Skocz do zawartości

Liczba abonentów


djclassic
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda CP jest troche tanszy ale n-ka ma za to lepsza oferte programowa nie wspominajac juz o technice. A ja i tak zostaje przy Cyfrze+ :wink: A gdybym juz sie zdecydowal na druga platforme to napewno nie wziolbym Polsatow :P A z ta liczba abonentow CP to cos mi sie nie zgadza. Moze faktycznie ma wiecej ale jeszcze nie tak dawno byli do tyłu chyba o 100 tys abonentow o ile sie nie myle a teraz odrazu przegonil Cyfre :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z ta liczba abonentow CP to cos mi sie nie zgadza. Moze faktycznie ma wiecej ale jeszcze nie tak dawno byli do tyłu chyba o 100 tys abonentow o ile sie nie myle a teraz odrazu przegonil Cyfre :D

 

Przegonili Cyfe bo sa tani w stosunku do oferty! Najwyzszy pakiet kosztuje 50zł z tyloma kanałami! Mniej niż Full w N-ce (cena abo)!

Widać ludziom nie przeszkadza brak kanałów Premium!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w ciagu miesicy wakacyjnych sprzedali około 100 tys. Nie realne. Dane sa lekko naciagane. Patrzac na poziom sprzedarzy CP od poczatku roku a ostatnie 3-4 miesiace to tempo wzorstu drastycznie wzrosło. Co jest nie realne, ze wzgledu na m.i start N. Ciekawe czy nie jest to liczba faktycznie sprzedanych dekoderów. A z liczba abonetów to nie ma do końca zwiazku. Bo czesc osob posiada którys z kolejy dekoder CP a w statystykach liczy sie jako nowy klient.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nierealne? Popatrz na polskie wsie. Aż sie roi od anten z logo Polsatu.

A ile osób kupiło sam dekoder i większą antenę.

Jeszcze rok, półtora roku temu tak nie było. Były też promocje, oraz jak pisał mój poprzednik Mistrzostwa. Romar7.

 

P.S. Zobaczycie ile osób kupi teraz mini!!! Romar7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ponad 100 tys abonetów wiecej niz przed mudniale. A to jest mało realne aby tylko osob nabyło to w tym okresie. Miesiace wakacyjne sa najczesciej miesiacami recesji na rynku. Do tego nalezy doliczyc odchodzacych abonetów co automatycznie zwieksza ta liczbe nowycj klientów. Ale patrzac na to co działo sie od poczatku roku to musiałby nastapic jakies pobudzenie klientów na CP a nic nie wydarzyło sie co mogłoby to zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze to nie bylo 100tys, tylko mniej, nie wiem - faktem jest, ze CP oglosił, że prześcignął C+, po co mialby kłamać?? aby UOKiK się ich czepiał zamiast C+ (jak było dotychczas?). a nawet jeśli C+ ma wiecej abo, to w swietle ostatnich dzialań obu platform, mozna przypuszczać, ze lada chwila się to zmieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy że CP ma te ponad 800tys, C+ coś koło tego to jest konkurencja, ale do czasu, a jak przyjdzie im pomysł aby jednak połączyć siły? przyjrzyjcie się : C+ to bardziej prestiżowa i droższa platforma, CP tańsza lecz ze znacznie szerszym spektrum kanałów- razem to prestiż i bogactwo programowe, gdyby poszli razem jako ewentualna przeciwwaga gdyby rzeczywiście "n" nabrał rozmachu to po "ślubie" od razu mają min 1,5 mln abonentów ! i ile wolnej przestrzeni na transponderach na kolejne kanały. Kiedy "Nka" do tego dojdzie? Nie ma szans w/g mnie. :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyfra+ podaje oficjalnie ile ma abo,polsat tego nie robi- i polegamy na informacjach zewnatrz- a one sa nie prawdziwe- np. dane z gazety wyborczej- pisalem o tym jeszcze na starym forum- w wywiadzie z libickim- sie chlopak chwalil ze juz prawie doganiaja - wywiad pod koniec sierpniato link https://satkurier.pl/?cyfrowy_polsat ... &id=33794- watpie ze nagle cyfra+ stanela sprzedaz a tam ludzie pobiegli- w tym czasie na polsat nie bylo zadnej promocji a cyfra- mam porownanie sie calkiem dobrze sprzedawala- w porownaniu do polsatu 70/30 - wiec dane ze polsat ma wiecej sa nie prawdziwe.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawop

 

Nie czytasz uważnie postów- pisałem szersze spektrum a taki ma CP, C+ ma bardziej prestiżowy zestaw w którym jest np. Canal+ film, czy HBO. A apropo liczby abonentów to gdybyś dodał 800.000 +800.000= to przeważnie daje milion sześćset a ja podałem 1.5 mln, więc 100tyś. Od razu wyciąłem na taką ewentualność :lol:

 

cyfra+ podaje oficjalnie ile ma abo,polsat tego nie robi- i polegamy na informacjach zewnatrz- a one sa nie prawdziwe- np. dane z gazety wyborczej- pisalem o tym jeszcze na starym forum- w wywiadzie z libickim- sie chlopak chwalil ze juz prawie doganiaja - wywiad pod koniec sierpniato link https://satkurier.pl/?cyfrowy_polsat ... &id=33794- watpie ze nagle cyfra+ stanela sprzedaz a tam ludzie pobiegli- w tym czasie na polsat nie bylo zadnej promocji a cyfra- mam porownanie sie calkiem dobrze sprzedawala- w porownaniu do polsatu 70/30 - wiec dane ze polsat ma wiecej sa nie prawdziwe.pozdro
richi26- nie neguje Twoich słów, ale "co kraj to obyczaj" niedawno rozmawiałem akurat na ten temat z kumplem, który rozprowadza i montuje C+ i także CP i tu stosunek był 4/5 do 1ego na korzyść Polsatu! Więc trudno wyczuć jak gdzie dany towar schodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyfra+ podaje oficjalnie ile ma abo,polsat tego nie robi- i polegamy na informacjach zewnatrz- a one sa nie prawdziwe- np. dane z gazety wyborczej- pisalem o tym jeszcze na starym forum- w wywiadzie z libickim- sie chlopak chwalil ze juz prawie doganiaja - wywiad pod koniec sierpniato link https://satkurier.pl/?cyfrowy_polsat ... &id=33794- watpie ze nagle cyfra+ stanela sprzedaz a tam ludzie pobiegli- w tym czasie na polsat nie bylo zadnej promocji a cyfra- mam porownanie sie calkiem dobrze sprzedawala- w porownaniu do polsatu 70/30 - wiec dane ze polsat ma wiecej sa nie prawdziwe.pozdro

 

 

wiarygodnośc danych Cyfry+ jest taka sama :P

 

A tak serio to nie możemy wiedzieć jak jest naprawdę, bo nie mamy wglądu w dokumenty żadnej z tych firm, więc tak naprawdę nie ma o czym rozmawiać. To tak jak byśmy mieli dyskutować o człowieku którego nikt nigdy na oczy nie widział.

 

tu tylko możemy opierać się na tym co nam powiedzą panowie z CP i C+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...