Skocz do zawartości

Serie A


sławek2121
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

https://transfery.info/121773,oficjalnie-piatek-pilkarzem-milanu-transferowy-rekord-polski

 

 

 

 

 

Dziwna sprawa z tym numerem, bo dziewiątka to jednak dziewiątka. Może po prostu nie chcą zapeszać. Ostatni numer "9" zawinął się po kilku miesiącach, poprzedni "rywalizował" ostatnio o niechlubny tytuł Bidone d'Oro, a Fernando Torres który również trafił na San Siro w zimowym oknie zdobył później... tylko jedną bramkę. Może więc zarówno Piątek jak i klub chcieli przepędzić demony. Z tego co tutaj piszą to Higuain w Chelsea bierze numer dziewięć:

 

https://transfery.info/121772,oficjalnie-higuan-w-chelsea

 

Dobrą informację jest to, że Polak prawdopodobnie zagra już w weekend przeciwko Napoli Milika i Zielińskiego ?

Dziwna sprawa z tym numerem, bo dziewiątka to jednak dziewiątka. Może po prostu nie chcą zapeszać. Ostatni numer "9" zawinął się po kilku miesiącach, poprzedni "rywalizował" ostatnio o niechlubny tytuł Bidone d'Oro, a Fernando Torres który również trafił na San Siro w zimowym oknie zdobył później... tylko jedną bramkę. Może więc zarówno Piątek jak i klub chcieli przepędzić demony. Z tego co tutaj piszą to Higuain w Chelsea bierze numer dziewięć:

 

https://transfery.info/121772,oficjalnie-higuan-w-chelsea

 

Dobrą informacją jest to, że Polak prawdopodobnie zagra już w weekend przeciwko Napoli Milika i Zielińskiego ?

Edytowane przez Project_ALF
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, ja wolałbym biegać w koszulce z dawnym numerem Inzaghiego czy Van Bastena niż...

 

 

 

Po odejściu Gonzalo Higuaina tak prezentuje się aktualna lista TOP 10 rocznych zarobków (netto) w Serie A:

 

 

PS. Ptaszki ćwierkają, że Żurkowski jednak we Fiorentinie ?

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przypominam jak w 2001 r chwaliliśmy  Czechów że mają gwiazdy w serie A ,a naszych nie ma tylko Marek Koźminski w Brescia Calcio (co ciekawe grał z legendarnym Roberto Baggio ) .Teraz jest odwrotnie Milik , Szczęsny, Zieliński ,Sorupski, Piątek ,Teodorczyk .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AlF miałem na myśli sytuacje z przejściem Ronaldo do Juventusu, a podpisaniem umowy z Arabią.

 

Krzysztof Piątek tym transferem pomógł... Eleven :D Mateusz Święcicki z głównym wydaniu Wydarzeń w materiale o nowym piłkarzu Milanu podpisany ''Eleven Sport, komentujący mecze Serie A''. Piotr Dumanowski w głównych Faktach  w materiale o najdroższym Polaku ''Eleven Sports''. Czyli ludzie, którzy dowiedzieli się o Piątku przy okazji dowiedzieli się o Eleven. Chociaż trudno ich nie znać, jeśli kogoś interesują prawa sportowe.

Ten ruch sprawia, że Genoa będzie intensywnie oglądać ''polski rynek''. Ja bardzo bym chciał zobaczyć Żurkowskiego w klubie, który da mu nie tylko rozwój, ale przede wszystkim podstawową jedenastkę.  Dobry ruch Drągowskiego.

 

 

Czekam na weekend, na przebitki między Milikiem a Piątkiem. Na gola jednego i obraz z kamery na drugiego. Na gola Piątka, i rewanż Milika. Na wielki mecz na szczycie z bramkami polaków :popcorn: Rewanż możliwy już we wtorek :brawo:Najmocniejsza obsada Coppa Italia - to mi się podoba. A za tydzień Roma - Milan.  Pozostałe ważne daty dla Piątka 17.03 Milan - Inter i 7 kwietnia mecz z Mistrzem.
 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, MartinFC napisał:

AlF miałem na myśli sytuacje z przejściem Ronaldo do Juventusu, a podpisaniem umowy z Arabią.

 

Krzysztof Piątek tym transferem pomógł... Eleven :D Mateusz Święcicki z głównym wydaniu Wydarzeń w materiale o nowym piłkarzu Milanu podpisany ''Eleven Sport, komentujący mecze Serie A''. Piotr Dumanowski w głównych Faktach  w materiale o najdroższym Polaku ''Eleven Sports''. Czyli ludzie, którzy dowiedzieli się o Piątku przy okazji dowiedzieli się o Eleven. Chociaż trudno ich nie znać, jeśli kogoś interesują prawa sportowe.

Ten ruch sprawia, że Genoa będzie intensywnie oglądać ''polski rynek''. Ja bardzo bym chciał zobaczyć Żurkowskiego w klubie, który da mu nie tylko rozwój, ale przede wszystkim podstawową jedenastkę.  Dobry ruch Drągowskiego.

 

 

Czekam na weekend, na przebitki między Milikiem a Piątkiem. Na gola jednego i obraz z kamery na drugiego. Na gola Piątka, i rewanż Milika. Na wielki mecz na szczycie z bramkami polaków :popcorn: Rewanż możliwy już we wtorek :brawo:Najmocniejsza obsada Coppa Italia - to mi się podoba. A za tydzień Roma - Milan.  Pozostałe ważne daty dla Piątka 17.03 Milan - Inter i 7 kwietnia mecz z Mistrzem.
 

