Skocz do zawartości

Kodi


Bartosz10
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.07.2021 o 21:05, jose arcadio morales napisał:

Wiesz może dlaczego od 6 lat nie powstała nowa wtyczka pod Kodi na kanały z Vectry?

Właśnie powstała aktualnie działająca wersja, testuję na PC i TV.

Jakość obrazu dobra, jedyny mankament to 25 FPS, ale tyle dają w tej usłudze.

 

vectra-pl2.jpg

vectra-pl.jpg

vectra-pl4.jpg

vectra-pl3.jpg

 

 

Edytowane przez Sentence
Przeniesiono do odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtyczka Vectra TV Online jest jeszcze przed oficjalną premierą, w odpowiednim czasie zostanie udostępniona wszystkim, a kod opublikowany.

 

 


Player.pl działa wyśmienicie na wtyczce od mbebe.

 

player.jpg

player.jpg

player.jpg

player.jpg

player.jpg

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy trwająca po 4-5 sekund zmiana kanałów zarówno w pluginie UPC jak i C+ to standard czy może po prostu zarówno Broadcom BCM2711 jak i Amlogic S950x3 + 4 GB RAM to jeszcze za mało na Kodi 19? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mówisz o module "Telewizja", to strzelam że tak.
Widziałem kiedyś jak wyglądają listy M3U w Kodi. One przekierowują do odpowiednich wtyczek.
Zanim kanał się uruchomi, wtyczka musi zrobić parę rzeczy: co najmniej wysłać żądanie do serwera DRM, a czasami nawet zrobić od początku logowanie użytkownika tzn. nawet jak ma zapisany login i hasło, to musi wysłać te dane na stronę logowania, potem wspomniany DRM, a na końcu sam strumień video.
To wszystko zależy od szybkości połączenia u Ciebie i na serwerze usługodawcy oraz stopnia jego "zapchania".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi bezpośrednio o wtyczkę, bo eksport do m3u to nawet nie działa, więc w jakieś podpinanie tego do głównej playlisty się nie bawiłem, choć początkowo właśnie miałem taki zamiar żeby sobie zrobić jedną z 3 usług.

Apka C+ czy UPC na Androida zmienia kanały w 1,5 sek. na tym samym łączu, WP Pilot to w ogóle w 0.5 sekundy, praktycznie za naciśnięciem przycisku, no ale tam nie ma DRM.

W przypadku Kodi 4-5 sekund niebieskiego kółeczka, potem jeszcze z sekundę przytnie i w końcu jest ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bgmnt No to w sumie na jedno wychodzi.

Wtyczki UPC nie znam, natomiast C+ od kilku dni używam i u mnie zanim się wtyczka w ogóle uruchomi, mija może nawet kilkanaście sekund, po czym pojawia się komunikat "Zalogowano ok" czy jakoś tak.

Początkowo też się zastanawiałem, dlaczego tak jest, ale akurat ta wtyczka jest chyba tak napisana że najpierw otwiera normalną stronę logowania (i to HTML-ową), podaje tam login i hasło, potem wysyła i dopiero można sprawdzić listę kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Zuzia napisał:

Eksport do m3u niepotrzebny, są gotowe listy do pobrania. U mnie jest m3u z EPG, tyle, że ja mam mocne urządzenia i Kodi 18.9.

Chyba luknę na tą apkę po bodaj roku, wtedy mnie nie powaliła na kolana.

Powiedz mi na jakim sprzęcie jaki posiadam będzie chodziła kodi najszybciej?

Lg oled ( przeglądarka ) czy Shield lub VU+ Uno 4K? Wszędzie maks internet na jaki pozwalają karty sieciowe w tych sprzętach.

Powiem szczerze, że ze względu na upie.rdliwą konfigurację nie chce mi się testować na każdym sprzęcie.😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tracer10 wtyczki Kodi dla UPC jakoś szczególnie nikomu nie rekomenduję jeśli jest do wyboru apka lub przeglądarka właśnie ze względu na kłopotliwą konfigurację. Mnie pasuje, bo mam zrobioną ręcznie listę m3u z EPG z wielu wtyczek w jednym miejscu i laucher dla kilkunastu serwisów plus wiele funkcji Kodi niedostępnych w standardowych apkach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtyczka dla Canal+ Online od mbebe.

Jest eksport kanałów do m3u więc można dodać do swojej listy.

 

VoD. Bitrate 6 Mb/s.

Przechwycenie-obrazu-ekranu-2021-09-18-1

 

Bitrate 8 Mb/s.

Przechwycenie-obrazu-ekranu-2021-09-18-1

 

Bitrate 6 Mb/s.

Przechwycenie-obrazu-ekranu-2021-09-18-1

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.09.2021 o 23:06, Zuzia napisał:


Wtyczka Polsat Box Go działa - to wersja płatna.

Czy będzie dostępna wtyczka Polsat GO - wersja z reklamami ? Chciałbym pooglądać stare seriale z Ipli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, daniel0range napisał:


Wtyczka Polsat Box Go działa - to wersja płatna.

Czy będzie dostępna wtyczka Polsat GO - wersja z reklamami ? Chciałbym pooglądać stare seriale z Ipli.

Najnowsza wersja wtyczki Polsat Box Go jest w repozytorium mbebe i tam też znajdziesz wtyczkę Polsat Go.

 

go.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie instalować byle czego, powyłączać niepotrzebne rzeczy, zoptymalizować konfigurację i będzie dobrze. Dla mnie laucher na wszystko w jednej aplikacji.

 

kodi.jpg

 

A także wspólna lista na kanały TV z wielu serwisów (z przewodnikiem) i długo mogę jeszcze wymieniać zalety.

 

 

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w temacie.Wiem wiem większość tak zaczyna, ale chodzi mi o wtyczkę cyfra+ online i działanie w kodi.Mam wtyczkę do kodi od mbebe i wszystko byłoby fajnie, gdyby nie te zacięcia obrazu.Mam dobry internet 750Mb/s.Jednak tnie obraz.Wszystkie inne wtyczki jak Netflix, HBO Go czy POLSAT BOX GO działają ok.Oprócz tego zacinania jest też to, że gdy oglądam jakiś program i wychodzę z niego to ustawia mi się na początku listy i znów od nowa muszę szukać programu.Np.oglądam Eurosport1 i chcę oglądać Eurosport2, po wyłączeniu tego pierwszego ląduję na początku listy na Planete+.Zuzia Ty jesteś oblatana jak Superman w kosmosie i może znasz powód tego co się u mnie dzieje.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...