Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że te reklamy nie dotarły jednak do odbiorców w całej Polsce :)

Logicznym byłoby, gdyby INEA targetowała swoje reklamy do ludzi będących w zasięgu ich sieci. Niemniej sądząc po tym, że dostawałem analogiczne reklamówki od Vectry czy UPC, mogły pójść radośnie na całą Polskę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co do TV dwugłowicowych to zgoda, nie ma wyboru jak na razie. Trochę dziwne, bo w analogu były, a tam tylko do PIP to dodawali. Teraz zastosowanie większe, ale próżno szukać. Jeśli ktoś nastawia się na nagrywanie i oglądanie w tym samym czasie dwóch programów to nieciekawe możliwości sprzętowe, ja raczej pozostaję w gronie mniejszych wymagań, czyli albo nagrywam i oglądam, albo tylko się nagrywa.

Natomiast co do timeschift, działa mi dobrze, na tyle, że reklam niekiedy wcale nie oglądam, a oglądanie kończę niemal o czasie. Tak samo np. wiadomości cofam, aby "dosłyszeć" co uleciało, pauza też pomocna. Więc nie wiem czego brak, może LG ma dopracowane w działaniu, a mam TV 32” za mniej niż 2k. To co mnie wkurza, to tylko przyklejenie nagrania do TV, ciężko potem pokazać znajomym uchwycone migawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logicznym byłoby, gdyby INEA targetowała swoje reklamy do ludzi będących w zasięgu ich sieci. Niemniej sądząc po tym, że dostawałem analogiczne reklamówki od Vectry czy UPC, mogły pójść radośnie na całą Polskę.

No tak, ale Vectra czy UPC są ogólnopolskie i po prostu nie ma ich w Poznaniu (a w okolicy +/- 50 km od Poznania już są ich sieci) a Inea jest praktycznie tylko w Wielkopolsce i to nie w całej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla spółdzielni to fatalna informacja, ale świadomi klienci skazani na Ineę mogą obniżyć swoje rachunki. Mieszkańców Winograd Inea najprawdopodobniej będzie kusiła dużymi upustami i z tych "ukrytych" ofert będą mogli skorzystać pozostali abonenci. 

Edytowane przez focus1224
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich parametrów internetu (zwłaszcza cena) jak ma Wtvk nie ma chyba żaden inny dostawca w Poznaniu (i okolicach).

 

City-Net i East &West i WTvk mają jeszcze jedną przewagę nad innymi firmami - umowy na czas nieokreślony.

 

Niby Inea może zrobić promocje i obniżyć ceny, ale nie na cały okres umowy. Niech no tylko ujrzą światło dzienne ceny dla nowych abonentów SM Winogrady i przekonamy się jak to wygląda. Oczywiście WTvk też może zrobić jakieś promocje...

 

Jak Inea w Swarzędzu założyła światłowody (po wyrzuceniu ich przez CN), to wprowadzili umowy na 2 lata (zamiast 1-rocznych). Jak skończyły się ludziom 2-letnie umowy z Ineą, to wielu przeszło do CN, bo mieli już dość kiepskiej jakości usług.

 

Sam zrezygnowałem z Inei (Inotel), jestem w City-Net i nie żałuję. Mam oba kanały Eleven w HD, a Inea ciągle negocjuje z nadawcą. Nie wspomnę o innych kanałach (nie muszę płacić za Lech TV :) )Przede wszystkim usługi w CN działają tak jak trzeba, w Inotelu często wszystko zdychało.

Edytowane przez rancor
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba o pomoc. Ze względu na Zyxella muszę zrezygnować ze starego Inotela. Proponują mi przejście całkowicie do INEI na ich technologię IPTV z dekoderem Arion, pakiet Super HD + internet ten co mam 45/3, C+ za 49,90 razem 138,90. Oferta z DUK, zastanowią się jeszcze nad darmowymi miesiącami. Pytanie czu uważacie, że to jest dobra oferta? Za to samo teraz, może mam troszeczkę mniej kanałów ale sportowe są na równi płacę 117,90.

Edytowane przez Soprano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszesz to raczej nie będzie to całkowite przejście do INEI tylko zmiana dekodera i oferty, instalacja pozostanie INOTELOWA.

Wg standardowej oferty SuperHD+45Mbit kosztuje 109,90zł, Tobie zaproponowali ten pakiet za 89zł więc myślę że w miarę korzystna cena. Przy czym jeżeli nie zależy Ci na nowych kanałach to po co w ogóle zmieniać skoro teraz płacisz mniej? Są jakieś problemy z tym Zyxelem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Soprano od 4 listopada zeszłego roku, kiedy sieć Inotela została bezpośrednio połączona z siecią Inea takie cuda jak zacinki i zamrażanie obrazu to miałem często. Przed tą datą nie było takich "cudów", jak Inotel pracował na swojej sieci. Po prostu wszystko co Inea weźmie w swoje łapy, to popsuje.

 

Dodatkowo siadał internet i telefon - w końcu nie wytrzymałem i wypowiedziałem umowę.

 

31 sierpnia był zamówiony kurier po odbiór sprzętu i do dzisiaj go nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba o pomoc. Ze względu na Zyxella muszę zrezygnować ze starego Inotela. Proponują mi przejście całkowicie do INEI na ich technologię IPTV z dekoderem Arion, pakiet Super HD + internet ten co mam 45/3, C+ za 49,90 razem 138,90. Oferta z DUK, zastanowią się jeszcze nad darmowymi miesiącami. Pytanie czu uważacie, że to jest dobra oferta? Za to samo teraz, może mam troszeczkę mniej kanałów ale sportowe są na równi płacę 117,90.

Równie dobrze możesz zmienić zyxela na ariona bez zmian w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Czy ktoś również zauważył, że od jakiegoś czasu wszystkie usługi Google [poczta, mapy, dysk, youtube] łapią zawieszki i żeby zobaczyć wynik np. wuszukiwania czy przesunięcia mapy trzeba zastosować kombinację CTRL+F5 w przeglądarce?

Przestawiłem nawet DNSy na te od Google, ale nie zmieniło to sytuacji. Coś jeszcze można zrobić samemu czy zgłaszać do INEI?

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez Goczku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...