Skocz do zawartości

MTV Unlimited


GrzegorzTS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chyba też się skuszę na MTV Unlimited. Tylko wpierw muszę postawić do życia mojego Opticuma 7300.

Bo coś mi dziś BOOT ON w kółko po "down-grade" softu. Wiem "Down-Grade" brzmi dziwnie ale jakoś

tak zrobiłem i chyba nie słusznie. Trzeba było zrobić "Up-Grade". Człowiek nie myśli.

 

Wracając do tematu. Szkoda, że w Polsce nikt nie widzi przyszłości tworzenia

podobnych pakietów pre-paid na kartę jak TNK i MTV UNLIMITED.

 

Mi osobiście marzy się pre-paidowy pakiet EUROSPORT i EUROSPORT 2.

Wszystko mi jedno czy w wersji standardowej czy w High Definition.

 

Zależy mi na spotkaniach Bundesligi - najfajniejsza liga w Europie moim zdaniem.

Gdzie każdy z każdym może wygrać. Najbardziej wyrównana i medialna.

 

Owszem są Hiszpańska. Ale tam to dobrzy i słabi a tu plus, że swój klimat.

No i nawet Polacy czasami dają sobie tu nieźle radę. Błaszczykowski, Piszczek,

Wichniarek. Tylko podziwiać. Ale dobra. Bo ja mam słowotok. Więc kończę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W serwisie satkurier.pl przeczytałem ten artykuł https://satkurier.pl/news/51765/polski-d ... mited.html i przyznam, że tylko dla Da Vinci Learning byłbym skłonny kupić kartę MTV Unlimited. Tylko pytania: czy to już tak zostanie, czy to tylko kilkudniowa promocja, czy nic w tej kwestii dokładnie nie wiadomo? Najtańsza karta jaką znalazłem jest za 102 zł z 90-dniowym abonamentem. Niestety nieaktywnej karty nie znalazłem nigdzie, a szkoda bo chętnie bym ją kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz nie aktywna karte a chcesz ja aktywowac musisz miec karte zdrapke ( czyli doladywujaca ) a miesiac free tyczy sie innej promocji ktorej od ponad roku nie ma , wiec dokup zdrapke i dopiero uzupelniaj pola na tej stronie.......

 

Hmm a to sytuacja ciekawa. No cóż, Da Vinci dostarcza dla kablówek karty Conax Technisata - takie same jak ma MTVU.

A ja mam pytanie, czy na aktywnych kartach też to działa? :lol2:

I na takich i takich a to ze dziala to od ponad roku wiedza nie liczni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, jeśli kupujesz kartę tylko dla DaVinci, to... hmmmm, jak Ci to powiedzieć.... dziwak. ;)

 

Jednak zawsze masz pakiet MTV, który jest w miarę dobry oraz w całkiem przystępnej cenie. Przystępnej... nie licząc pierwszego wydatku na kartę, kawałek plastiku w takiej cenie? Chore. Dalej, abonament, jest już w akceptowalnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pierwszy raz sugerujesz mi, że coś ze mną nie tak... ale coś w tym jest. Kupiłem kartę za wyjątkowo niską cenę 72 zł ale jak się okazało nie ma na niej ani 1 dnia możliwości oglądania pakietu MTV Unlimited. Jednak porównując ceny z kartami na których jest jeden miesiąc oferty to w butelkę nie zostałem nabity. Trochę się rozczarowałem bo nie wiedziałem, że istnieją karty na których nie ma nic i na dzień dobry trzeba je doładować. Mimo tego jeden kanał działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szarpnij się na jakiś inny tuner, z przynajmniej dwoma czytnikami kart.

Możesz spróbować czy zadziała z obecnym tunerem, ale czy to ma sens? Wyłamiesz kartę, nie będzie działało, kupujesz normalny tuner, a tam wymagana jest "normalna" karta, a nie jakiś wyłamany kawałek. I trzeba kombinować, kleić...

 

Brutalna rzeczywistość, obecnie posiadany sprzęt jest mało "rozwojowy", a właściwie tej rozwojowości nie ma wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Podłącze się do wątku: mam problem natury innej. Mam dekoder arriva 200 HD i od grudnia korzystam z karty MTV Unlimited z kartą 3 miesiące. Wczoraj odpalam sprzęt a tu na kanałach mtv wyskakuje zakodowane. przeszukałem na nowo satelity i dalej nic. zmieniłem oprogramowanie dekodera i dalej padaka.

Może ktoś z was ma podobny problem lub wiecie coś czego ja nie wiem w tym temacie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wczoraj to miałem. :)

Czytnik przy komputerze - brak uprawnień. Przekładamy więc kartkę do tunera, może tam zadziała - też nic. Uprawnienia niby aktualne, a nie działa. Posiedziała karta kilkanaście minut w tunerze i przerzuciłem ją z powrotem do czytnika... działa. :) Znowu migracja do tunera... nie działa... do czytnika... działa.

Dzisiaj karta nadal nie chce zadziałać w tunerze, a z czytnikiem - bez problemu.

Trochę dziwna sytuacja, może jakieś problemy u nadawcy? Nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to przetestowałem, wsadziłem do tunera i nic, nie działa.

W czytniku Phoenix działa wzorowo.

Nic z tego nie rozumiem... z tunerem na 99% jest wszystko OK. Może coś jest namieszane w systemach kodowania i niektóre tunery nie mogą sobie z tym poradzić?

Karta jest aktywna i prawdopodobnie masz aktualne uprawnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam podobny problem z kartą mtv unlimited bardzo dziwna sprawa wychodzi na to, że nagle nie chce działać na arivach mam jeszcze fergusona FX-7600 i na nim karta mtv smiga bez problemu. O co chodzi być może w krótce się dowiemy jedyna nadzieja chyba w tym ze nowy sofcik coś zmieni po wyżej A200_1.04B4 bo na tym z kolei po włożeniu karty mtv tunerek restertuje się bez końca na razie zostałem przy A200_1.04B3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie dalej nic nie działa.

Obecnie mam soft V1.04b4 nic się nie tnie, ani restartuje ale MTV nie działa.

Próbowałem też stary soft z grudnia V1.03b5(gdy MTV działało) ale nic to nie dało - dalej padaka.

Myślicie że to wina wspaniałej arivy 200 :?: i oprogramowania :!:

Macie jakiś pomysł jak rozwiązać ten problem!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja rada: uzbroić się w cierpliwość, może samo się naprawi. ;)

Wygląda na to, że padła możliwość odbioru na niektórych tunerach (u mnie jest to Linbox).

Używacie kart w czytnikach czy modułach? Jeśli przez czytnik to może użycie modułu Conax rozwiąże problem? Zwracam uwagę na podkreślone słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...