Skocz do zawartości

Ulotki platform CYFRA+ i Wizja TV


wini_007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Ja mam sam talerz po Wizji... ach fajnie tak powspominać :)...

Miałem tez do nie dawna ten talerz,ale po ostatniej wichurze zmienił się w paragraf :(

Strata jest nieoceniona,bardziej w sensie sentymentalnym :(

 

Z ulotek pamiętam takie jedne hasło reklamowe "Na jesienną słotę,wizja tv za 3 złote" dobre,he he. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja miałem 2x Wizje TV potem jak kupiła ją Cyfra + rozwiązała matula umowę . Co do anteny u mnie też wisi jeszcze z napisem WizjaTV

1PHILIPS_DSX6010.jpg ah ten dekoder kiedyś to było to żadnych problemów . I nie obchodziła klienta instalacja przychodził instalator podłączał i oglądałeś... nawet jak coś się psuło dzwoniło się i pomagał .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 10 miesięcy temu...

Wyszła taka sytuacja, że muszę w trybie pilnym zeskanować wszystkie ulotki jakie mam, bo nie mam gdzie dłużej trzymać makulatury ;) Poprzednio już wrzuciłem kilka, uzupełniam je o wszystko, co mam. Ponieważ nie bardzo mam gdzie i jak załadować komplet ulotek, zebrałem wszystko w archiwum ZIP i wrzuciłem tu: download/ulotki.zip

Znajdziecie tam 120 plików graficznych. Są to skany ulotek z moich zbiorów własnych, głównie z okresu 1999-2001, ale są też 2006 dla CYFRY+. Jeśli będziecie to gdzieś przeklejać, to proszę zostawić info o autorze, bo skanowałem to dwa dni, sporo roboty mnie to kosztowało - z góry dziękuję.

 

Astra: 7 ulotek (od 3 do 7 są do siebie podobne, ale nie identyczne!)

CYFRA+: 13 ulotek

Cyfrowy Polsat: 1 ulotka

Plus GSM: 1 ulotka (cegłofony :D )

Wizja TV: 14 ulotek

 

Astrę dorzuciłem, ponieważ dotyczy czasów Wizji TV, a Plus GSM jako ciekawostkę (Nokia 6210 za 599 zł - :lol2: )

Ulotki nie są poukładane chronologicznie - kolejność przypadkowa! Jeszcze przeglądam papiery, jeśli coś znajdę, to dodam, ale z ulotek platform to chyba komplet; za to zlokalizowałem nieco archiwalnych ramówek kanałów TV; wrzucę też jak poskanuję (to trochę zajmie).

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Płatność z góry za cały rok mi się wtedy podobała. Powinni do tego wrócić. Oprocentowanie lokat jest teraz marne. Jak ktoś ma wolne np. 1000 zł to po roku na lokacie zarobi parę złotych. Gdyby za opłacenie abonamentu za cały rok z góry dostawał miesiąc gratis to "zarobiłby" wtedy kilkadziesiąt złotych :) A przy okazji nc+ dostałaby całą kasę z góry i mogła nią obracać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tutaj skan ulotki Cyfry+ z 2000 roku: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... 9c2ad.html

Pragnę dodać że minęło od tego czasu 15 lat.

Heh, widać, że już wtedy dawna CYFRA+ miała "manię" podawania w ulotkach i wliczania "sztucznie" do swoich pakietów również kanałów niekodowanych (FTA), za odbiór których przecież się nie płaci... :? CYFRA+ postępowała tak do samego końca, tak samo robiła potem również dawna n'ka. Tylko Cyfrowy Polsat nie stosuje takich praktyk. Przynajmniej na swojej stronie internetowej...

Ale to tak na marginesie, bo nie o tym jest niniejszy wątek. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy pre paid się bardzo opłacało wtedy było co oglądać discovery to było prawdziwe discovery no i Marcopolo wypas . Nie było HD większość miała kineskopy do 32' był też krótko dostępny Polsat

Wtedy była Wizja P2C i Cyfra+ i by mieć wszystko na 1 sprzęcie trza było nabyć słynnego Humaxa który mógł wszystko ogarnąć jeśli chodzi o karty i Camy.

Patrząc na ulotke widać logo F1 z 7 kamer przecież korzystali wtedy z sygnału słynnego PALCO w TELE+ i od tego sie wszystko zaczęło.

 

Liczba kanałow FTA spada nawet w Italii zastępowane są kanałami płatnymi. W 2014 roku czytałem raz na forum platformy Dish ktoś się wypowiadał że idziemy w kierunku by wręcz wszystko było płatne dobrze że jest jeszcze DVB-T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Ja mam tutaj skan ulotki Cyfry+ z 2000 roku: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... 9c2ad.html

Pragnę dodać że minęło od tego czasu 15 lat.

2000 r.? Hmm... To ja pamiętam jak się pojawiła opcja "3 wymiary Discovery" z tymi samymi kanałami, ale zamiast Discovery Sci-Trek Channel już z Discovery Science Channel i nie przypominam sobie, żeby były w dekoderze przed tym pojawieniem się tej opcji, a mając kilka lat, to jednak już skakałem po kanałach. Czyżby przez jakiś czas tych kanałów nie było i dołączono je na nowo? Albo ja po prostu już nie bardzo pamiętam.

 

16:9 na CANAL+ w tamtych czasach? WOW! :D Zaskoczyłem się.

 

Ale +F1 (czy jak to tam się nazywało) pamiętam. Były bodajże od poz. 50 w górę :D Aż dziwne, bo wtedy miałem może z 4 czy 5 lat... :D I tak od małego za tą telewizją i zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po głębszym wniknięciu patrząc na plakat po prawej stronie czy to nie jest Natasha Urbańska? on była dość długo "misiaczkiem cyfry" potem była Kasia Glinka ale widać też logo Canal+ HD więc bliżej do 2008 bo to były raptem testy a w 2009 wchodziły dreamboxy 800 Kathreiny. Widać 2 Kineskopy a to nie były czasy tanich LCdków. Ulotka Polsatu z tą postacią na końcu też mówi mi o 2008r.

 

Myle sie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...