Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam problem z technisatem - był mi dany na multiroom i jak otwieram lodówkę a jest blisko ustawiony niego to zaraz się ścina i tak przez kilka sekund ,potrafi się zawiesić.. Był koleś od Inei i niby zwiększył siłe sygnału z 37 na 49 ale co z tego i tak [beep]o działa .. Bez problemu powinni mi wymienić ten szajs ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: czy jest jakiś sprawdzony sposób na wymianę dekodera na moduł CAM bez płacenia 100 zł? Chcę jakoś ominąć to złodziejstwo. Wiem, że można przy podpisywaniu umowy, ale niestety nic ciekawego mi nie proponowali więc zostaję z tym co mam na czas nieokreślony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejdz na nowa umowe zwiaz sie lojalka wtedy dadza ci mozliwosc wymiany na CAM , inaczej tego nie przeskoczysz ,,, tez tak mialem i nadal mam , tyle ze ja jestem w lepszej sytuacji gdyz  mam multiroom no i rezygnuje z 1 MR , oddaje dekoder i po 2-4 dniach ide po MR ale z modulem CAM wtedy nie zaplace za wymiane . inaczej nie da sie ominac oplaty ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nowa umowa nie wchodzi w grę bo zaproponowali mi wolniejszy internet i ten sam pakiet TV, który mam za 15 zł więcej/mc  :crazy:  To chyba dalej się pomęczę z tym dekoderem aż pojawi się jakaś dobra oferta w abonamencie albo jakaś promocja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowa promka raczej na wiosne ... a nie jest tak ze gdy umowe masz na czas nieokreslony to mozesz bez kosztow zmienic ten dekoder ?? czy inea doi jak przyslowiowa krowa na kazdym kroku ... 

 

a DZIAL UTRZYMANIA KLIENTA nie ma dla Cienie oferty przedluzeniowej ... ?? zadzwon i powiedz ze jesli nie zmienia ci  bez oplat sprzetu to pozegnasz sie z nimi 

 

az mi sie nie chce wierzyc ze dostajesz gorsze warunki niz masz skoro chcesz przedluzyc umowe z nimi , ja bym węszył i drążył !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do DUK i tam niestety nic lepszego co mam w tej chwili mi nie zaproponowali (250 Mb + pakiet standard HD za 84,90 zł/mc). Może zadzwonię jeszcze razi może uda mi się przedłużyć to co mam na kolejny rok z wymianą dekodera. Chętnie bym wypowiedział umowę gdybym miał jakąkolwiek alternatywę :) ale u nas w bloku tylko INEA albo jakiś LTE, a nawet gdybym zrezygnował to w tej chwili nie mają lepszej oferty niż moja obecna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cinemaxy na weekend odkodowane.
Jakiś czas temu pisałem o nazewnictwie na liście kanałów TV. Ku mojemu zdumieniu, dzisiaj przy kanałach ESKA TV wersje SD, HD unormowano, czyli jak widać, można. :) Pytanie, kto wpłynął na tę zmianę, ja sadzę, że nadawca kanału. Jest jeszcze wiele błędnych literówek, choćby: brak odstępu przy kanale TVP3 Poznań (piszę tak jak mam na dekoderze) mimo to TVP 1, TVP 2 jest z odstępem. Inny przykład wersji SD i HD to Tele 5, Russia Today Documents, Nat Geo Wild itd.. INEA, zróbcie w końcu coś z tym..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiadał się ładny dzień, zaglądam na maila, a tam pierwsza faktura, po przejściu na nową umowę (aneks), jakież było moje zdziwienie, jak zobaczyłem kwotę - 342,91 ,- można wyskoczyć z butów, lista pozycji z kosmosu, multiroom, który miał być w cenie, zaserwowany za jedyne 30zł!, o reszcie nie wspomnę.... Zgłoszona reklamacja, zobaczymy, co dostanę w odpowiedzi. Krew człowieka może zalać, uprzedzając fakty, wszystkie pozycje, za miesiąc wrzesień, więc opłata za 2 miesiące nie wchodzi w grę... Zachciało się internetów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja reklamacja wyslana 30 sierpnia ... nadal w toku , szukaja luki by nie wymienic mi routera i gpona za free , podalem im wszystkie dane na przyslowiowej tacy , email od TP-LINK , opisalem krok po kroku cala sytuacje ... oni wciaz szukaja i badaja sprzet ... po prostu debXXX :)

A moze poprostu mają więcej zgłoszeń ? W każdym bądź razie maja czas do 29.09.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...