Skocz do zawartości

ME 2008


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
Ja stawiam w tym roku na Holandię - w każdym detalu drużyna jest perfekcyjnie przygotowana. Pokazuje to m.in. ostatni mecz z Francją, wygrany przez Pomarańczowych 4-1.

 

Boję się tylko, żeby nie przytrafił się Holandii słabszy dzień, np. w półfinale. :?:

 

Laki jaka sensjacja? Turcy to mocna ekipa.

 

Teraz 100% faworytów nie ma. Jeśli wygra Austria z Niemcami też sensacji nie będzie. :?:

 

Ha ha wszyscy się śmieją z Czechów :P

 

Już wyobrażam sobie co by się działo, gdyby tak na miejscu Czechów byli Polacy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turcy pokazują jak się walczy; nie mają wielkich gwiazd ale mają drużynę, cały ten turniej kreuje u nich gwiazdy; jako bodajże jedyni wygrali mecze w których jako pierwsi tracili bramki; w ogóle to oryginalna drużyna na tych ME - chyba też jako jedyni otrzymali czerwoną kartkę; ciekawe czy mają w rezerwie przyzwoitego bramkarza; teraz mają ćwierćfinał z Chorwatami, a ci podobno ciągle balują - i w tym widzę szansę na turecki półfinał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj śmiać mi się chciało z Czechów.... :mrgreen:

Sami są sobie winni - kto im kazał przy stanie 2:0 grać antyfutbol ? :twisted:

W końcu to się zemściło i bardzo dobrze, a Nihat Kaveci udowdnił, że już od kilku lat jest świetnym piłkarzem.

Ja wcześniej obstawiałem za Turcją, i to dla mnie nie jest żadna niespodzianka- mają trochę lepszy zespół niż Czesi ( tym bardziej ze Rosicky im wypadł przed turniejem i już wtedy można było wysnuć teorię że nie wyjdą nawet z grupy , ale brawa za walkę , można powiedzieć że Polacy aktualnie grają 70 % zespołu Czech czy Chorwacji )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie piszmy kiedy to awansujemy (jakimi wynikami zakończą się mecze 3 kolejki), bo to naprawde nie jest dobre. Trzeba rozegrać swój mecz, wygrać go i tyle a nie kalkulować i gdybać, na papierze to każdy może wygrać. Ale spójrzmy na to z rozsądkiem - mamy bardzo małe szanse na awans, bo Chorwaci nie odpusczą przykładem jest mecz z eliminacji, kiedy pokonali Anglików 3-2 w nic już nie znaczącym dla nich meczu, bo awans mieli zapewniony - podobnie jak teraz.Podobne Niemcy oni zrobią wszystko by wywalczyć awans do dalszej gry.

Ps.Ja stawiam,Polacy wygrają z Chorwatami ale 1-0 a Niemcy gładko wygrają z Austriakami 3-0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

RAI niestety koduje swoje kanały na czas meczów Euro. Według SatKurier.pl, meczu Polaków FTA na HotBird nie będzie dane zobaczyć. Najbliżej jest do Astry 19,2 - mecz będzie transmitować kanał Eins Festival. Więcej informacji tu: https://satkurier.pl/news/41508/futbol-w ... 62008.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

135.pngTurcja 3-2 Czechy 58837.png

Turan 75' Kahveci 87', 89' - Koller 32', Plasil 62'

 

Czesi jadą do domu. Od 0-2 do 3-2 - wielki podziw dla Turków. Trochę końcówka nerwowa, czerwona kartka dla Demirela za popchnięcie Kollera i żółta dla Barosa (rezerwa). Ale to Turcy zagrają w 1/4 finału ;)

 

 

Widzę, że jesteś po imieniu z zawodnikami Tureckimi ;]

 

Turan, to imię Ardy ;] Kahveci to imię Nihata ;] A bramkarz ma na nazwisko: Volkan

 

Prawdopodobnie w bramce Turków w czasie ćwierćfinału stanie Rustu Recber bramkarz Besiktasu Stambuł

 

nie prawdopodobnie, tylko na bank. chyba wszyscy pamiętają to jak Rustu został najlepszym bramkarzem MŚ 2002 ;] To ten co sobie maluje takie paski pod oczami ;] Rustu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam Polska ;) Było, minęło, nic ciekawego nie pokazali ale święto futbolu trwa dalej!

No to mamy już 2 pary:

POR-GER

TUR-CRO

Coś mi mówi, że będzie półfinał z grupy B ;) czyli GER-CRO.

Niemcy są słabi, ale jakoś się człapią po tych ME i kto wie czy do półfinału się tak nie doczłapią...

