Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Anonymous

RTVi

Recommended Posts

Guest Anonymous

Na Hotbirdzie nadaje paczka RTVi (Nasze Kino, ME, Djetskij Mir/Teleclub) Co to za kanały? Czy jest jakiś sposób na ich odkodowanie (oczywiście legalny :wink: ) W lipcu były niekodowane przez kilka dni. Najprawdopodobniej są w języku rosyjskim (o ile mnie słuch nie mylił :smile: ). Może wiecie kto je nadaje? Proszę o jak najwięcej informacji o nich.

Witam,

RTVi to jest tv rosyjskiego magnata Vladimira Gusinskiego http://en.wikipedia.org/wiki/Vladimir_Gusinsky rzeczywiście samo RTVi było jakiś czas temu nie kodowane dlatego oglądałem od czasu do czasu.Dużo informacji z Izraela.Za darmo nawet było ciekawe.

Więcej informacji jest tutaj http://en.wikipedia.org/wiki/RTVi i tutaj http://tv.rtvi.com/.Na tej ostatniej stronie jest informacja o opłatach legalnych. :cry:

Ten rosyjski mini-pakiecik skierowany jest w większości dla Rosjan w mieszkających w Izraelu. Jeszcze kilka lat temu znany był pod nazwą NTV+ International.

Guest Anonymous

Trochę drogo - 72 Euro za pół roku = 12 Euro na miesiąc = Pakiet Familijny w CP

Tyle kasy za 4 kanały :shock:

Na Nashe Kino podobały mi się niektóre filmy, choć tylko na nie zerkałem.

Wie ktoś może jak to rozkodować - jakaś karta czy coś bo nie za dobrze znam ruski :smile:

Guest Anonymous

Przecież napisałem " jakaś karta czy coś" Chodzi mi o to czy można coś takiego u nich kupić?

Aha to sorki, bo zrozumiałem, że jak napisałeś słowo "rozkodować" to rozkodować nielegalnie oglądając ten pakiet :wink:

Wydaje mi się, że w Polsce nie dostaniesz takiej karty. Taką kartę najprawdopodobniej dostaniesz w Rosji, albo w Izraelu. Możesz poszukać na jakichś sklepach internetowych (polskich i zagranicznych), ale wątpię żebyś to znalazł tzn. tą kartę :smile:

Guest Anonymous

Cena też nie zachęca - sprawdzałem na rtvi.ru

No to pozostaje mi tylko liczyć na kolejną przerwę w kodowaniu :( Będę obserwować te kanały :smile:

Guest Anonymous

Akurat w tej chwili wszystkie 4 kanały RTVi są niekodowane, więc jeśli chcesz zobaczyć, to jest okazja :jupi:

Przy okazji: Chyba jako Słowianie może używać prawidłowych nazw tych kanałów, zamiast "protez" dla Anglików ;)

A więc: Djetskij Mir, zamiast detski mir i Nasze Kino zamiast nashe kino.

:smile:

Guest Anonymous

Niestety sobie nie pooglądałem :(

P.S. Poprawiłem nazwy :D

W paczce byl nadawany RTViM (usic) . Jakosc tego kanalu byla nizsza niz Polonia1 w najgorszym swoim okresie.

Pewnie to byl powod, ze kanal zostal zlikwidowany.

Natomiast po wzgledem tresci prezentowal klipy rosyjsko jezycznej strefy. Tylko i wylacznie.

Ciekawe czy nasz kraj doczeka sie podobnego kanalu dla jezyka polskiego?

Jesli mialby byc nadawny w jakosci RTViM to jednak nie ma sensu.

Guest Anonymous

Jak wyczytałem na forum, kanały te nadają od jakiegoś czasu EPG. No i jest to prawda, ale nie do końca. Nie ma EPG na RTVi ME (Middle East). EPG na pozostałych nie zawiera opisów programów.

Ja dotychczas nie zauważyłem na tych kanałach EPG.

Guest Anonymous

EPG jest nadawane na 100%. Sam wczoraj sprawdzałem za pomocą Echostara DSB-717 i było.