Skocz do zawartości

Jaki kupić tuner DVB-T2/HEVC?


andyg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z drugiej strony na Fergusonie nie ma HBBTV tylko są tam aplikacje internetowe. Wiwe sprawdzałem i bardzo dobrze się ona spisuje. Poza tym chyba HBBTV z Manty mi nie zadziała - jego podłączenie wydaje mi się zbyt skomplikowane a szkoda bo tu są najlepsze opcje do wyboru :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewinęło się u mnie kilka..może nawet naście modeli.

Jaki kupić? Tani. Bo ta DVBT tylko tyle warta by odbierać ja jak najtaniej.

Nr1 na mej liscie: Ariva 650i . Stabilna, zasila antenę i przelotkę, solidny pilot ...50-60 zł za niewiele uzywany.

Jak ktoś szuka bajerów na DVBT...nie mam więcej pytań.Przerost formy nad treścią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba zakup Manty zaczyna być nie opłacalny gdyż te cuda techniki znacznie podniosą cenę inwestycji.

Ciekawe rozwiązanie mają Fergusony gdzie adapter ma formę USB - szkoda tylko że tam w ogóle nie ma telewizji hybrydowej :(

Zakup odbiornika Manta z adapterem to koszt do 140złotych z przesyłką a zakup Wiwy to koszt do 100 złotych. Jak już kupić to sprzęt który teraz wykorzystasz w 100% a nie zabytkową Wiwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad czyms z nizszej polki, czy MANTA HBB01 (http://www.redcoon.pl/c10000000-Sprz%C4%99t-RTV) bedzie dobrym wyborem w cenie do ~100zl?

Nie mam jakichs duzych wymagan dlatego nie bede szukal niczego specjalnego. Ma spelniac swoja role i tyle. Chyba, ze jeszcze cos tanszego ktos znajdzie :)

 

Jaką rolę ma spełniać STB :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nasz telewizor ma ok. 6 lat i nie obsługuje MPEG-4 w związku z tym chcemy zaopatrzyć się w dekoder do odbioru telewizji cyfrowej. Wcześniej korzystaliśmy z usług telewizji Polsat, jednak chcemy zrezygnować z umów i zobowiązań. Chcielibyśmy znaleźć sposób na oglądanie telewizji w możliwie dobrej cenie.

Szukamy odpowiedniego dekodera - dobrze byłoby, gdyby miał wejście na kartę - będzie można uzupełnić ofertę, jeśli uznamy to za potrzebne. Wydaje mi się jednak, że wszystkie oferty telewizji na kartę wypadają słabo - 20zł miesięcznie za odbiór tvn, tvp1. czy Vivy Polskiej, które są dostępne za darmo...

Posiadamy antenę satelitarną i konwertery do odbioru telewizji satelitarnej (HotBird i Astra). Nie posiadamy anteny naziemnej. Nie znam się na tych rzeczach, więc szukam konkretnych modeli. Mile widziane wejście USB i funkcje odtwarzania plików z pendrive'a. Telewizor jest dostosowany do rozdzielczości HD. Czy istnieją dekodery, dzięki którym możemy oglądać kanały z oferty cyfrowej telewizji naziemnej a także tzw. "wolne kanały" telewizji satelitarnej? Gdzie znajdę listę darmowych kanałów?

Zastanawiam się, czy jednorazowy wydatek na "fajny" dekoder to lepsze rozwiązanie, niż "wypożyczane" albo wykupywane dekodery od dostawców telewizyjnych i płacenie abonamentu.

Proszę o wyrozumiałość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym wyjściem dla ciebie będzie zakup dekodera typu COMBO, który ma możliwość odbioru telewizji satelitarnej i naziemnej.

Polecam AB Cryptobox 652 combo(369zł), który ma wszystko czego potrzebujesz. Zdecydowanie lepiej jest mieć własny dekoder, bo wtedy jesteśmy niezależni od operatorów.

Lista darmowych kanałów znajdziesz w internecie na stronie pl.kingofsat.net albo na lyngsacie oraz w papierowym wydaniu Satkuriera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy do takiego odbiornika COMBO wystarczy antena satelitarna, czy musimy zaopatrzyć się w antenę np. pokojową?

Z Małopolskiego, Kalwaria koło Wadowic :)

Szkoda, że nie ma oferty, gdzie samemu można sobie wybrać kilka kanałów, bo pakiety oferowane na kartę czy w abonamencie są pełne zapychaczy, a my na dobrą sprawę bylibyśmy zadowoleni z kilku kanałów - ale żeby kupić "lepszy" pakiet, trzeba najpierw opłacić podstawowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...