 

Kto wygra? To byłoby chyba za proste by to była Holandia... to zawsze tak jest, że ten co gra pięknie dostanie czkawki wtedy kiedy rywal będzie słabszy...

 

Ile byśmy nie pisali, to i tak życie nas zaskoczy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najbardziej mnie wkurza, że im się nawet nie chciało chcieć!

:roll:

To co by było gdyby im się chciało ...

Mistrzostwo europy ? :>

 

Ludzie, Proszę WAs - więcej dystansu ....

bo najpierw większość chwali ich za walkę z Niemcami, a potem większość gani za porażkę z Chorwacja, pomimo że Chorwacja wygrała z Niemcami ... :roll:

 

Polski absurd doskonały... Bareja by się uśmiał ..

Leo, uciekaj z Polski - bo Cię zmiażdżą Polskością ... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzyciele! Cudów nie będzie. Jesteśmy najgorszą drużyną w tej grupie. A Chorwaci, już nie długo, to nam "wytłumaczą" :(

Gdyby nie ten rezerwowy "garnitur" - wytłumaczyliby więcej.

"Podłączyłem pada do laptopa, w którym mecz oglądałem. Chciałem im pomóc - ale nie pomagało. Wciskałem przycisk sprintu - lecz nie biegali. Wciskałem strzały - lecz nie strzelali" :(

I tyle - mecz się odbył, który - i które - pozostawiły rozpacz i nędzę. Nędzę i rozpacz.

Eh! Te małe "piłkarzyki"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i na kogo zganią- sędziego Łepskiego nie było a tu przegrać z drugim garniturem a może to było przyczyną tej porażki.Och kogo jak kogo ale zabrakło nam Jelonka,który jak by pociągnął to być może z tych naszych chłopaków coś by wycisnął.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałby się nam Olisadebe w szczytowej formie, albo chociaż Niedzielan.

 

A wracając do finałów - beznadziejnie to zrobili że 2 zespoły z tej samej grupy spotykają się już w półfinale. Na poprzednich mistrzostwach było znacznie lepiej pod tym względem. Super by było jakby był finał Hiszpania - Holandia, ale taki będzie pewnie półfinał :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepis rzeczywiście [beep]ski, najpierw mecz w grupie, potem już w półfinale, a tak np gdyby z grupy D wyszli Hiszpanie i Szwedzi to jeszcze dochodzą 2 mecze z eliminacji; podobnie z zasadą awansu z grupy - jakieś współczynniki z eliminacji wymyślają, a co eliminacje mają wspólnego z ME pokazała niestety nasza reprezentacja; jestem przeciwnikiem zwalniania trenera ale powinien się on trochę miarkować w swoich wypowiedziach, a to niemal każde pytanie go wkurza, albo według niego jest nie na miejscu, ciągle jest bez humoru i taki podminowany - nie oczekuję by skakał z radości ale naburmuszenie na cały świat też nie jest OK; dziennikarz jest od tego by pytać a trener by odpowiadać, a nie stroić fochy;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest dzisiaj szansa obejrzenia FTA meczu Polakow. Planowana jest relacja w RaiDue czy wie ktos czy kanal ten koduje na czas Euro 08 swoj sygnał ?

 

Mecz był FTA na węgierskim m2. Kanał ten pokazuje 4 ostatnie mecze grupowe (te "gorsze"), np. dzisiaj Holandia – Rumunia. Nie wiem tylko czy jest on w ogóle uwzględniony w dekoderach cyfry i enki, bo nadaje na takich trochę nietypowych jak na Hotbirda parametrach (12145 H, 3333 3/4).

A Włosi tym razem trochę przesadzili — kodują nawet powtórki meczów na Rai Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziennikarz jest od tego by pytać a trener by odpowiadać, a nie stroić fochy;

Dobra, ale oni zadają mu ciągle te same pytania ( szczególnie bezczelny jest Kołtoń - dla mnie jako dzienikarz i komentator - porażka sromotna :(

Ciągle tylko " dlaczego i po co, a jak to ./.. :> jak dzieci w przedszkolu ... a to naprawdę denerwuje.

 

Uważam że najwięcej złego zrobiły właśnie media , bo chwytają i ciągną za języki, kręcą, szukają , dekoncentrują ogólnie :evil: wymyślają jakieś wirtualne poprzeczki do przeskoczenia , jakieś analizy treningów ! - normalnie nóż się otwiera w kieszeni .... To wszystko jest naprawdę nie potrzebne i nikomu nie służy i na pewno LEO nie powinien odpowiadać na tak postawiane pytania takim ignoranckim [beep]om.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...