Skocz do zawartości

MTV Unlimited


GrzegorzTS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...

Nie wiem, co się stało, ale z pakietu MTV Unlimited nie mogę zdekodować MTV Music z transpondera 11973 V 27500, mimo że odbieram z tego transpondera niemiecką VIVĘ, a także z 11739 V 27500 odbieram pozostałe 5 kanałów MTV Unlimited? Czy ktoś ma podobny problem z MTV Musić? Dodam że mam aktywną kartę i nigdy nie miałem problemów z odbiorem MTV Music.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@darekbyd, chyba juz odbierasz, bo tam byly jakies problemy. Tez u mnie nie bylo. Jak macie jakies zwiechy, to na noc zostawic dekoder na VH1 Europe wlaczony i powinno rano smigac.

 

Mogli by do paczki dolaczyc ten brytyjski MTV Classic. Jest o wiele fajniejszy od VH1 Classic. Na VH1 Classic za duzo kawalkow z lat 60ych/70ych leci. To troche denerwuje a na ta muze jestem troche za mlody. Kanal oczywiscie okey ale ten MTV Classic by sie przydal, bo jest calkiem na lata 80/90 i jest extra! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty bredzisz... MTV Classic UK. Nigdy - masa reklam.

Na VH1 Classic lat 60 i 70 - bardzo dobrze, mogliby nawet dać więcej piosenek z lat 50. Po za tym się nie zgadzam, jest ich zdecydowanie za mało. Vh1 Vintage raptem trwa 30 minut - no i piosenki z tych epok pojawiają się w All Time Hits, Morning Hits, Rock Show - ale te bloki są dość ogólnikowe, raz poleci coś z lat 60, a raz z XXI wieku... Nie podoba mi się to, że dodali w marcu sporo nowych piosenek (po roku 2000).

Na marginesie, ostatnio zaczęli puszczać Led Zeppelin - wcześniej tylko raz trafiłem Whole Lotta Love, a teraz już chyba 3-4 razy widziałem "Stairway to heaven" (ponad 10 minut trwa :o ), "Black Doga" i "Rock & Roll".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

rozważam kupno karty i pakietu MTV Unlimited. Najbardziej interesuje mnie kanał VH1 Classic. Może moglibyście opisać, jaką dokładnie muzykę puszczają na tym kanale? Czy dużo jest muzyki z lat 80? Jakie gatunki są grane (czy jest to na przykład pop, rock, disco, heavy metal, rock&roll, alternatywne)? Może ktoś poda jakieś przykładowe zespoły czy artystów z lat 80., których utwory są puszczane?

No i najważniejsze: czy tych piosenek jest dużo, czy na przykład często się powtarzają?

A poza tym: czy w pakiecie jest jeszcze kanał, który gra starszą muzykę, czy mogę liczyć tylko na VH1 Classic?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja im już nie wierzę. Rzeczywiście, jeżeli chodzi o weekendy specjalne albo listę "Final Countdown", to czasami można pooglądać dobre teledyski. Czasami. Jak dla mnie dobrej muzyki 80s, 90s, to tam jest zdecydowanie za mało.

No i najważniejsze: czy tych piosenek jest dużo, czy na przykład często się powtarzają?

Byłbym wdzięczny za odpowiedź na to pytanie. Interesuje mnie też, jakie gatunki puszcza VH1 Classic.

Mam jeszcze jedno pytanie: jaką muzykę puszcza obecny w pakiecie MTV Music?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 3 pytania, bo widzę, że to się zmienia z czasem.

 

1. czy aktywacja następuje na dowolnym kanale z paczki MTV na Astrze?

2. czy subskrypcja obejmuje też jakieś inne kanały MTV na innych satelitach?

3. gdzie znajdę pełen wykaz kanałów obsługiwanych przez kartę MTV Unlimited?

 

 

z góry dzięki za odp. i dobrego odbioru!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Oficjalnie MTV Hits, ale zapewne chodzi tylko o fakt bycia na częstotliwości 11,739V, więc zapewne każdy oprócz MTV Music, ale najlepiej trzymać się procedur ;)

2. Nie.

3. MTV Rocks, MTV Hits, MTV Dance, VH1 Classic, VH1 Europe (wszystko na 11,739V SR=27500 FEC=3/4), MTV Music (11,973V SR=27500 FEC=3/4).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...