dali, tylko za odpowienie zestawy musimy placic,

i nie ma w tym nic zlego, ze placac, przygladamy się jakości zakupionego kanalu, i jak jest zlej jakości zwracamy na to uwagę. /nie narzekamy/

Nie posiadam tvp sport hd, mam tylko sd. Dostaliscie kanal, który napewno da sie z ogladac inea posluchala was. A i tak narzekacie widac ze szukacie problemu na sile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie posiadam tvp sport hd, mam tylko sd. Dostaliscie kanal, który napewno da sie z ogladac inea posluchala was. A i tak narzekacie widac ze szukacie problemu na sile

nie bardzo ciebie rozumiem, nie masz tv sport hd, a wiesz ze ci którzy go posiadaja, narzekają nie słusznie na jakość,

skad to wiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dali wam tvp sport hd i juz narzekacie...

 

Zaakceptuj chłopie wreszcie fakt, że inni mogą mieć inne oczekiwania niż Ty. Nie potrafisz zrozumieć, że dla sporej grupy TVP Sport HD jest ważną pozycją i chcą go oglądać w jak najlepszej jakości? Takie to trudne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Ineo

 

KIEDY doczekamy się łączy symetrycznych w ofercie dla zwykłych śmiertelników lub kiedy zwiększycie UPLOAD do rozsądnych prędkości?

Tak, tak wiem że większość dostawców kroi wszystko tak aby sprzedać jak najwięcej i jak najdrożej ale ile w końcu można?

Często do pracy potrzebuje więcej wysyłu a jedynie co wtedy mogę to sobie poczekać i poprzeklinać... gdyby była chociaż jakaś konkurencja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pretensję do tvp nie do inea. Ciągle narzekacie. Nie było tego kanału zle dali kanał złe bo sports lepszy obraz. cbs, axn też kiepski obraz mają ale słowa nie mówię bo co mi to da.

 

A ten znowu swoje... Człowieku przestań w końcu męczyć bułę. Nikt tu nie narzeka akurat, że INEA dała TVP SPORT HD, wręcz odwrotnie bo była za to chwalona - czytaj ze zrozumieniem. Słownik ortograficzny pod pachę lepiej weź i sobie ferie zorganizuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzem i jeszcze jeden koleś z tego tematu furkoczą jak chorągiewki na silnym wietrze. Jak wszystko u nich gra to nabijają liczniki swoich postów wypowiedziami typu: o co wam chodzi, po co wam ten kanał, oferta Inei jest ok itp, ale jak tylko coś się psuje, przestaje działać czy nie mogą czegoś tam skonfigurować, to potrafią swoimi problemami zamęczać nas przez kilka stron. Nie kumam takich ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o aplikację na androida. Czy ktoś się orientuje jak wygląda logowanie do niej. Czy będąc abonentem innej sieci kablowej, ale mając dostęp do haseł, loginów teściów czy mojej mamy będę mógł np. oglądać programy, które Inea wypuści w tej aplikacji?

 

Będziesz mógł oglądać o ile adres IP z którego będziesz się łączył z siecią będzie z INEA. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli będziesz logował się przez PC to musisz być podłączony do sieci inea żeby oglądać na żywo pozostałe opcje będą dostępne

natomiast jak będziesz się logował z androida to będziesz mógł oglądać będąc w obojętnie jakiej sieci - przynajmniej tak jest teraz a jak będzie od poniedziałku to się dowiemy niedługo

w tej chwili jest dostępnych 25 kanałów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jeszcze ostatecznej listy, kanałów w najbliższym czasie będzie koło 30. Plan jest taki, aby tę listę poszerzać i tu argumentem dla nadawcy jest właśnie wspomniane ograniczenie do łączenia się z naszej sieci internetowej, dzięki czemu jest pewność, że to Abonent INEA. Co do iOS to termin poniedziałkowy jeszcze może być nieco 'elastyczny' ze względu na certyfikację, ale generalnie wszystko gotowe.

 

@PhobosD2

Łącza symetryczne dla klienta indywidualnego są nierealne. Co do uploadu to kwestia mocy - w tej chwili pracujemy nad wdrożeniem kilku technologii, które nie przekładają się efektownie na liczby, ale znacznie poprawią stabilność działania łącz. Po tym będzie można myśleć o dalszych krokach, jak zwiększanie uploadu (który jak podkreślamy za każdym razem jest dla łącz mocno obciążający).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy soft totalnie do bani. Poruszanie się po EPG totalna masakra, reakcja na komendy pilota kilkusekundowe opóźnienie. Ten stary już płynniej działał, dziś rano zawiecha dekodera - pomogło jedynie wyłączenie z prądu bo przestał całkowicie odpowiadać. Całe szczęście że na dwa tygodnie wyjeżdżam bo by chyba był najszybciej latającym dekoderem na dystansie okno - chodnik w Poznaniu.

@Inea czy coś będzie jeszcze zmieniane w sofcie bo jak nie to ja dziękuję za taki bubel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...