Data mojego postu, który zacytowałem to 6 czerwca 2018 roku czyli jeszcze przed transferem Ronaldo. Myślę więc, że podpisanie umowy z Saudyjczykami nie miało związku z transferem CR7. 

 

Włosi jedyne co to mogą tylko żałować, że te umowy na prawa TV do Serie A i rozgrywania meczu o Supercoppa nie zostały podpisane po transferze Portugalczyka, bo myślę, że mogliby wynegocjować lepsze umowy.

 

Cóż każdy chce coś uszczknąć z tego tortu o nazwie Piątek w Milanie. Wczoraj w Sporcie po Wiadomościach (a właściwie po programie "Alarm") TVP nie wspominała właściwie nic o dzisiejszym meczu Serie A między Milanem, a Napoli tylko o... zbliżającym się meczu Pucharu Włoch. 

 

Na pewno jestem ciekawy oglądalności meczu Milan - Napoli w stacji Eleven, bo chyba już dawno żaden mecz Serie A nie był aż tak rozreklamowany. 

 

https://satkurier.pl/news/177479/serie-a-piatek-vs-milik-w-eleven-sports.html

 

W ogóle ta kolejka jest bardzo ciekawa, bo to jedna z tych serii gier gdzie mamy wiele meczów hitowych, które mogą (choć nie muszą) zmniejszyć lub zwiększyć dystans do Juventusu:

 

Milan - Napoli

Atalanta - Roma

Torino - Inter

Lazio - Juventus

 

Na papierze lepsi są goście, ale jak wiemy gospodarzom zawsze jest łatwiej. Kiedy jeśli nie po takich meczach mamy spodziewać się roszad w tabeli? Każdej z tych drużyn bardzo zależy na punktach. Wszystkie mają ambicje. Każda o coś walczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Project_ALF napisał:

Cóż każdy chce coś uszczknąć z tego tortu o nazwie Piątek w Milanie. Wczoraj w Sporcie po Wiadomościach (a właściwie po programie "Alarm") TVP nie wspominała właściwie nic o dzisiejszym meczu Serie A między Milanem, a Napoli tylko o... zbliżającym się meczu Pucharu Włoch. 

 

 

Bo TVP robi sobie prywatę za publiczne pieniądze i wspomina głównie o wydarzeniach, które są przez nich transmitowane. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.01.2019 o 09:12, Pawop napisał:

I skończy jak Drągowski

Ja również nie polecałbym tego kierunku, bo we Florencji właściwie poradził sobie tylko jeden Polak - Artur Boruc. Poradził znaczy się, że nie zawiódł, ale żeby był jakąś wiodącą postacią ligi to też nie możemy tak powiedzieć. Ot, solidny i tyle. 

 

Wolski, Błaszczykowski, Drągowski = żaden się w tym klubie nie spełnił. Fiorentina w tej dekadzie to taki klub, który ma ambicje na coś więcej niż tylko grę w Lidze Europy i ich plany zawsze szlag trafia pomimo wielu ciekawych piłkarzy, bo tam konkurencja na wielu pozycjach jest bardzo duża i to właśnie głównie to sprawiło, że ta trójka Polaków sobie nie poradziła. 

 

Szkoda, bo to taki klub z którego można się wybić do jeszcze większego:

 

- Alonso | Chelsea

- Vecino | Inter

- Jovetic | Manchester City

- Bernardeschi | Juventus

- Savić | Atletico

- Neto | Juventus

- Cuadrado | Chelsea

- Ljajić | Roma

- Montolivo | Milan

- Behrami | Napoli

- Nastasic | Manchester City

 

A to tylko przykłady z tej dekady (2010-2018)

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, SatExpert napisał:

 

Czyli pozostaje nam nic innego tylko kibicować by Milik strzelił szybko dwa gole :D

 

 

Bereszyński i Linetty wracają do podstawy Sampy :)

Edytowane przez MartinFC
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, shark napisał:

Puchar Anglii - nie ważne kto z kim gra, zawsze trafią się ciekawe pojedynki oraz ponadto liga niemiecka oraz holenderska.

Tak jak piszesz, kto co lubi, ale określenie „polscy snajperzy” uważam są na wyrost?

Puchar Anglii to był wczoraj - dziś z niego zostały same ochłapy. ?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz jak każdy inny (Milan-Napoli)  warto być może na niego chwile przełączyć - są napewno zwolennicy tej ligi, ale dmuchanie balonu o nie wiadomo jakich polskich piłkarzykach to kompletna przesada, tym bardziej, że jeden z nich będzie od samego początku grzać ławę. Akurat grę tych 2. zespołów prowadzić i kierować będą inni zawodnicy, a niżeli Arek czy ten drugi, nawet imienia jego nie pamietam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli lepiej obejrzeć i  ekscytować się dowolnymi drużynami z Anglii niż meczem, w którym może zagrać trójka Polaków, w tym medialny transferowicz.

 

Sampdoria 4-0 Quagliarella z rekordem Batistuty, gol Linettego po ładnym podłączeniu się do akcji i Manolo Gabbiadini. :D  Szans na indywidualny rekord za tydzień w Neapolu :P

 

Zieliński i Milik w podstawie, może gol Ziela? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...