Skocz do zawartości

Carpe Diem


Piotr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A dla mnie dno totalne to np. Viva, gdzie na okraglo leca same nowosci. Na Carpe leca starocie i jest wielu ludzi, ktorych to cieszy. Nowsze kawalki maja puszczac? po [beep]? Nie podoba sie to nie ogladaj.

 

I tak nie oglądam tego kanału...wole patrzeć na nowsze kawałki niż na jakieś starocie :D:D:D

 

Rozumiem w koncu takie sa nasze gusta :wink:

Takie mieszanie staroci z nowszymi teledyskami zle mi sie kojarzy, czego dowodem moze byc VH-1 PL, stacji ktora lubilem tylko przez miesiac odkad ja do CP dolaczyli.

 

Wracajac do tematu, jakiegos zwisa na Carpe dostali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr Orbita napisal:

Nie no - możliwość jest zawsze, tylko wielkość czaszy ograniczeniem

Chyba zakupie wieksza czasze, np: o srednicy 3-ech metrow :lol: . Pytanie tylko, gdzie ją umiescic? Bo mieszkam w bloku :( Ciekawe jaki efekt wizualny daje taka antena na balkonie, hehe..

 

Pozdrawiam :)

Edycja: bogdan425 - boję się, że w porywach wiatru, antena ta, zbierze balkon. He, he, he..... :lol::lol::wink:

EDIT:Hehe, dobre, ale sie usmialem, ale pewnie nie tylko moj bo sasiadow tez :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni mam możliwość oglądania go dłużej (po kilkanaście godzin dziennie :lol: ) i muszę niestety powiedzieć, że mają skromną bazę muzyczną - utwory powtarzają się często :? Jakoś raz na dobę wymieniają zestaw (tzn. dodają kilka nowych, zabierają kilka starych) i znowu w kółko.

 

Ale ogólnie świetny dobór muzyki - całkowity kontrast np.: z VIVA Polska, czy MTV - dwa światy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona domowa: http://www.carpediemsat.eu Strona obecnie tylko "under construction", więc nic tam nie ma.

 

Docelowo kanał nie będzie niestety muzyczny, a ma mieć profil kulturalny (będzie prezentować dzieła sztuki, architektury itp.), a muzyka będzie tylko "wypełniaczem". Już dziś trafiłem na pierwszy program "nie-muzyczny" :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, na kanale CarpeDiem juz jest coraz mniej muzyki. Ostatnio gdy wlaczylem na ten kanal to byl na nim nadawany wloski Golf Television a pozniej mozna bylo poogladac dziela sztuki. Na poczatku nie bardzo mi pasowala nazwa kanalu do profilu muzycznego, szkoda :( bo kanal zapowiadal sie bardzo ciekawie. Teraz znowus nazwa mi nie pasuje, tym razem do profilu kulturalnego. Ehh, wlosi popsuli kolejny program. Kiedys gdy na samym poczatku startowal AllTV (kilka miesiecy temu) tez ciekawie sie zapowiadal . Teraz nawet nie wlaczam tego kanalu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Odkopuję temat, bo jako ciekawostkę powiem, że przy muzyce z tego kanału spędziłem Sylwestra. Myślałem, że już włosi całkiem go przerobili na badziewie, ale jednak nie - świetny dobór muzyki - niesamowicie miło czas sobie spędziłem 8) Gdyby mi nie wywaliło internetu zaproponowałbym go i wam, ale niestety admin sieci lokalnej uznał, że w Sylwestra nie potrzebuję internetu, wyłączył sieć i poszedł na imprezę :?

 

Wracając do tematu - zapewne na antenie muzyki będzie coraz mniej, ale na szczęście jeszcze nie zniknęła całkiem i nadal jej dobór jest naprawdę niezły - miła odmiana od VIVY/MTV itp. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...