Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma czegos takiego jak oferta utrzymaniowa ... bo oferuja to co na stronie czyli drozej niz to co mamy obecnie, zazwyczaj promocje ktore nastepuja pozniej sa drozsze  ... moja umowa to " full " z HBO MAX , bez C+ cinemax , net 500/50 pvr + 1MR free , telefonia no limit - cena 169,90 ... chcac przedluzac umowe by cos bylo taniej otrzymalem info juz 7x ze nie ma innej oferty i nie bedzie . Jedynie moge zostac z tym co mam przeksztalacajac umowe na  czas nieokreslony placac nadal 169.90zl ... pytalem czy moze zwieksza mi net do 1Gb ale zwiaze sie z nimi umowa na 24 mce - odpowiedz NIE MA takiej mozliwosci , i ze mam sobie wziac FULL za 219zl ... lub wyslac wypowiedzenie GDYZ nie udzielaja rabatow na przedluzanie UMOW ... nie skomentowalem , pare lat wstecz byla identyczna sytuacja ... czekalem do ostatniej chwili i NIKT NIE zadzwonil i dzien przed wygasnieciem umowy szedlem ANULOWAC wypowiedzenie co oczywiscie bylo MEGA WIELKIM zamieszaniem bo wprowadzili je do systemu ... INEA.ŻAL.PL !!!!!!!!!!!! masakra      odradzam kazdemu kto planuje lub musi sie z nimi zwiazac ... ja mam swiatlowod i zero awarii , ale inne lokalozacje gdzie jest KABEL MIEDZIANY stary jak inea to jest masakra , wystarczy poczytac FB w jak wielkim stopniu INEA jest awaryjna . STRZEŻCIE sie !! 

 

Ja mam na Łazarzu i wcale nie mam światłowodu i na szczęście mnie omijają problemy.

 

Rulez, jak dla mnie to najtańsza opcja. Promocja nazywa się TV4 Zostań z Nami, Net 4 Zostań z Nami, Tel 1 Zostań z nami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można to sprawdzić? bo obawiam się czy zaraz nie zmienią się warunki umowy i będzie drożej, a szczerze mówiąc obecna oferta jest droższa niż to co mam. Gdyby tylko można było dostać to co jest na stronie to bym był bardzo zadowolony. Druga sprawa czy dostaliście zwroty za UOKiK? Pomniejszyli mi rachunek o 40 zł, ale ani wyliczenia jak to wyliczyli ani nic, po kontakcie z nimi piszą mi, że tak wynika ze starych faktur. W faktury nie mogę wejść bo nie ma ich w systemie online to jest jakaś kpina! ktoś się tym powinien zająć, 80% ludzi tego nie ogarnie i zgodzi się na to co oni tam wyliczą, czyli znów zaoszczędza 10 baniek a powinna być ostra kara. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z konsultantem i potwierdził, że umowa przejdzie na umowę na czas nieokreślony i cena pozostanie bez zmian. Oczywiście mam nagraną rozmowę bo lepiej się zabezpieczyć w razie gdy by się okazało, że jednak faktura będzie na dużo wyższą kwotę.

Zwrot z UOKIK dostałem coś koło 20 zł ale też żadnej informacji jak to zostało wyliczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zwrotu dostalem 60 zl , mojej promocji z netem 500/50 nie ma wiec w kazda strone trace bo albo bede placil mniej - bedzie net mniejszy i tv mniej i cena 139 albo full za 219 ... ja akurat mialem promke ktora byla jakby wysrodkowana , zreszta mialem neta 250 i podpisalem lojalke na 12miesiecy +5 zl wiecej ---kara UOKIKzwot -  zwiekszyli mi net do 500 a teraz z tego neta zrezygnowali ... 

 

 

oczywiscie moge brać  osobno dwie umowy !!!!!!!! SIC !!!

 

na tv za 79+15pvr  + net 1Gb 99  = 193 PLN

 

--- moze i bym nad tym pomyslal jesli bylbym pewien ze np tak jak na stronie nie bede placic przez pierwsze 4miesiace abonamentu !! ... czyli 4x79 + 4x99 = 712 oszczednosci !! ale ta firma jest maxymalnie [beep]a , ja tez :) ... wiec watpie bym cos ugrał ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja umowa jest do 30.09 (mam trój-paka) jednocześnie mam MR (3 sztuki) i teraz zastanawiam się, czy MR jest integralną czescią umowy czyli do końca wrzesnia czy nie? A jeśli mogę z niego zrezygnowac to ciekawe czy składając rezygnację dostanę coś w postaci darmowych 6 miesięcy? Ma ktoś w tym temacie jakieś doświadczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba że to jest montaż, w budynku wolnostojącym z instalacją na więcej niż jednej kondygnacji. Wtedy lepiej poświęcić się i wziąć urlop i dopilnować "pana montażyste". Bo jak wrócisz z pracy, to chałupa będzie wyglądać jak po ataku korników i pająków.

 

edit. nie doczytałem że chodzi Ci o sam net. Fakt, w tym przypadku dziur jest mniej.

Edytowane przez semen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...