Skocz do zawartości

MTV Unlimited


GrzegorzTS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Porównywanie, że C+ działa, a MTV nie, jest bez sensu, jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Nawet porównywanie kart w Conax od różnych operatorów jest bez sensu.

Problem może leżeć w "uniwersalności" czytnika, nawet na stronie Hollex jest uwaga, że karta może nie działać poprawnie w takich czytnikach. Pytanie tylko, dlaczego działało i nagle przestało. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie sprawa modułu nie rozwiąże problemu bo mam już moduł Cyfrowego Polsatu wiec to miejsce jest zarezerwowane ;) gdyby ariva 200 miała wejście na 2 moduły to co innego ;) na arive tt mnie nie stać :P

PS. dobrze wiedzieć że to nie tylko na arivie padł odbiór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy problem dzisiaj rano dekoder ariva 200 zaczął mieś problem z uruchomieniem przy włożonej karcie MTV. Czynność załączania następuje wkoło. po wyciagnięciu karty MTV wszystko działa ok! widzę że dziwnych rzeczy ciąg dalszy w połączeniu MTV z Ariva200. Ciekawe kto odda kasa za niedziałające programy, pewnie nikt....!

A jak u WAS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wgrajcie to tego bubla 1 czy 2 soft jaki wyszedl ( mowa o starych) i na nim powino byc , po 2 ten bubel mial miec licencje conax i byc bez uniwersalnego czytnika co sie stalo co zmienili to nie wiem ...............

 

Na szczescie zadowolony jestem ze sprzedalem ten tuner i kupilem inny za 600pln z 2 czytnikami i z gniazdami CI i wszystko smiga cyfra polsat mtv i erotyka :D wszystko legalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie zdiagnozowane są dwa odbiorniki, które po 1 lutym mają problemy z kartami MTV Unlimited. Są tu Ferguson Ariva (100/200) i Linbox 5818. Zbieram raporty komu na czym nie działa, póki co wszyscy, którzy się ze mną kontaktowali, mieli Arivę, oprócz jednej osoby z Linboxem. Czekam jednak tak naprawdę na kogoś, kto by się pojawił w Krakowie na Anieli Krzywoń z taką nie działającą kartą, żeby poeksperymentować, bo póki co tylko dostawałem informacje od klientów "na odległość", którzy w większości nie mają możliwości sprawdzić na innych odbiornikach... Nie ma tu kogoś z Krakowa z taką kartą MTV i chwilką czasu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTV z zagranicy test na 9500 i FX pozytywny ........ ( zrobil bym test jeszcze na 2 globo i fredkach ale trzeba by sie nachodzic :D )

 

po 2 nie wiem czy mi wolno poruszac w europie nie pali kilkunastu osoba ( karty MTV) dodam ze na IP 9000 karta MTV 0 reakcji ( nie dziala)

 

oraz jak widze nie ida emmy na karte czyli takie jakie powiny byc ( inaczej zmienily sie troche i dlatego nie radzi sobie z tym czesc odbiornikow) ( pamietam ze MTV mialo zaczasc wymiane kart oraz zmienic jeszcze przed wymiana zabezpieczenia po to aby nie bylo pirackiego ogladania na nielegalnych modulach i tunerach) ....

 

 

Pozdrawiam

 

 

Z tego co się dowiedziałem w sklepie karty nie działają w arivach i jeszcze jakiś innych modelach. Wię c wychodzi na to że fantastyczny Ferguson ma coś na sumieniu. Z kartami podobno jest wszystko ok! Pozostaje czekać !!
Wracajac do tematu sklep g..... wie a dlaczego poniewaz w ciut nowszym systemie masz karte ITI ( czyt. tv na karte) tuner moze miec tylko problem z przepuszczaniem uprawnien i dlatego zalecane jest powrot do pierwszych oprogramowan oraz wlaczenie na kanal jak pisze @Mr.Orbita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bigcyc123 - to nie uprawnienia. Gdyby to były tylko uprawnienia, to po odpaleniu na innym tunerze i włożeniu ponownie do tego, na którym karta nie działała - zaczęłaby działać, a tak się nie dzieje. Karta w jednym tunerze działa, ma uprawnienia, a w innym też widać uprawnienia (to istotne - widać daty, widać, że karta jest ważna), a nie działa.

