Skocz do zawartości

RTVi


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na Hotbirdzie nadaje paczka RTVi (Nasze Kino, ME, Djetskij Mir/Teleclub) Co to za kanały? Czy jest jakiś sposób na ich odkodowanie (oczywiście legalny :wink: ) W lipcu były niekodowane przez kilka dni. Najprawdopodobniej są w języku rosyjskim (o ile mnie słuch nie mylił :smile: ). Może wiecie kto je nadaje? Proszę o jak najwięcej informacji o nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

RTVi to jest tv rosyjskiego magnata Vladimira Gusinskiego http://en.wikipedia.org/wiki/Vladimir_Gusinsky rzeczywiście samo RTVi było jakiś czas temu nie kodowane dlatego oglądałem od czasu do czasu.Dużo informacji z Izraela.Za darmo nawet było ciekawe.

 

Więcej informacji jest tutaj http://en.wikipedia.org/wiki/RTVi i tutaj http://tv.rtvi.com/.Na tej ostatniej stronie jest informacja o opłatach legalnych. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę drogo - 72 Euro za pół roku = 12 Euro na miesiąc = Pakiet Familijny w CP

Tyle kasy za 4 kanały :shock:

Na Nashe Kino podobały mi się niektóre filmy, choć tylko na nie zerkałem.

Wie ktoś może jak to rozkodować - jakaś karta czy coś bo nie za dobrze znam ruski :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha to sorki, bo zrozumiałem, że jak napisałeś słowo "rozkodować" to rozkodować nielegalnie oglądając ten pakiet :wink:

Wydaje mi się, że w Polsce nie dostaniesz takiej karty. Taką kartę najprawdopodobniej dostaniesz w Rosji, albo w Izraelu. Możesz poszukać na jakichś sklepach internetowych (polskich i zagranicznych), ale wątpię żebyś to znalazł tzn. tą kartę :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Akurat w tej chwili wszystkie 4 kanały RTVi są niekodowane, więc jeśli chcesz zobaczyć, to jest okazja :jupi:

 

Przy okazji: Chyba jako Słowianie może używać prawidłowych nazw tych kanałów, zamiast "protez" dla Anglików ;)

A więc: Djetskij Mir, zamiast detski mir i Nasze Kino zamiast nashe kino.

 

:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W paczce byl nadawany RTViM (usic) . Jakosc tego kanalu byla nizsza niz Polonia1 w najgorszym swoim okresie.

Pewnie to byl powod, ze kanal zostal zlikwidowany.

Natomiast po wzgledem tresci prezentowal klipy rosyjsko jezycznej strefy. Tylko i wylacznie.

Ciekawe czy nasz kraj doczeka sie podobnego kanalu dla jezyka polskiego?

Jesli mialby byc nadawny w jakosci RTViM to jednak nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Gość Anonymous

Jak wyczytałem na forum, kanały te nadają od jakiegoś czasu EPG. No i jest to prawda, ale nie do końca. Nie ma EPG na RTVi ME (Middle East). EPG na pozostałych nie zawiera opisów programów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...