Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Nie dziwię się, w końcu zwróć uwagę na stronie INEA.pl przy ilu kanałach brakuje znaczka HD.
Ktoś swoją prace robi u nich robi na skróty i idzie na łatwiznę, aby bylo zrobione.
Usunęli logotypy Sportklubu, Fightklubu, Polsatu Sport News, a dodali w końcu Eurosporty. :)
Widać, że to robota na zlecenie bez profesjonalnej komunikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

W przyszłym miesiącu kończy mi się umowa na usługi z INEI i dziś dzwoniłem żeby się dowiedzieć o ofertę , dokładnie to chciałem zrezygnować z HBO i zmniejszyć pakiet TV. 

Udało się dodzwonić do BOK ale to co usłyszałem to mnie wku****. Dowiedziałem się że oni mogą mi przedstawić tylko ofertę na wyższy pakiet i tyle.

To była cała oferta INEI. Jak rozumiem  to mam 2 wyjścia: zostać przy tym lub wyższym pakiecie albo zrezygnować z ich usług ?

Co to ma być za traktowanie klienta?

 

Pozdrawiam i czekam na wasze propozycje, co z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to kiedy kończy Ci się umowa, bo "W przyszłym miesiącu kończy mi się umowa ..." to rozumiem, że w marcu masz ostatni miesiąc lojalki.

Jest to istotne, bo Infoniewiedza z jednej strony zawodzi, ale też mogli uczciwie powiedzieć, że zmniejszyć nie mogą.

W regulaminie masz zapewne punkt o brzmieniu (3. POSTANOWIENIA KOŃCOWE):

"3.1  Uczestnicy Promocji, którzy w dniu ogłoszenia Promocji korzystają z Usług na warunkach wcześniejszych promocji, mogą wybrać zestaw pakietów Usług zgodnie z Cennikiem Promocji, z zastrzeżeniem pkt 1.3 – 1.6 oraz pod warunkiem wyboru zestawu Usług o sumie opłat nie mniejszej niż posiadany obecnie. ..."

jeśli dzwoniłeś w przedostatnim miesiącu to Infolinia ma związane ręce, chyba, że trafisz na jakiegoś cudotwórcę.

 

Natomiast gdy od marca miałbyś umowę na czas nieokreślony, to faktycznie zewnętrzna firma na Infolinii wyrabia prowizję bo w regulaminie nie ma ograniczeń:

"3.2   W ostatnim miesiącu okresu promocyjnego Uczestnicy Promocji mogą wybrać zestaw pakietów Usług zgodnie z Cennikiem Promocji, z zastrzeżeniem pkt 1.3 - 1.6 oraz pkt 3.1"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Mam do was pytanko , ale możne zacznę od początku. Na kilku kanałach mam okropne szatkowanie obrazu (właściwie nie da się oglądać). Przyjechał technik, podłączył swój testowy dekoder i wszystko było OK. Diagnoza: "uszkodzenie dekodera na określonych pasmach".

Zaproponowano mi wymianę na model ADB 3831 (obecnie mam 5810). Teraz pytanie: czy to prawda, że 3831 jest nowszy od 5810? No i jak się sprawuje? Czy warto iść w 3831? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Edytowane przez Barti
Usunięto jedno zdanie w poście, kompletnie nieczytelne i niezrozumiałe. Na forum nie bełkoczemy, tylko piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pewnie przez to że jest mniejszy, ma mniejszą skalę głośności. To denerwująca wada. Jeżeli ma się 3831 jako jedyne źródło podłączone do TV, wtedy nie ma to znaczenia, ale jeśli podpięte jest więcej [np. jak u mnie ESI-88 od CP] to słychać wyraźną różnicę głośności w momencie zmiany. Podobną wadę ma HD5500s od CP.

Gdybym ponownie miał możliwość wyboru, wtedy bym go nie wziął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla osób, które są zainteresowane pakietami Super HD / Ekstra HD bez Premium (Canal+, Cinemax, HBO) wyłącznie wykorzystujące dekodery/moduły CAM HD chciałbym przedstawić statystykę ilości dostępnych kanałów TV.

Dekoder, który posiadam wyszukuje u mnie total 302 programy TV & Radio

1- 281 programów to kanały TV 

1a- minus 20 kanałów już nieaktywnych dla pakietów Super HD / Ekstra HD - stare pakiety przed "petardą.."

1b- minus 24 kanały Premium (Canal+, Cinemax, HBO - wersje HD/SD)

1c- minus 6 kanałów inne (TEST, R1, R2, R3, R4, R5)

1d- minus 57 kanałów to wyłącznie duble w wersji SD (dla moich urządzeń niepotrzebne)

1e- minus 13 kanałów - wyszukują się jako duble kanałów

 

Stan faktyczny to 161 programów TV w tym 84 w wersji HD i jeszcze w tym INEA Info, INEA Instrukcje, VOD Info..

 

Na stronie inea.pl przy pakiecie Ekstra podane jest info o 208 kanałach w tym 82 HD.

Nadmuchany jak zwykle balon co do ilości kanałów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam Super HD i potwierdzam Twoje wyliczenia. Obecnie w najwyższym pakiecie (bez dodatków jak C+ czy HBO) jest dokładnie 161 kanałów.

 

Ja dla porządku stworzyłem sobie własną listę programów (oprogramowanie Inei daje możliwość tworzenia list "ulubionych", co akurat jest fajne), oczyszczoną z wszelkich dubli i kanałów już nieaktywnych.

 

I rzeczywiście na ten moment jest 161 stacji. Też mnie drażni ta ściema, że jest ich ponad 200. Jak można liczyć hd i sd podwójnie? To oczywiste przekłamanie.

 

No ale nie spodziewajmy się zbyt wiele po Inei.

Edytowane przez vojtee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...