Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Anonymous

Kurd1

Recommended Posts

W sumie patrząc na ramówkę nie ma nic ciekawego, parę filmów i kreskówek, większość czasu zapełni pewnie muzyka kurdyjska.

Guest Anonymous

Po pierwszym tygodniu oceniam kanał Kurd1 na 7,5/10! Brawo za kurs kurdyjskiego alfabetu :brawo: ! Uwaga! Kanał najprawdopodobniej będzie pokazywał też wrestling WWE!

Jutro o 19:00 film przyrodniczy, a w czwartek "Solaris" :P

Jakby zaczęli pokazywać wrestling to byłoby fajnie, bo teraz ciężko znaleźć na Hor Birdzie wrestling FTA.

W ramach OT - zwracaj częściej uwagę na Al Sumariah TV i Gem TV. Koniec OT. :P

Kurd 1 nie jest wcale taki beznadziejny, szkoda tylko, że filmy są dubbingowane, ale cieszy oko, że kanał arabskiego pochodzenia prezentuje się całkiem normalnie jak każda europejska telewizja o profilu ogólno-rozrywkowym :wink:

Guest Anonymous

... w końcu ma siedzibę w Europie :P

Już jutro o 20:00 ( u nas chyba 18:00) kolejny hit filmowy...

"Kevin sam w domu" :P Do świąt jeszcze daleko, ale Kurd ma zamiar konkurować z Polsatem :D Pokazywali Kevina już 2 razy - w grudniu ;)

Ładnie zaczynają, same hity, ciekawe tylko jak długo to potrwa, żeby nie okazało się tylko, że kanał po kilku miesiącach zniknie z Hot Birda z niewiadomych powodów.

... w końcu ma siedzibę w Europie :P
E tam! :P Kurdyjski ROJ też ma siedzibę w Europie (Dania) i daleko mu do standardów europejskich, jakie prezentuje Kurd 1 ;) Bardziej bym obstawał, że ta "normalność" leży w źródle finansowania Kurd 1. Przykładowo ROJ TV ma wsparcie kurdyjskiej partii politycznej, która propaguje nienawiść, a także tamtejszych organizacji terrorystycznych, z kolei Kurd 1 finansowany jest przez Instytut Kurdyjski, a z kolei ten utrzymywany jest przez rząd francuski (coś w stylu UE) ;)

Ten Instytut Kurdyjski też jest niezły, tam też mogą ukrywać się teroryści, po prostu ma niezłą przykrywkę we Francji, a przypominam, że rząd francuski w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych finasował arabskich terorystów i sprzedawał broń Saddamowi Husseinowi i wiadomo co z tego wynikło. a wracając do tematu to ramówka Kurd 1 prezentuje się nieżle ja na arabski kanał.

Guest Anonymous

Już dziś kolejny hit: o 21:00 czasu... ? film X-Men. Jak już pisałem jutro o 20:00 Solaris. :jupi:

Ładnie zaczynają, same hity, ciekawe tylko jak długo to potrwa, żeby nie okazało się tylko, że kanał po kilku miesiącach zniknie z Hot Birda z niewiadomych powodów.

Już jest nieźle. :D Od poniedziałku do piątku emisja zaczyna się o 16:00 (15:00 naszego czasu). Wcześniej jest plansza z logo kanału, a w tle leci muzyka: kurdyjska oraz klasyczna.

Jest nieźle, ale może być lepiej, czy X - men to hit Ja myślę, że nie co innego Solaris który jest dobrym filmem, w ramówce tego kanału brakuje Mi sportu, nawet jakby dali wiadomośći sportowe to bym się cieszył.

Tyle ze jakie wiadomości sportowe miedzynarodowe przecież są lepsze serwisy a narodowe przecież wiesz że ten naród nie ma swojej reprezentacji na arenie międzynarodowej i państwa ktore okupują ten kraj zabraniają imprez masowych i w ten sposób sport tam lezy.

Dzisiaj po południu ta stacja wyemitowała jeden z utworów Fryderyka Szopena, podpis obok loga stacji brzmiał Frederic Chopin.

Guest Anonymous

Utwory Chopina emitowano już wiele razy.

Kurd1 staje się powoli drugim Polsatem. :D W niedzielę po raz 4 od grudnia emitowano film "Kevin sam w domu". :lol: Wygląda na to, że chcą naśladować naszą stację. :lol2:

Kurd emituje też ciekawe filmy przyrodnicze, co nieczęsto trafia się na zagranicznych kanałach w tak dobrej jakości obrazu.

Z kursu kurdyjskiego zapamiętałem dwie nazwy dni tygodnia:

Duşem - poniedziałek

Seşem - wtorek

To nie tak źle średnio jwden Kevin na miesiąc, ale filmy przyrodnicze są rzeczywiście ciekawe, czasami zdarzają się też filmy animowane na tym kanale.

Guest Anonymous

Szkoda, że nie ma nieco "innych" przyrodniczych. :P Wśród bajek często emitowana jest kreskówka produkcji włosko-francuskiej o dwójce dzieciaków. Fragment tego serialu animowenego emitowano w jednej z zapowiedzi kanału. Ciekawe, kiedy zobaczymy to, na co czekam - Sport, a dokładniej wrestling :P

Ja raczej wątpię czy Kurd 1 pokaże wrestling, byłoby bardzo dobrze gdyby zaczęli go pokazywać.

państwa ktore okupują ten kraj zabraniają imprez masowych i w ten sposób sport tam lezy.

Jak mogą okupywać kraj, którego nie ma? To kanał dla Kurdów, jednak Ci swojego kraju nie mają.

Rację ma Karol Kurdowie nie mają własnego kraju, ale to nie ma nic do rzeczy przecież dyskusja dotyczy kanału telewizyjnego.

proszę andi12 poprzyj swoją racje ze Kurdowię nie mają swojego kraju.

ja czymyś to poparłem a Ty? lubisz byc moim antagonistą a brak Ci argumentów !

gringo, a ty lubisz się wszystkich czepiać.

Obejrzałem ten kanał i jest fajny. Oglądam głównie lekcje kurdyjskiego. Szkoda tylko Kevina ale myślę, że w najbliższym czasie się to zmieni.

Pozdro

jJa się lubię czepiać ?sorry wykładam kawę na ławę a nie jest moim zamiarem kogoś przekonywać

zawsze oczekuje argumentów na poziomie na tym forum , podpałem się swoją tezę na podstawie

czyjegoś autorstwa jesli ktoś się nie zgadza to prosżę o lepszy argument ?

taka jest czasami historia narodów Andi12 pamiętaj ze to największy KRAJ( uzywam tego słowa z premedytacją) na swiecie który nie ma swojego państwa .