Skocz do zawartości

MTV Unlimited


GrzegorzTS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Sprawdzałem ni na pozycji 0.8W niestety nie ma providera 0B00. Zaczyna mnie to naprawdę niepokoić. Czy Oni zamierzają nas tak po prostu pozbawić tych kanałów, bo wątpię że uaktywnią 0B00 na Thor. czy ktoś może coś wie na ten temat? pozdrawiam

Edytowane przez maximus600
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie byłoby jakby na 0,8W stworzyli wspólną ofertę z rumuńskim Mooz Dance HD. Kanał nadaje bez reklam w jakości HD i idealnie uzupełnia się z kanałami MTV. Można wykupić na ich stronie kartę lub doładowanie. Koszt to 40 euro na rok za kanał. Jak na jeden kanał to sporo ale gdyby dali MTV w tym to bym wziął. :-)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja mam jeszcze do czerwca 2020 doładowaną kartę MTV :)

 

Zawsze można pooglądać tą paczkę z innych satelit i ofert Tricolor albo NTV+.

 

Zastanawiam się co będzie z paczką kanałów MTV z oferty HD Austria - choć one są tam w Viaccess Orca kodowane.

 

9167bf558b293653med.png

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 9.09.2019 o 22:16, tweed77 napisał:

Ja mam jeszcze do czerwca 2020 doładowaną kartę MTV :)

 

Zawsze można pooglądać tą paczkę z innych satelit i ofert Tricolor albo NTV+.

 

Zastanawiam się co będzie z paczką kanałów MTV z oferty HD Austria - choć one są tam w Viaccess Orca kodowane.

 

9167bf558b293653med.png

MTV Dance dostępne w ofercie INEA podobnie jak MTV Hits :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
7 godzin temu, IDTH napisał:

U mnie MTV Unlimited przeszło do historii, wczoraj skończyła mi się ważność karty. Ciekawe kiedy ostatecznie usługa wygaśnie oraz czy wyłączone zostaną kanały na Astrze? Dziwne, że nie ma oficjalnego komunikatu w tej sprawie. 

VH1 - VH1 Classic - MTV Music 24 działa jeszcze z kart ORF - HD Austria - Skylink.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bloo411 napisał:

@IDTH, jak masz Smart TV i połączenie z Internetem, to możesz zainstalować sobie Iplę, w której masz kanały MTV dostępne w MTV Unlimited.

 

Tak mam i już testowałem, ale interfejs ipli jest niemiłosierny na smart tv. Aż takim fanem nie jestem, aby tracić nerwy na selekcji kanału do oglądania.

 

41 minut temu, tweed77 napisał:

VH1 - VH1 Classic - MTV Music 24 działa jeszcze z kart ORF - HD Austria - Skylink.

 

Mnie ciekawi, czy docelowo te kanały nie zostaną przypadkiem wyłączone? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Pomału mija rok, jak MTV podjęło decyzję o likwidacji kart doładowań prepaid na dostęp do paczki MTV / VH1 oraz likwidacji 3 kanałów: MTV Rock, MTV Dance, MTV Hits.

Karta MTV to Conax, działająca w każdym dekoderze z czytnikiem Conax. Koszt doładowania wynosił 40 euro (około 170 zł) na rok.

 

Dostęp jest do VH1 i VH1 Classic od innych operatorów na Astrze 19,2E, np. Skylink - HD Austria.

Są także dostępni na innych satelitach.

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego działu forum i wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...