Skocz do zawartości

MTV Unlimited


GrzegorzTS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli źle widzę,to dlaczego ja odbieram na globo hd s1 mtv music wraz z tp. mtv germany z 12.129 27500 V a nie tak jak piszą z 11,973V (SR=27500, FEC=3/4) :?
Edytuj tą częstotliwość, wpisz 12.130, zatwierdź i ponownie przeszukaj. Podejrzewam, że problem leży po stronie błędów zawartych w bazie transponderów, które powstają w wyniku niedopracowanego oprogramowania. Niektóre tunery Globo tak mają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Napisz do fergusona ze obciazych ich rachunkiem za pakiet ktory nie dziala i firma ferguson nie stara sie w tym zakresie ( mozna napisac tez do rzecznika praw ) moje zdanie , skoro dana firma cos sprzedaje to ma dzialac , a jak nie to niech publicznie sie do tego przyznaja i napisza na swojej stronie a nie ciagle zbywanie klienta :censored:

 

 

PS: kazdemu odradzam zakup Arivy jak chce miec duze problemy z kartami czy modulami lub wadliwe zasilacze czy glowice to lepiej dolozyc pare groszy i wziasc cos innego .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie MTV też nie dział, dobrze że zainwestowałem w moduł Conax to przynajmniej coś oglądnę, ale musiałem zainwestować parę groszy, a powinno działać bez modułu. Na dekoderze pisze ze dekoduje w systemie conax, wiec jeśli karta MTV tez działa w systemie conax to wszystko powinno być ok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie zakupiłem kartę MTV U zaktywowałem na stronie, wszystko poszło bez problemu natomiast nadal mam ciemność w tunerze, w informacjach o karcie pisze:

System Conax CAS 5

Nr. Seryjny 000 0000 0000-0

Data wygaśnięcia: Technisat 1990/01/01 -- 1990/01/01

Ktoś ma jakieś pomysły ? czy pozostaje czekać karta siedzi już ponad godzinę w tunerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no oki to pozostaje Ci czekać jeszcze godzinkę dwie i co jakiś czas przełączać się po miedzy kanałami z tej paczki może zaskoczy, jeśli nie to sprawdzić u kogoś kto już ma mtv u jak tam będzie chodzić w tedy będziesz wiedział, że to od Twojego tunerka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kartingowiec daty ci sie nie zmienia tylko pod opcja w gniazdach ( menu karty ) Erignisstatus ma sie pojawic info za ile dololadowales czy na dany okres . to jest waronek aktywacji modulu , karta zdrapka na 1 miesiac na 3 lub wiecej , jak sama karte aktywowales to bedzie radio , choc watpie aby nadawala , zas kanaly mtv aktywojemy karta doladywujaca ;) ( oc czym nam nie napisales czy taka posiadasz)

 

@dinn kolega wspomnial wystarczy wlaczyc na MTV dance lub VH1 i po max 15min zapala oprocz wymienionych tunerow ktore maja z tym problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bigcyc123 radia już dawno nie ma. Jest tylko pakiet kanałów.

 

"@dinn kolega wspomniał wystarczy włączyć na MTV dance lub VH1 i po max 15min zapala oprócz wymienionych tunerów które maja z tym problem"

 

Ja to wiem mi nie musisz tłumaczyć swoja mam dawno aktywną :P

A nie pytałem kolegi Kartingowiec o zdrapkę bo napisał że aktywacja przebiegła pomyślnie więc uznałem iż zdrapkę też wklepał na stronce :P:P:P

Nawet nie wiem czy da się aktywować samą kartę jak trzeba wpisać numer ze zdrapki i numer karty i zaznaczyć na ile miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...