Skocz do zawartości

ME 2008


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla tych co maja anteny ustawione na HB :

 

Serbia - Kazachstan 20:45 - kanał RTS SAT

Portugalia - Armenia kanaly : Direct8 ; Armenia1 i RTP

 

Wszystko oczywiscie FTA . Na dekoderach cyfry z firmowa lista kanaly na pozycjach 304;316 i 330. Zobaczymy jak pojdzie naszym grupowym rywalom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko RTP w Vectrze;p ten mecz z Portugalią decydujący od jakimś względem? :>

być może nie będzie ....ale odbędzie się o 22.00 - a więc jak ktoś nie ma co dziś robić po meczu Polski, to czemu ma nie obejrzeć .... ?

chyba że ktoś np ma PS, a tam będzie Hiszpania - Szwecja też o 22.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macedonia - Chorwacja 2-0 :? A mówiłem, że Chorwacja wcale taka pewna tym ME nie musi być. Na szczęście Izrael uratował im tyłek i mamy Chorwatów w Euro :) Jeszcze im na korzyść wyjdzie ta przegrana, bo zamienią się z Holandią koszykami ;)

 

Nasz mecz jest nudny jak flaki z olejem. Widać, że Belgowie nie mają wprawy w sprzedawaniu meczów. No taką asystę zaliczyć na 1-0... 8) Zamiast dyskretniej coś zrobić, to jednemu nerwy puściły :lol:

 

Oczywiście taki żarcik, żeby mi tu ktoś zaraz nie zapluł z nerwów monitora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAMY HISTORYCZNY AWANS PO TYLU LATACH BRAWO BRAWO WIWAT POLSKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

Edycja RafiX: Co tutaj robi tyle wykrzykników? To jest sprzeczne z polską pisownią! Z uwagi, że zwyciężyliśmy, daruję te karygodne przewinienie. Żeby mi to było ostatni raz. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...