Jump to content
Piotr

Carpe Diem

Recommended Posts

Ooooo, widzę (czytam), że kanał Carpe Diem cieszy się powodzeniem. Sprawdzę to sobie w domu. :lol:

-pozdrawiam :wink:

O 19-ej na Carpe Diem pojawil sie program.Z tego co widzialem winika ze to program kulturalny ,pojawilo sie tez inne logo italia tv( czy cos w tym stylu).Teraz znowu wrocily teledyski.

A dla mnie dno totalne to np. Viva, gdzie na okraglo leca same nowosci. Na Carpe leca starocie i jest wielu ludzi, ktorych to cieszy. Nowsze kawalki maja puszczac? po [beep]? Nie podoba sie to nie ogladaj.

I tak nie oglądam tego kanału...wole patrzeć na nowsze kawałki niż na jakieś starocie :D:D:D

Rozumiem w koncu takie sa nasze gusta :wink:

Takie mieszanie staroci z nowszymi teledyskami zle mi sie kojarzy, czego dowodem moze byc VH-1 PL, stacji ktora lubilem tylko przez miesiac odkad ja do CP dolaczyli.

Wracajac do tematu, jakiegos zwisa na Carpe dostali.

Mr Orbita napisal:

Nie no - możliwość jest zawsze, tylko wielkość czaszy ograniczeniem

Chyba zakupie wieksza czasze, np: o srednicy 3-ech metrow :lol: . Pytanie tylko, gdzie ją umiescic? Bo mieszkam w bloku :( Ciekawe jaki efekt wizualny daje taka antena na balkonie, hehe..

Pozdrawiam :)

Edycja: bogdan425 - boję się, że w porywach wiatru, antena ta, zbierze balkon. He, he, he..... :lol::lol::wink:

EDIT:Hehe, dobre, ale sie usmialem, ale pewnie nie tylko moj bo sasiadow tez :lol:

RafiX w naszym mieście można znaleźć nie jeden balkon na którym wisi stara antena paraboliczna o średnicy 1,8 m. Twoi sąsiedzi będą wkur... no zdenerwowani jak im zasłonisz widok z okna :wink:

Od kilku dni mam możliwość oglądania go dłużej (po kilkanaście godzin dziennie :lol: ) i muszę niestety powiedzieć, że mają skromną bazę muzyczną - utwory powtarzają się często :? Jakoś raz na dobę wymieniają zestaw (tzn. dodają kilka nowych, zabierają kilka starych) i znowu w kółko.

Ale ogólnie świetny dobór muzyki - całkowity kontrast np.: z VIVA Polska, czy MTV - dwa światy :wink:

Strona domowa: http://www.carpediemsat.eu Strona obecnie tylko "under construction", więc nic tam nie ma.

Docelowo kanał nie będzie niestety muzyczny, a ma mieć profil kulturalny (będzie prezentować dzieła sztuki, architektury itp.), a muzyka będzie tylko "wypełniaczem". Już dziś trafiłem na pierwszy program "nie-muzyczny" :(

Tak, na kanale CarpeDiem juz jest coraz mniej muzyki. Ostatnio gdy wlaczylem na ten kanal to byl na nim nadawany wloski Golf Television a pozniej mozna bylo poogladac dziela sztuki. Na poczatku nie bardzo mi pasowala nazwa kanalu do profilu muzycznego, szkoda :( bo kanal zapowiadal sie bardzo ciekawie. Teraz znowus nazwa mi nie pasuje, tym razem do profilu kulturalnego. Ehh, wlosi popsuli kolejny program. Kiedys gdy na samym poczatku startowal AllTV (kilka miesiecy temu) tez ciekawie sie zapowiadal . Teraz nawet nie wlaczam tego kanalu!

Właśnie przed chwilą znikł mi program carpe diem, a w jego miejsce pojawił się kanał typu sex-telefon. Nie wiem co to za kanał, ale już chyba go widziałem. Nie wiem jak u was?

Carpe Diem jest nadal, na dotychczasowych parametrach. Może po zakończeniu ramówki emitują sex reklamy.

Przykro mi to stwierdzac, ale tak czy siak zanosi sie ma kolejne badziewie made in Italy....

To było wiadome od dawna że ten kanał to jeden wielki badziew tak samo jak inne kanały włoskie typu wróżenie...no może poza Rai,która jako tako sie prezentuje ze swoją oferta tematyczną :D

Odkopuję temat, bo jako ciekawostkę powiem, że przy muzyce z tego kanału spędziłem Sylwestra. Myślałem, że już włosi całkiem go przerobili na badziewie, ale jednak nie - świetny dobór muzyki - niesamowicie miło czas sobie spędziłem 8) Gdyby mi nie wywaliło internetu zaproponowałbym go i wam, ale niestety admin sieci lokalnej uznał, że w Sylwestra nie potrzebuję internetu, wyłączył sieć i poszedł na imprezę :?

Wracając do tematu - zapewne na antenie muzyki będzie coraz mniej, ale na szczęście jeszcze nie zniknęła całkiem i nadal jej dobór jest naprawdę niezły - miła odmiana od VIVY/MTV itp. :D