Skocz do zawartości

Bridge TV i RTG TV


BridgeTV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...

Oglądając kanał muzyczny Bridge TV, można natknąć się na materiały promocyjne nowego projektu tej telewizji pod nazwą Russian Travel Guide (RTG TV). Za oba kanały odpowiada syberyjska spółka naftowa Burnefetegaz.

 

Zrobiłem zap telefonem, choć marnej jakości jest zdjecie, to można coś tam zobaczyć ;)

0410215519.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, że tak się stanie.

Bridge TV to bardzo dobry kanał, jakość obrazu jest lepsza niż na początku. Dźwięk porządny, muzyka fajna. Nie ma na nim non stop tych głupich konkursów jak na Ru TV. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To już jest koniec Bridge TV z satelity Hot Bird... Jakiś czas temu usunięto dane techniczne kanału dla tej pozycji satelitarnej, które były zamieszczone na oficjalnej stronie Bridge TV: http://www.bridgetv.ru/sat.htm

 

Straciliśmy dobry kanał muzyczny, pozostaje oglądać stację przez Internet, np. http://www.corbina.tv/ albo z satelity Eutelsat W4 (36.0E), ale trzeba posiadać odpowiedni konwerter.

 

Ale za to zyskaliśmy inny atrakcyjny kanał, dokumentalny Russian Travel Guide (RTG TV). Jestem tylko ciekawy, jak długo ten kanał będzie nadawany na 13.0E w formie niekodowanej, w Rosji RTG TV będzie oferowany operatorom kablowym za dodatkową opłatę... No cóż, nie zostaje nic innego jak czekać na kolejne informacje od rosyjskich serwisów informacyjnych. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No cóż. Szkoda najlepszego moim zdaniem kanału muzycznego na 13E, zarówno jeśli chodzi o muzykę, jak i jakość. Strata nie będzie jednak duża, jeśli FTA pozostanie RTG TV. Zaciekawiła mnie ta stacja. Zapowiada się naprawdę dobrze i jeśli będzie niezła, to może stanowić interesujący dodatek do Travel Channel, który też ma rosyjską fonię. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Bridge TV, a szkoda będzie jeszcze większa, gdy właściciel wpadnie na pomysł zakończenia dystrybucji drogą FTA z HotBirda swojego nowego dobytku RTG TV. Wtedy nie będzie jednego, ani drugiego. :woot: Według informacji jakie znalazłem w internecie, RTG TV ma być nadawane w emisji testowej do września br., wtedy ruszy już normalny program bez znaczka "TEST". Także bardzo możliwe, że po wakacjach pożegnamy ten kanał :?

A czy działa komuś Bridge TV przez Internet na stronie corbina.tv??

Bo mi na chwilę obecną nie chce działać ten kanał.Mam najnowszego Windows Media Player-a.

W tej chwili działa, leci blok teledysków pod nazwą Bridge in Time - same perełki ;), ale wczoraj rzeczywiście były jakieś problemy... Choć w żółwim tempie, ale teraz się odpala, posiadam internet 2 Mbps.

 

PS: Zmodyfikowałem nazwę wątku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Bridge TV był lepszym dodatkiem FTA niż obecny RTG TV. O kolejny kanał muzyczny na 13E mniej. Wcześniej zabrali MTV Austria, Music Box Italy...a teraz Bridge TV. Zamiast tego mogli by dać np. Piervyj Muzykalnyj Telekanal lub jakiś inny muzyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na odbiór Bridge TV z corbina.tv chyba ma wpływ posiadane łącze internetowe. W tej chwili mam poniżej 1 Mbps i nie chce się odpalić, ale jak Internet przyśpieszy, to nie ma problemów - buforuje i działa. A jak jest u Was?

 

Stream do Bridge TV znajdziecie tutaj: http://www.corbina.tv/transmission/ (wystarczy kliknąć na logo kanału).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Anonymous

Naprawdę muszę przyznać, że bardzo profesjonalnie wygląda ten RTG TV :P 2 ścieżki dźwiękowe (ENG i RUS), niezła jakość, fajne logo, ciekawe audycje tylko zachęcają do oglądania :D Szkoda, że będzie dostępny tylko do 1. września :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...