 

Nie jestem też pewny co do zabezpieczeń przed piractwem, bo przecież MTV Unlimited nie były złamane. Już sam nie wiem co jest grane. Czekam na jakąś kartę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do piractwa MTV dziala na modulach Diablo Cam ( tu dziala od kwietnia 2008) w miedzy czasie dzialalo cale canal digital z 0,8W oraz kabel kiosk obecnie z 9E ( system conax).... Wracamy do tematu powyszego , zmiana emm powoduje ze tuner nie radzi sobie z odczytem danych na karcie a zmienil sie klucz na karcie oraz emm ( jak pisalem wyzej piractwo ) a dokladnie jak ktos mial taka karte MTV posiada taki nr artykulu jak na fotce to moze ja wymienic ( u producenta :P ).

 

d41d88fba9c5c274612bbcb92512677c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTV na Diablo działa, ale nie z poziomu kart MTV, tylko dlatego, że rozwalono inne karty (bodajże holendrów?), więc zmiany na kartach MTV w Conaxie nie miałyby żadnego sensu, bo na piractwo niczego innego by nie pomogły (nie wspominając o innych pozycjach satelitarnych - co to ma do rzeczy w ogóle? :P )

 

Karty z Nr. 0000/4537 od dawna nie są w użyciu, a co więcej - mam właśnie niedziałającą kartę 0000/4555 (podrzucił klient - dziękuję).

 

Pisałeś coś o AB IPBox 9000. Czytnik fabrycznie Conax nie obsługuje. To musi być na jakimś CAM-ie, zapewne będą musieli zrobić poprawki.

 

Mam już pierwsze wnioski: na karcie są normalnie uprawnienia z datą z przyszłości, do końca okresu ważności, więc puszczanie reaktywacji nie ma żadnego sensu. Karta działa ze wszystkimi modułami Conax, z DiabloCAM 2 też mi wystartowała, a nawet w ZetaCAM. W Arivie 100/200 na starszym sofcie nie dekoduje nic, na nowym odbiornik nawet się nie uruchamia, ale w tym samym czasie nie ma żadnego problemu z działaniem na Fergusonach FX6600/7600, Opticumach 4060/7300/9500/x550/9600, Golden Interstarach Gi-S 770/780/870 Xpeed, TechniSatach Digit MF-4S C/CC. Nie działa też na starszych Globo (zgłoszenie mam z 710CX Plus, ale to może być zależne od softu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTV na Diablo działa, ale nie z poziomu kart MTV, tylko dlatego, że rozwalono inne karty (bodajże holendrów?)
Poprawie kolege , z poziomu conax ;) ( tyle ze wprowadzony zostal zegar ile ma dzialac)

 

Co do powyszego tunery zle dekoduja emmy lecace na karte , co do globo 7010cx mam obecnie wgrany mcas 2.4.58 ( ale tunera nie mam pod reka , jak bedzie to sprawdze) co do AF7018 mialem okazje i sprawdzilem karta dziala ( soft 6833 orginal znaleziony w sieci ( zapewniam orginal) poniewaz na nim karta ITI dziala bardzo szybko nie to co 6820) ...

 

tu mam info z przed paru minut z forum X

 

7 godzin karta MTV siedziała w HF8900 , na kanale MTV Hits transpondera 11739.

Soft w tunerze producencki - przepuszczajacy uprawnienia.

 

I nic to nie dało. Karta dalej nie działa

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzialac bedzie ale wspolpraca Arivy i modulu nie sluzy obydwu ( dlatego ze Ariva ma slaby zasilacz oraz oprogramowanie , obys kolego tego potem nie zalowal ze masz modul a on sie wiesza w Arivie i pieniadze poszly w kosz moze lepiej od kogos pozyczyc jakis modul i sprawdzic jak dlugo bedzie tuner dzialal np zeta czy inne tansze moduly ( w ten sposob zobaczysz czy tuner nie waroje w ciagu kilku godzin oraz czy nie za mocno grzeje sie zasilacz)....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...