Skocz do zawartości

MTV Unlimited


GrzegorzTS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W tym pakiecie to ciężko jest jedna stacja która nadaje taki rodzaj muzyki i jest FTA nadaje na satelicie Eurobird 1 (28.5E) - 11642.00 V jej nazwa to Scuzz. Myślę, że takie kapele jak Sepultura w południe na tej stacji dadzą ci sadysfakcję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Hot Birda na Eurobirda 28,5E można zezować ale efekt nie będzie zadowalający. Lepiej zezować z Eurobirda na Hot Birda - wtedy się da bez problemu (testowane na 115 cm ale na mniejszych antenach też się da). A jeszcze lepiej ustawić antenę na Astrę 19,2E a zezować z jednej strony na Hot Birda a z drugiej na Eurobirda.

 

Czy kanał VH 1 Classic nadaje jakieś treści po angielsku? Miałem okazję oglądać przez kilka dni ten kanał i widziałem tylko samą muzykę, teledysk po teledysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Emitowane są zarówno starsze popowe jak i rockowe. Dodatkowo jest kilka programów tematycznych np. "The 80s poopped (pop, lata 80)", "The rock show." Głównie lata 80 i 90 rzadziej 2000. Program "morning hits" zawiera teledyski od lat 60 do 90 - mieszane rock pop. "Vh1 Vintage" to lata od 60 do 70 - mieszane rock, pop.

"We are the 80 s" - electronic rock.

Reasumując jeden z najlepszych programów muzycznych, jak dla mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unlimited czyli nieograniczony nie oznacza że maja być w nim wszystkie mtv a jedynie nieograniczony dostep do wybranych kanałów. A tak na prawdę poza mtvn hd jest jeszcze wiele kanałow z rodziny mtv choć by na przykład mtv brand new, mtv europe,mtv gold. Ja z niemieckim nie za bardzo więc nie będę kaleczył ;) żeby tam pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, Czy może ktoś podać namiary na osobę która może pomóc w aktywacji karty?

Od dwóch dni próbuję aktywować kartę, zarówno przez stronę jak i SMS i uprawnienia nie przychodzą.

Na stronie przyjmuje kod bez problemu, po wysłaniu SMSa dostaję odpowiedź "Voucher was assigned to your smard card successfuly" niestety dalej nic się nie dzieje. Tuner to opticum 7100cxe ustawiony na MTV Hits, na phoenixie podpiętym do skystara także nie przychodzą uprawnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...