Skocz do zawartości

Brak EPG na niektórych kanałach Cyfry+


JamesBond007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

TCM, Cartoon, Disney i Eurosport działa jak trzeba... myślę oczywiście o EPG... Najgorzej jest z: HBO Comedy, Comedy Central, C+filmHD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie te kanały nie nadają EPG, tak samo jak Cartoon Network, TCM czy Disney Channel. Czy na tych kanałach, które wymieniłem masz EPG? Włącz Canal+ i poczekaj chwile, może "złapie" EPG dla HBO Comedy(u mnie wykryło).

Tak, na tych kanałach mam EPG, chociaż włączając sam Cartoon Network, nie może się ono załadować (zaktualizować), muszę pogrzebać po innych stacjach. Niestety na HBO Comedy nie może złapać EPG w żaden sposób.

 

EPG dla Comedy Central nie ma, nawet nie nadaje teraz (jakiś czas temu było); TV Biznes także nie ma EPG (choć na Mediasatach chyba jest). Nawet jak u siebie na karcie próbuję złapać na wszystkich TP Cyfry po kolei EPG dla danych kanałów to nie mogę znaleźć dla NGC HD, Canal+Film HD.

Na Comedy Central jest sposób, trzeba właczyć jakis kanał z pakietu n-ki (niestety tylko tunery DVB-S2) i wczyta się aktualne i następne, ale nigdy więcej. Co do TV Biznes, to właśnie pamiętam że na Pioneerze EPG było, dlatego się zdziwiłem.

 

Mediasaty i Philipsy mają EPG (ustawiane przez Cyfrę+ dla tych kanałów). Natomiast jako takiego EPG nadawanego przez te kanały nie ma na satelicie, dlatego Ferguson nie widzi EPG...

Tak właśnie myślałem, ale czy nie ma sposobu na złapanie tego EPG w inny sposób, np. włączając jakiś program interaktywny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszukałem wszystkie transpondery Cyfry i czekałem aż EPG się załaduje, ale nigdzie nie było EPG dla Canal+Film HD, NGC HD czy TV Biznes. Znalazłem EPG dla HBO Comedy, DC, CN, TCM i jeszcze jakieś kanały.

 

Podobno na TP gdzie nadaje Canal+ Sport HD jest jakiś "portal" na którym jest EPG na iluś tam kanałów, jest też Canal+ Film HD, Nat Geo HD i dla innych, ale nie wiem czy Twój tunek złapie to, nie wiem przy jakim sofcie to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...