Skocz do zawartości
danielpes5

Prawa filmowe premium (dawniej: Oferta filmowa CANAL+ oraz HBO)

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do dyskusji na temat premier i zapowiedzi filmowych na tych kanałach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

niesety nie mam dotępu do tych kanałów :( patrząc na ramówkę to lepszy chyba jest HBO!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat rzeka,ciagle walkowany,ale :ostatnio badziew i tu i tu,jakosc odbioru mocno przecietna,cena chora na plus dla c+ jest sport i w tym jego przewaga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Filmy ma zdecydowanie lepsze hbo natomiast canal+ zawsze będzie miał piłke na najwyższym poziomie i to ich ratuje.Cena za te kanały zdecydowanie z wysoka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem napewno lepsze filmy ostatnio to ma Canal+ bo z HBO to sie powoli robi stacja komercyjna nie filmowa :wink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja bym dał i jednym i drugim po punkcie. HBO to stacja premium nastawiona tylko i wyłacznie na filmy i rozrywkę i czasami jakiś dobry koncert. Mają dwa flagowe kanały HBO i HBO2. Canal+ natomiast oprócz filmów i rozrywki ma także dobre dokumenty i oczywiście sport, mają trzy ( i pół ;-) ) kanału flagowe tj. Canal+, Canalf+ Film i Canal+ Sport (Canal+ Sport 2).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeden i drugi kanał jest OK. Uzupełniają się. Mając obydwa ma się 95% filmów które są dostępne w wypożyczalniach.

Cena wcale nie jest wygórowana, za cene obydwu kanałów bym wypożyczył raptem 5 nowości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale hitow,poza tym nie licz nowosci,bo te sa tu pozniej niz w wypozyczalniach,wiec licz normalne ceny,a moim miescie wyszloby okolo 12-15 filmow,oczywiscie bez sportu,ale to ja mialbym wplyw na to co biore.Nikt nie wrzucalby mi kaszanki(zarowno oferta,jak i sama jakoscia odbioru) 5-6 razy w tygodniu.Nie pisz tylko zebym rezygnowal,bo juz to zrobilem i od 1 wrzesnia czekam na lepsze czasy.Dotad w Cyfrze trzymal mnie tylko sport i moze w malym stopniu filmy,ale nawet kanalow muzycznych nie maja porzadnych,jest ich malo,w marnej jakosci i polowa fta,a co dopiero filmowe...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie no jeszcze troche to zrezygnuje z HBO place za ten kanal juz ponad 8 lat i widze ze coraz bardziej schodzi na psy. Zeby w Polsce dzialal podobny kanal filmowy to bym juz dawno zrezygnowal z ich oferty. 2, 3 dobre tytuly na miesiac. Nie no paranoja :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio rzeczywiście lepszy jest canal+,plusem jest też to że premiere powtarzają tego samego dnia,jednak z tego co zauważyłem hbo i canal+ mają premiery o wiele póżniej niż np na Francuskich kanałach filmowych,a tak pozatym szkoda że skończył się Mank,ale dobrze że wrócił Soprano :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powinni wprowadzić do Cyfry+ Cinemax 2, a opcje dodatkowe ułożyć tak:

Canal+, Canal+ Film, Canal+ Sport, Canal+ Sport 2 - 29 zł

HBO, HBO 2, Cinemax, Cinemax 2 - 29 zł

Co puszczają na Canal+ Sport 2, jak nie ma nic w programie? Info+ już mają. Mogli by przywrócić Cyfra+ Miks, który by dzielił czas antenowy z C+S2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

filmy sa w tym samym czasie co na innych platformach w europie- roznica wynosi +-jeden miesiac. co szybciej to jest na pay-per-view czyli np. premiere direkt.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@richi26, Ty zawsze byłeś dobrze poinformowany, masz jakieś świeższe wiadomości na temat Cinemaxu 2 i AXN'ów? i co z Kuchnia TV?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

richie szłusznie mówi o REGULE, od której przecież sa także wyjątki (także w drugą stronę, MY film juz znamy a na Zachodzie wchodzi później)) .

Wielokrotnie bywało, że filmy znane już z polskich premier TV po dłuzszym czasie pojawiały się na np. Multiwisionach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

richi, a jakieś inne nowości?

Ktoś w dziale polsatu (chyba) wspominał o History i Biography Channel, że na 90% ma być w ITI i prawdopodobnie CP. Słyszałeś coś na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pomyliłem się, to był Ab action jeśli się myle tym razem to się chyba pogubiłem.

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nowe info bede mial wkrotce- pawop na cp mial byc tez eurosport i zupelnie nowy kanał sportowy ktorego nigdy nie bylo- jesli pisal to ten user ze na 90% to odpowiedz sobie:):):):):)

bat pisalem+ - jeden miesiac ze moga byc roznice- nie kiedy sa dluzsze roznice natomiast ogolnie patrzac na premiery w c+ france,tps,sky czy premiere to filmy sa w podobnym czasie.pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kolega forum nie sledzi???? a jezeli jest nowy na forum satkuriera to z czasem bedzie wiedzial:):):).pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kolega nie jest nowy ale kilka dni nie miał dostepu do netu i chyba nie jest na czasie :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MAM TAKIE PYTANIE-wiem,że hbo nadaje rózne kanały np.w amercyce i czy jest tam hbo sport?jak tak to co nadają?nie mówicie tlyko,że boks bo tym ramówki się nie zapełni,

pisze,bo nie wiem gdzie,a tu o hbo też temat wiec pisze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

HBO nie ma kanału sportowwego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nowe info bede mial wkrotce- pawop na cp mial byc tez eurosport i zupelnie nowy kanał sportowy ktorego nigdy nie bylo- jesli pisal to ten user ze na 90% to odpowiedz sobie:):):):):)

Niezla ironia losu :lol: .Polowa juz sie spelnia :shock:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

michal ale on to pisal 1,5 roku temu wiec brzmi to tak samo jak ja napisze ze bedzie fuzja na rynku mediow- a bedzie np. za 5 lat :):):)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oj to sorry :oops: Nie pamietam,ze az tak dawno temu.wydawalo mi sie,ze pod koniec poprezdniego forum,co dawaloby tylko pol roku :roll:

Ta fuzja to bedzie na bank i to raczej nawet wczesniej.Pytanie tylko kogo z kim,ale to jeszcze temat nie na dzis :arrow:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi