Skocz do zawartości

GI S780 CRCI


Rekomendowane odpowiedzi

Proszę nie sugerować się gwiazdkami, wielokrotnie powtarzałem na forum, że w praktyce kto ile dostanie to jest niekiedy nawet dzieło przypadku, od dawna nikt tego na poważnie nie kontroluje, docelowo to chyba wywalimy, bo wprowadza zamieszanie. Nie gwiazdki wyznaczają klasę produktu, tylko analiza opisu, parametrów technicznych i poczytanie opinii o produkcie, choćby na naszym forum, a najlepiej testów w drukowanym SK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach w tym sensie High End, kiedyś już na forum Mr. Orbita pisał jak są przyznawane gwiazdki, więc można poszukać i zobaczyć na czym to polega.

 

O i Mr. Orbita mnie wyprzedził.

 

Skoro masz Fergusona HD i się sprawdza to weź i Fergusona SD. Osobiście przed zakupem GI S-780 zastanawiałem się też nad Fergusonem FX-7600UCI, ale wybór padł na GI. Czy dokonałem dobrego wyboru tego nie wiem, ale jak na razie jestem zadowolony. Obejrzałem cały mecz w ręczną i nie było żadnych problemów. :wink: Jeśli zastanawiasz się nad GI S-780 do Cyfry+ to nie powinno być problemów, bynajmniej ja takowych nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do tego co napisał eMTi. Też mam XSpeeda X780 i jestem z niego bardzo zadowolony. Były co prawda niewielkie problemy z przepuszczeniem uprawnień w Cyfrze+, ale teraz odpukać jest ok. Oprócz Cyfry+, odbieram na tym tunerze Cyfrowy Polsat i Telewizję na Kartę i jak na razie wszystko chodzi bez zarzutu. Zdarzają się czasami (szczególnie na Canal+ Sport) chwilowe zakodowania kanału, ale po przełączeniu na sąsisedni kanał i powrocie na ten oglądany wszystko wraca do normy. Są to jednak rzadkie sytuacje, więc jak dla mnie póki co nie stanowią problemu. Przed zakupem GI-S780 też zastanawiałem się nad zakupem jakiegoś Fergusona, ale ja akurat przeczytałem opinie, że Ferguson z kartami kilku pakietów nie współpracuje zbyt dobrze. Zdecydowałem się więc na Golden Interstara S-780 XSpeed i nie żałuję. Mam ten sprzęt od 6 tygodni i już wiem, że był to dobry wybór. Ponadto Interstar oferuje fachową pomoc, na bieżąco można zgłaszać swoje uwagi i problemy na ich forum i jeśli tylko mogą, to starają się pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę ja skrytykuję co do designu. Jeden ma jakieś "pokrętło"(Ferguson), a drugi znów jakąś "tarkę"(GI). Na plus dla Fergusona to mogą być wymiary, Ferguson mniejszy od GI i to dosyć sporo. Ale to tylko takie [beep]oły, które raczej nie powinny decydować o wyborze.

 

wcale nie krytykuję sprzętu,Panowie!!

To dobrze, do Poznania nie mam wcale tak daleko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jestem całkiem nowy.Mam m.inn.BSata-S780 CRCI to pewny tunerek,ale zmiana list ulub.w nim to katastrofa.Trzeba wykonać min.6 przycisków na pilocie by zmienić listę.To archaiczne,jak to pięknie jest w fergusonach serii ..18,a sort.kanałów każdej listy na stałe w dowolny sposób.Czy takie sortowanie istnieje w jakimkolwiek nowszym tunerze?? Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Żeby zmienić listę ulubionych w GI S-780 należy nacisnąć "serduszko", następnie "strzałkę" w prawo, wybrać listę "strzałkami góra/dół" i dwa razy nacisnąć OK. I to wszystko :D No, chyba, że można inaczej to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BSat S780CRCI to to samo co GI S780CRCI,tylko w innej obudowie.Więc przycisk ,,serduszko''otwiera tylko menu zmiany listy kanałów i jak wcześniej pisałem trzeba przynajmniej 5 razy cisnąć by zmienic listę.Czyżby w GI było inaczej? Pozdrawiam.

Nie wiem dokładnie czy to samo ale w moim GI S780CRCI należy zrobić dokładnie tak jak napisał wyżej @eMTI lub wcisnąć "OK" - aktualna lista ulubionych kanałów - i dalej tak jak pisze eMTI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ucichło na tym wątku.Mam pytanie,do BS S780 CRCI chciałem wgrać nowszy soft,nigdy tego nie robiłem i od 2tyg.laptopa z opr.home vista.Różnie to pojmuję,czy trzeba do tego ''jakąś''pamięć USB,czy kabelek USB-USB ? Proszę się nie uśmiechać,ale w tym jestem laikiem.Będę wdzięczny,pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Soft najlepiej ściągnąć ze strony producenta http://www.golden-interstar.pl/. Plik jest spakowany, więc należy go rozpakować i wrzucić na pendrive. Następnie pendrive umieszczamy w tunerze i czekamy aż tuner rozpozna pendrive i postępujemy zgodnie z tym co wyświetli się "na telewizorze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Zmieniłem soft w BSat S780CRCI z VII 2007 na ostatnio dostępny dla GI.Na wydanych w tym czasie 6 oprogramowań,to niezauważalne zmiany.Plansza powitalna tak,ale też robi ''uskok''.Moduł z kartą C.P.nagminnie blokuje tuner podczas zaznaczania kanałów do kasowania w menu ''edycja kanału''.W odbiorze nie narzekam.Pozwolę jedno zdanie może ściśle nie na temat,u znajomych nowa instalacja,a''deszczówka''zalała monobloca,potem kablem do tunera!Ależ to badziewie kupujemy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam problem z uaktualnieniem transponderow w GI 780.Dodaje nowe transpondery w Astra 2 28,5 i zapisuje je.Niby wszystko jest ok, ale po ponownym wejsciu w liste transponderow sa zupelnie inne niz dodalem.Golden sam podmienia te transpondery na jakies nieistniejace, za kazdym razem jest co innego.Po drugie nie moge ich wykasowac.Gdy skasuje jeden podstawia sie jakis drugi.O co chodzi????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...