Skocz do zawartości

Kanały MTV


wini_007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam 8 kaset vhs z nagraniami z Vivy Plus z analogu z Astry i pare teledysków z mtv2pop z lat 2003-2004, :D

trochę teledysków przerobiłem na wmv, ale jakośc nie najwyższa, :/

to były najlepsze kanały muzyczne jeśli chodzi o muzykę klubową , nawet clubland tv, cs dance tv, mtv dance, mooz dance

nie umywają się do tamtych, niemcy grają jescze coś z tych klimatów na im1 w paśmie dance culture, ale też ogólnie kiepska ta muza, nie to co kiedyś , stare czase nie wrócą już !!! :cry:

najlepszy jest m6 music club i m6 music hits pasmo dance/club i nrj hits , super muza klubowa z francji, szkoda że niedostepne w pl i nie ma promocji :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow. 8 VHS. This is amazing!

How do you digitize your VHS?

With a SVHS Rekorder mit a TBC you get the Best quali!

(Time Base Corrector. it will be stabilize the picture. its great, it looks like dvd quali!)

 

Edit: Look here. http://www.youtube.com/watch?v=1_Y1VvazOlk left without TBC (the picture is'n stable), right with TBC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,że obecnie jest mało po zgrywanych programów z vivy plus szczególnie z programu get the clip,dzięki temu znalazłbym zapewne wiele utworów,które zapomniałem a słyszałem,do dzisiaj nie mogę znaleźć kilku ;) szkoda że nasza viva polska nie może tego wprowadzić ponownie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Tak w ogóle, to nie wiedziałem, że na niemieckiej Vivie też był napis przy logu "tylko na ->" (screenshot). Cały czas myślałem, że to był polski twór :) Jakoś źle mi to w pamięci utkwiło.

I jeszcze z takich ciekawostek które wygrzebałem:

http://imageshack.us/a/img716/8351/linkinparksomewhereibel.png

Karaoke OK na VIVIE PLUS... Nawet już takiego programu nie pamiętam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już było w czasach gdy tak naprawdę ten kanał dobijano, a quizy i tego typu śmiecie zaczęły wypierać "GTC". Szczerze powiedziawszy gdy rozpoczęto ograniczanie "Get the clip", nie mogłem już tego kanału oglądać - jakoś nie jarało mnie karaoke, wolałem interaktywne listy przebojów ;) Czasem można było coś po polsku poczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ale myślisz, że z takim uporem maniaka szukają profili na Facebooku ze starymi nagraniami z VIVY? Myślę, że założyli rodziny, poszli do pracy, żyją dalej pełnią życia i nie podniecają się czymś co było kiedyś normalne, a dziś jest zwykłym wspomnieniem. Tak jakbyśmy mieli się podniecać każdym kanałem telewizyjnym, który wystartował w latach 90., a który był pierwszy na lokalnym rynku.... Telewizja się zmieniła, ludzie i ich oczekiwania też. To chyba dobra odpowiedź na to, czemu profil na FB ma tak mało fanów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol nic dodać, nic ująć. To, że strona pejsbukowa ma mało fanów o niczym nie świadczy. Dlaczego? Dlatego, że (choć niektórym trudno w to uwierzyć) nie wszyscy posiadają profile na pejsbuku. Poza tym ci, którzy byli fanami kanału dorośli, zwyczajnie może nie mają czasu na takie rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja natknąłem się na nowy filmik z vivy plus get the clip

to było tak zwane prezentowanie clipów by na nie zagłosować ;)

http://www.youtube.com/watch?v=GFtoNV42oM8

tu jest całkiem fajna kolekcja teledysków z vivy+ i mtv2pop, można oglądać i powspominać stare dobre czasy :)

chomikuj.pl/djrafik/Teledyski

To jest suuuuper ! :shock::jupi:

Może pojawią się tam filmiki z programów get the clip na vive plus,bardzo bym chciaaał :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...