Skocz do zawartości

Kanały MTV


wini_007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To dlaczego potem dali parociki i nne beepy... Co :?: To już im nie przynosi strat :?:

Bo Parociki polegają na emisji kombinacji imion i nazwisk z komputera. Losowo generowane są nie tylko imiona ale także wszelkie wróżby, itp. SMSy tak naprawdę idą się je*ać u operatora numeru specjalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Zapominacie o takich kanałach jak MTV Base, oryginalny VH-1 czy VH1 Classic, które były dostępne między innymi w Wizji TV i były to świetne kanały.

Była też swego czasu polska stacja telewizyjna o nazwie MTV Classic, która najpierw zastąpiła wycofany z Polski VH-1, a po jakimś czasie przeobraziła się w VH-1 Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

nie wiem do końca czy to dobry temat, no ale kiedyś te programy leciały na mtv... więc czy na jakimś mtv można jeszcze pooglądać takie programy jak: beavis and butthead, jackass(z tego co orientuję się to jackass jedynie można czasami złapać na mtv pl oraz na mtv germany a jak jest na innych może ktoś napisać?) aha i jak jeszcze mogę o coś spytać kiedyś dosyć dawno leciał taki program chyba o nazwie "Blokersi" to chyba była wizja jeden czy coś czy teraz można gdzieś to obejrzeć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Projekt Vivy plus jak dla mnie był bardzo dobry ! Super program GTC a i stacja zarabiała na nim (sms-y) Pasma tematyczne GTC Różnorakość gatunkowa muzyki , oprawa graficzna dobra. Szkoda że nie ma już tej stacji ..........

 

a ludzie za nią tęsknią przykładem może być całe listy na you tube z jingl-ami teledyskami z Vivy Plus http://www.youtube.com/watch?v=fZreQAGbOSA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj pamietam gdy sie ogladało kanały muzyczne w latach 90 -tych przesyłu analogowego. Pamietm ze czesto rano wlaczałem TV posłuchac i poogladać ciekawych teledysków na VIVA ,a takze programów na MTV...wtedy mieli pomysły na tworzenie ...oczywiscie wszystko po niemiecku ale dało rade ogladac ;)

PS. pamietam kanał Onyx czesto były kocerty retransmitowane a takze najczesciej Jazz...

Pozdrawiam

 

Ale dodam jeszcze jako ciekaweostke o ile mnie pamiec nie myli ( po zminie kierunkowosci anteny sat. rotorem Onyx nadawany był z satelity Hot Bird, nie Astra) To tak odemnie aby nie namieszac w temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w latach 90tych nagrywałem sporo,klipów z vivy i obecnie wstawiłem takie krótkie przerywniki z vivy i mały mix prezenterów. ogólnie nic ciekawego bo fragmenty tylko kilko sekundowe, ale może kogoś zainteresuje:

 

http://www.youtube.com/watch?v=hEcX4CLI-uA

http://www.youtube.com/watch?v=jXIkFzOA6Nk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czytalem ten temat od poczatku i widze ze nie tylko ja uwazam ze dzisiejsze kanaly z "muzyka" zeszly na psy a to co sie tam pokazuje to "komercyjna papka" dla coraz bardziej "odmóżdżonej" mlodziezy.

Pamietam kanal MTV Europe w latach 90.Wtedy naprawde bylo po co wlaczac TV a dzis trudno mi wyobrazic sobie jakakolwiek impreze w tamtych latach bez tego kanalu.Wtedy MTV miala swietnych VJ-ow-Simone Angel,Paul King,Pip Dann,Steve Blame,Kristiane Backer,Toby Amies,dzisiaj jak widze tych [beep]ow na roznych stacjach typu Viva silacych sie na to zeby byc na luzie,i robiacych z siebie idiotow to mnie trafia szlagt.

MTV w latach 90 nadawala oprocz muzyki,rowniez swietne programy rozrywkowe,prowadzil je m.in niesamowity Ray Cokes.

A muzyka?Oczywiscie byla inna.Czy lepsza?Ja uwazam ze tak.Lubialem ogladac liste przebojow z Wielkiej Brytanii-Hit List UK,slynna liste Coca Cola Eurochart top 20.Co pol godziny byly nadawane wiadomosci,czesto prowadzil je Steve Bleme lub Sonia Soul.Kiedy zmarl Freddie Mercury,stacja MTV prawie caly dzien zamiast obrazu nadawala plansze z jego zdjeciem i data urodzin i smierci.W tle byla muzyka Queen.Dzieki tej stacji poznalem Nirvane,Soundgarden,Depeche Mode,The Cure,U2 i wiele innych wielkich grup muzycznych.Po upadku Berlinskiego muru pomalu dzieki MTV Europe wlasnie docierala do nas muzyka zza zelaznej kurtyny.Przeciez w tamtych czasach nie bylo zbyt wielu stacji radiowych(i dobrze!!!) a RMF FM nadawal na poczatku regionalnie i przez satelite Astra,wlasnie na kanale MTV.

Dzieki MTV wlasnie krztaltowaly sie gusta muzyczne moje i moich znajomych.Pamietacie takie programy?:

Beavis i Butt-head,Daria,The Real World,MTV Unplugged,MTV's Most Wanted,3 from 1,Headbangers Ball,Dance with Simone,Greatest Hits,Alternative Nation, Weekend Edition, The Big Picture,The Pulse,European Dancefloor Chart,Party Zone,Summer of MTV,Total Request Live...

Ach... to byly wspaniale czasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...