Skocz do zawartości

Kanały MTV


wini_007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam dużo klipów nagranych z "GTC" - VIVA PLUS, VIVA GER.

W VIVE PL był mag. "GTC" w 2005, później wyleciał. Następnie w 2009 na krótki okres pojawił się "Hit Maker" - słaba podróbka "GTC".

Odziwo w ogóle nie pamiętam polskich wydań GTC ale według mnie jeśli chodzi o niemiecki program na vivie plus to fajniejsze teledyski były jak była żółto niebieska grafika,pamiętam tą radość jak pojawił się mój ulubiony clip,tylko liczyłem by nie pojawił się zamiast jego inny :mrgreen: adrenalina się wydzielała 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi tego programu jak i tego kanału,szkoda że mało jest pozgrywanych programów get the clip chętnie bym pooglądał i powspminał,naszą polską vive nie stać na taki program...

Bardziej chodziło o problemy techniczne, które wiązały się z tym programem. Kiedyś @Karol o tym opowiadał. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sentence jest tam dziewczyna w kapeluszu?

Nie chcę strzelać, za mało konkretów.

Na czym nagrywałeś?

Jeszcze wtedy na VHS.

Odziwo w ogóle nie pamiętam polskich wydań GTC ale według mnie jeśli chodzi o niemiecki program na vivie plus to fajniejsze teledyski były jak była żółto niebieska grafika

Żółto-niebieska grafika była bodajże od 2004-2006.

images?q=tbn:ANd9GcQ7cAneYtNl-nU9HJAo6YCnVKKbb0vQL8abSHMjb0MwAl5hD4wcnQ

 

images?q=tbn:ANd9GcQ5_S4oDuED9sFyez-feJwM38YeMo7A5ZHXk-HtuFW7tPpUkSZI

 

Wcześniej (2002-2003) grafika zajmowała dużo mniejszą część ekranu (2 szare paski u dołu ekranu).

 

W 2006-2007 było coś takiego:

images?q=tbn:ANd9GcTmx6DHe5_ZOU7pHW7ZluZ8g_ml0YkuFmlpuw15VQWYQdw41TcV

 

images?q=tbn:ANd9GcRfKgfCIaMY1z8b9nv83Aluc4g7WChpPuuJ2hu8h7iSTNcKN6q-Xg

 

images?q=tbn:ANd9GcRWpFqoB9MuiWbDZjW2DPgfQJgzWXqm26HA6DIBw0t6rL8Z0Y_p

pamiętam tą radość jak pojawił się mój ulubiony clip,tylko liczyłem by nie pojawił się zamiast jego inny :mrgreen: adrenalina się wydzielała 8)

Nie raz było trzeba czekać pół godziny na jeden klip, który załapał się w wielkiej trójce, a ciągle spadał w dół :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przegrywam kasety VHS na kasetę VHS. To przeżytek. Tylko i wyłącznie DVD wchodzi w rachubę.

 

Oprawę "GTC" niebiesko-żółtą na beżowo-szarą w VIVIE PLUS wymieniono wraz ze zmianą logotypów VIVA GER i VIVA PLUS (z kolorowych na szare\półprzeźroczyste). Sprawdziłem to w swym archiwum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schludniej wyglądała najnowsza oprawa :) Masz prawo jej nie pamiętać (nawet ja o niej zapomniałem - zajrzałem do archiwum i wróciły stare wspomnienia), gdyż była tylko parę miesięcy (do końca nadawania VIVY PLUS).

A możesz zrobić zapy jak wygląda obecnie GTC na Viva De? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej maniacy starej Vivy :P Mam do was prośbę poszukuję tytułów kilku nut z Club Rotation z podsumowania z 2002 roku

0:12-0:51 (muzyka w tle gdy mówi Daisy wiem ze taki kawałek niegdyś krążył po Vive de) , 7:11-7:30 , 8:30-8:49

Będę bardzo wdzięczny za każdą pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...