Skocz do zawartości

MTV Unlimited


GrzegorzTS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W niemieckim interku ukazala sie dzis informacja z Fabryki Technisat'a, ze istnieja problemy z softem wgrania sygnatur na karte. Aktywacja z internetu, czy smsem poprostu nie dociera na karte. Niemieccy technicy pracuja nad tym i prawdopodobnie powinno to wkrotce znowu funkcjonowac (pisza jutro rano)... :D:D:D

 

Juz chcialem odniesc karte do sklepu ale na to wyglada, ze bedzie dzialac... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Cz może mi ktoś powiedzieć jak dokładnie ma sie wpisywać nr z karty do aktywacji??

Mam przykładowo nr karty 12345678901-2 (nr z części wyłamywanej) i teraz jak mam to wpisać??

Ja wpisałem to tak 123456789012 i oczywiście nr zdrapki przykładowo 123456789012345 (podobno ma być nr 12 cyfrowy a ja mam 15)

Po wpisaniu tego wszystkiego i zatwierdzeniu nie otrzymałem aktywacji karty a już minęło 2 godziny..

Czy ktoś wie co i jak dokładnie zrobić ?? :?:

Proszę o info..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12cyfrowy numer karty wpisuje sie bez myslnika, w jednym ciagu np. 123456789012 a jezeli posiadasz nr. 15cyfrowy, to wpisuje sie wszystkie 15cyfr w jednym ciagu. Innej mozliwosci nawet w internecie nie ma. Poniewaz, nie zaakceptuje Ci kodu karty zdrapki...

 

Jak juz pisalem. MTV ma problemy z serverem i nie przesyla sygnatur na karte. Ponoc juz powinno powoli dzialac. Tak pisza Niemcy na swojim forum. Ja dzis zostawie dekoder na cala noc na VH1 Europe a potem przesle ponownie aktywacje z internetu i smsem! Jak teraz nie bedzie dzialac, to juz naprawde "szok w trampach"...! :crazy:

 

Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U MNIE WRESZCIE ODPALILA! :brawo: Zrobilem nastepujaco:

 

1.) ustawilem kanal na VH-1 Europe

- wazne aby dekoder dobrze czytal karte TeviStar

2.) puscilem 2 serie kodow z internetu

- wpisalem 15cyfrowy kod (lub 12cyfrowy, taki jaki macie wpiszcie caly) np. 123456789012345 z karty zdrapki

- wpisalem 12cyfrowy numer karty TeviStar (lub tej starszej) bez myslnika, czyli 123456789012

3.) wyslalem 2 smsy na nr. +491757240022

- 1 sms VCR123456789012 CA123456789012 (VCR=numer ze zdrapki, CA=numer karty - z numeru zdrapki obcielem 3 ostatnie cyfry, bo bylo ich 15)

- 2 sms VCR123456789012345 CA123456789012 (podejrzewam, ze to jest odpowiednia tresc smsu, poniewaz mialem 15cyfr)

- za sms nie dostaniecie zadnego potwierdzenia, wiec sie nie zdziwcie - nawet raportu doreczenia

4.) zostawilem dekoder na cala noc na VH-1 Europe

5.) rano zastalem czarny obraz ale przelaczajac na VH-1 Classic wskoczyl obraz

 

Mysle, ze problemy serverowe ze strony nadawcy zostaly juz usuniete. Radze probowac pare razy przez noc, to napewno odpali. UWARZAJCIE TYLKO ABY NIE WPISAC INNY NUMER KARTY TEVISTAR, PONIEWAZ ZAAKTYWUJECIE JAKAS INNA I PIENIAZKI POSZLY W BLOTO! :shock:

 

Pozdrawiam i milego ogladania MTV Dance oraz VH-1 Classic! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Moje problemy z aktywacją karty MTV zostały rozwiązane i wszystko już działa..

Dzwoniłem do firmy TechniSat wczoraj i zgłosiłem problem..

Zostałem poproszony o numery z obydwu kart i nr tel do mnie.. Z tego co się dowiedziałem to u Niemców występował problem.. Piszę występował bo dzisiaj około godziny 15:30 dostałem odpowiedz i powiedzieli że usterka została usunięta około godziny 15:15 i karta już powinna być aktywna..

Tunerek był u mnie włączony cały czas i po włączeniu tv zobaczyłem że wreszcie działa..

 

Powodem problemów były podobno kody ze zdrapek..Nowe zdrapki mają 15cyfrowy kod a stare miały 12 i system ich nie przyjmował.. Usterka jak już pisałem została wreszcie usunięta.. :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy próbował już ktoś z Was aktywować kartę MTVU poprzez kartę DVB lub ma na ten temat jakieś informacje? ja posiadam tuner TechnoTrend S2-3200 z czytnikiem modułów i zastanawiam się czy kupować w ogóle ten pakiet, ponieważ nie mam dojścia do innego odbiornika, w którym ewentualnie mógłbym dokonać aktywacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Myślę ze troszkę nie na temat chociaż karta Mtv w phoenixie wtyczka cnxcam aktywacja przeszła w 20minut na którymś kanale z paczki muzycznej mtv;)Nie wiem jak ma sie to do karty o którą kolega pyta ale myślę że problemu nie powinno być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Mały update. NIC się nie zmieniło... :) Dziś aktywowałem pakiet na kolejny rok - przez internet. Po wejściu na stronę i wklepaniu bez przerw numerów zdrapki i karty (to jest ten nr z wyłamywanej części) aktywacja poszła właściwie natychmiast. Kartę mi uruchomiło poniżej pięciu minut na kanale MTV Hits.

BTW wbrew temu co koledzy narzekali wyżej na stronie Technisata wyraźnie pisze, że aktywacja karty jest na kanale MTV Hits. Pojawia się ta informacja po poprawnym podaniu danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Trochę Odgrzebuje temat bo mam ochotę Zakupić Mtv Unlimited i mam pytania :

1)Czy To Jest Na Tej Samej zasadzie co TNK ? że doładowuję kiedy chcę np z tą zdrapką , zero umów mogę w każdej chwili nie ładować ?

2) Tu Się powinno rejestrować http://www.techniradio.de/Freischaltung/ ???

3) i ostatnie czy waszym zdaniem polecacie :D

 

Czekam na odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Za tą cenę to można obejrzeć. Czasami oglądam VH1 Europe i MTV Music. VH1 Europe wolę niż edycję Polską, a MTV Music sobie leci jak radio. Do tego można zobaczyć angielskie reklamy Persil na MTV Hits. :smile: MTV Dance dla mnie jest niestrawne.

Ad. 1 Tak

Ad2. Tak

Opis aktywacji jest po podaniu nr ze zdrapki. Po prostu musisz zostawić na MTV Hits na około 5 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jakość obrazu jest taka sobie - na szczęście do zaakceptowania na telewizorze CRT21 :lol: Nie jest dobrze z jakością merytoryczną. Jeśli o mnie chodzi, to jedynie VH1 Classic nadaje się do oglądania. Ale tu jest też kwestia, kto jaką muzykę lubi. Ja akurat lubię posłuchać starsze kawałki, a takiego niekodowanego VH1 Classic ze święcą szukać na orbicie. Pozostałe kanały jakoś mi wcale nie przypadają do gustu. Lubię muzykę taneczną, jednak repertuar MTV Dance w ogóle nie przypada mi do gustu. Już wolę Clubland lub Flaunt z satelity EuroBird 28,5E.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...