Skocz do zawartości

Co wybrać do Cyfrowego Polsatu


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewien dylemat.

Niebawem chce wykupić Cyfrowy Polsat. Problem polega na tym, że mam własny dekoder F 7318.

Teraz moje pytanie do was: czy lepiej dokupić do w/w dekodera moduł dostępowy czy lepiej brać dekoder polsatowski bez HD za 99zł :?:

Z jednej strony szkoda mojego dekodera bo poszedł by do piwnicy ale z drugiej EPG podejrzewam licho będzie na nim działać. Mówiąc krótko, które rozwiązanie jest bardziej uniwersalne przy założeniu, że CP nie będę oglądał przecież wiecznie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... no właśnie 7318 nieco mi szkoda aby dopełnił żywota gdzieś w piwnicy. A od strony działania, jakości itp. nie ma żadnych różnic między modułem a ich dekoderem :?: Moduł też można brać jako abonament czy tylko jako przedpłatę :?: Pytam bo na stronie CP nie ma nic o modułach :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... no właśnie 7318 nieco mi szkoda aby dopełnił żywota gdzieś w piwnicy. A od strony działania, jakości itp. nie ma żadnych różnic między modułem a ich dekoderem :?: Moduł też można brać jako abonament czy tylko jako przedpłatę :?: Pytam bo na stronie CP nie ma nic o modułach :?

 

 

Z tym modułem to jest że bierzesz na abonament. Ale i tak jest twój na własność. O ile nie zmienił się regulamin z zakupem dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Ja mam juz ten modułek na Fergusonie 8900 hd.Dziala rewelacyjnie jedynie mozaika przez pierwsze 2 sekundy jak HBO HD CZY EUROSPORT HD sie wlacza.Nic sie nie wiesza jakosc obrazu rewelacyjna.Z nim jest tak ze ierzesz go na 12 mcy jak ja z pakietem relax mix + hbo za 72.70X 6 potem 77.80X 6 lub na 24 miesiace w pakiecie familijnym lub familijnym +hbo.Jakosc dzwieku rewelacyjna.Podkreslam to poniewaz na dedykowanych dekoderach jest znacznie nizsza niz na tym co mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale Ty masz wyższej klasy dekoder a ja potrzebuję modułu do dekodera gdzie nie ma HD a przekaz jest SD. Chcę na tym oglądać pakiet RelaxMix bez HBO więc przypuszczam, że to inny moduł niż u Ciebie.

Czy HBO można do takiego modułu dołączyć np. po 3 miesiącach od podpisania umowy :?:

Czy nie lepszym rozwiązaniem jest przedpłata zamiast abonamentu :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

To te same moduly wez modul nie odbiera Twoj dekoder hd nic nie szkodzi i tam hd jest bezplatne a jak bedzie to nie kupisz pakietu hd proste.Hbo mozesz od razu wiziasc jak podpisujesz umowe lub dobrac pozniej wypowiedzenie to 3 m-ce skuteczne na koniec okresu rozliczeniowego.Jak zmienisz dekoder na hd wykupisz sobie opcje hd i poproblemie.Modul polsatu jest lepszy niz dekoder sd bo kosztuja tyle samo przeciez a modul ma wieksze mozliwosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe moduły są w sprzedaży (tj. z nowymi kartami), a nowszych nie będzie. O dekoderach HD PVR i temacie VOD Cyfrowy Polsat chyba zapomniał.

Lepiej brać moduł, bo na własnym odbiorniku poukładasz sobie kanały jak chcesz, działanie wcale nie będzie gorsze, bo dekodery platform mają zwykle podstawowe funkcjonalności, problemy z DiSEqC, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką prośbę. Zakładam, że to trzeba zrobić samemu więc czy ktoś mógłby podać link z możliwością pobrania listy kanałów do modułu Cyfrowego Polsatu działającego na F 7318.

BTW: Pierwszy wątek od góry. Jest tam Kolny Fergusona a powinno być chyba "klony".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...