Skocz do zawartości

Kurd1


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niedługo nadawanie rozpoczyna nadawanie kanał Kurd1. Nie jest kodowany. Na razie są emitowane materiały promocyjne, z których wynika, że warto zwrócić uwagę na tą stacje:

Sport LIGA MISTRZÓW :!:

Filmy m.in.:

"Epoka lodowcowa"

"Konan barbarzyńca"

"Kleopatra"

"X-men"

"Solaris"

"Robin Hood"

 

12 245 H

SR:27500

Fec 3/4

kodowanie:brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi aż tak berdzo nie przeskadza lektor. Oglądałem już "Epokę lodowcową" na AzTV.

Racja, mogą zakodować część programów,ale... w niektórych krajach zapominają zakodować np.Canal+ , kiedyś obejrzałem prawie pół meczu Ligue 1. Kiedyś na kanale Arriadia 2 były okienka na mniej wartościowe programy, ale niekiedy można było obejrzeć LM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nic nie wiadomo odnośnie kodowania w przyszłosci. Na ich stronie informacji jak na lekarstwo...

Może zostawią FTA :?: W AzTV czy Lider Tv Aze nie kodują filmów, jedynie relacje z igrzysk nie są FTA. To też są dosyć egzotyczne kanały, więc... Trzeba poczekać do oficjalnego startu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Poważnie ruszyli? :shock: Póki co w ramówce dominuje przede wszystkim kurdyjska muzyka, no widziałem jeszcze zapowiedzi filmów Poirot i The Day After Tomorrow. Mam wrażenie, że w kwestii Kurd 1 nadal nic się nie zmieniło i kanał nadal prezentuje takie same treści jak przed końcem 2008r. Muszę przyznać, że jest to bardzo dziwny kanał, no cóż... dziwna kraj to i dziwna telewizja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kevin rzeczywiście był: w Sylwestra o 19 (u nas 18) i w Nowy Rok o 17 (u nas 16). Film był o dziwo bez loga, muzyka już je ma... Ta muzyka zdaje mi się leci w pętli... czesto widzę tego samego kolesia :? Mam nadzieję że w marcu będzie normalnie i pokażą Ligę Mistrzów... może chociaż częściowo mecze będą FTA? (tylko najpierw żeby wogóle były :roll: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

Dzisiaj leciał jakiś dokument chyba ich produkcji, potem jakaś bajka z kurdyjskim dubbingiem, następnie wrócili do standardowego programu, czyli zapowiedzi filmów/kurdyjska muzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Niedługo nadawanie rozpoczyna nadawanie kanał Kurd1. Nie jest kodowany. Na razie są emitowane materiały promocyjne, z których wynika, że warto zwrócić uwagę na tą stacje:

Sport LIGA MISTRZÓW :!:

Filmy m.in.:

"Epoka lodowcowa"

"Konan barbarzyńca"

"Kleopatra"

"X-men"

"Solaris"

"Robin Hood"

 

12 245 H

SR:27500

Fec 3/4

kodowanie:brak

 

Przeczytałem ten post i dlatego pytam o Ligę Mistrzów...

Dzięki za info. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dzisiaj włączyłem Kurda i zobaczyłem... zapowiedzi programów z podaną datą i godziną emisji! :brawo: Na 27 kwietnia (?-nie znam języka :) ) , godzina 21:00 - u nas 19:00 zapowiadają X-mena. Dodatkowo podczas promo na dole ekranu przewija się tekst z datą 27 kwietnia! Oczywiście zapowiadane są inne programy m.in. dokumenty oraz "Doktor Żywago". Wygląda na to, że startują !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni chyba już więcej zdążyli zapowiedzieć, niż wyemitować. Nie wiem, może się przyda... W internecie znalazłem dni tygodnia w tym języku, niestety miesięcy nie znalazłem. Tak więc o ile w materiałach promo są podawane nazwy dni tygodnia wraz z numerami miesiąca (jeszcze nie zdążyłem zapoznać się z nowościami tej telewizji :mrgreen: ), to można wytropić w kalendarzu co i jak, i o jaką datę chodzi (nie wiem, może to zapowiedzi na maj, albo czerwiec - wszystko jest możliwe w przypadku Kurd 1 :mrgreen: ).

 

Sobota - Shamma

Niedziela - Yekshamma

Poniedziałek - Dushamma

Wtorek - Seshamma

Środa - Chwarshamma

Cwartek - Pengshamma

Piątek - Hayni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacje wyglądają tak:

27 [nazwa miesiąca] godzina

Więc nazwy dni się raczej nie przydadzą :/

Zapowiedzi lecą non stop, nie ma już tych :censored: konser (koncertów) :jupi: Nawet pasowałby start 27 kwietnia - w końcu jest to poniedziałek.

PS. X-men będzie(? :D ) 1 maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto najważniejsze pozycje na Kurd 1 w najbliższych (? :mrgreen: ) dniach:

27 nîsan 2009

21:00 Doktor Jîvago [1/2]

28 nîsan 2009

20:00 Antwone Fisher

30 nîsan 2009

21:00 Doktor Jîvago

01 gulan 2009

20:00 X-MEN

22:45 Doktor Jîvago

 

A więc będzie nieźle. :brawo:

źródło: http://www.kurd1.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...